Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

SP ZOZ Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

Madalińskiego 25

02-544 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
152 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Nekanda-Trepka Inny

  Pani doktor w tym roku operowała moja mame, która miała dosyć trudny przypadek przetoki. Zachęcona pozytywnymi opiniami mamy zgłosiłam się do Pani dr wiedząc ze mnie sama czeka laparoskopia mięśniaków macicy. To co doceniam to rzeczowość i rzetelność zbalansowana z empatia. Pani dr mówi konkretami przestawia sytuacje jak jest mówi o możliwych rozwiązaniach (ale tez ryzyku - uważam ze to ważne), niemniej wspomniana empatia balansuje ewentualny strach. Samo badanie ginekologiczne które zawsze kojarzyło mi się z bólem, jest absolutnie komfortowe. Bardzo dziękuje Pani Doktor!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Zwoliński Inny

  Wspaniały człowiek i specjalista w swojej dziedzinie. Pomimo bardzo trudnej sytuacji z wysokim ciśnieniem w 29 tc, cały czas miał "nas" pod kontrolą i wspierał zarówno od strony medycznej jak i psychicznej, a na tamten czas, gdy otwierały się przede mną bramy piekieł, było to nieocenioną pomocą. Doktorze jesteś Wielki !!! Dziękujemy Apollonia i jej mama.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Strzyżewski Inny

  Do pana doktora trafiłam na wizytę kwalifikującą do przyjęcia do szpitala. Lekarz spóźnił się na wizytę ok. 30 minut, za co nie przeprosił, chociażby z grzeczności. Mój problem i skierowanie do szpitala zostało zlekceważone. Decyzja pani ginekolog, która zajmuje się mną od kilku lat i dobrze zna moją sytuację zdrowotną została więc podważona. Pan doktor nie był zbyt zainteresowany moją historią choroby oraz wcześniejszymi wynikami badań. Nie przeprowadził też podstawowego wywiadu. Kiedy próbowałam przedstawić swoją sytuację, lekarz przerywał mi. Oprócz skierowania do innego specjalisty (na wizytę do którego muszę czekać kolejne dwa miesiące) nie otrzymałam żadnych wartościowych informacji ani porady. Radzę poszukać innego specjalisty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Molga diagnostyka i leczenie nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych

  Pani Doktor jest świetna specjalistka. Rzetelna, konkretna, bardzo miła. Dziękuje za profesjonalizm!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Kuchta Inny

  Pani Kasia towarzyszyła mi w przygotowaniu do porodu naturalnego w domu narodzin. Natura zadecydowała inaczej i musiałam przejść poród zabiegowy na oddziale. Pani Kasia mądrze prowadziła skomplikowana akcje porodową i pomogła mi urodzić drogami natury chociaż groziło mi cesarskie cięcie. Po trudnym porodzie dostałam od Pani Kasi dużo wsparcia również po wyjściu ze szpitala. Bardzo polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Siergiej Inny

  Bardzo miła, empatyczna i kulturalna Pani Doktor, ze spokojem wszystko wytłumaczyła, dzięki czemu poczułam się zaopiekowana. Szczerze polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Siergiej Inny

  Jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem. Pani doktor jest Profesjonalistką, Perfekcjonistką i Pasjonatką. Czlowiek czuje się bezpiecznie pod opieką Pani Doktor.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Soszyńska Inny

  Kierując się pozytywnymi opiniami, zdecydowałam się na poród z p. Anią. Niestety była to bardzo zła decyzja. Pani Ania nie wykazywała żadnego zaangażowania. Przyjechała późno - gdy miałam 4 centymetry rozwarcia i zdana sama na siebie zwijałam się z bólu. Po przyjeździe mojego męża właściwie częściej przebywała z innymi położnymi niż na sali porodowej. Mimo wcześniejszego omówienia planu porodu, p. Ania nie miała pojęcia, jakie były moje prośby, uwagi dot. porodu. W drugiej fazie porodu, p. Ania zaleciła mi, żebym nie krzyczała tylko parła do środka, co ostatecznie skończyło się rozległym pęknięciem.
  Poród z p. Anią oceniam bardzo negatywnie, przede wszystkim ze względu na brak zaangażowania, wsparcia i empatii, na które liczyłam. Nie polecam innym kobietom rodzić z p. Anią.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alina Kardasz-Cywoniuk Inny

  Bardzo dziękuję Pani doktor za tak wspaniałe podejście do mojej osoby w dniu porodu którego bardzo się obawiałam . Otoczyła mnie Pani fantastyczną opieką oraz atmosferą dzięki czemu wszystko poszło sprawnie i gładko i będzie dla mnie do końca życia fantastycznym przeżyciem . Bardzo polecam każdemu . Profesjonalista w każdym calu !


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Błoński Inny

  Fantastyczny lekarz! Bardzo empatyczny i niesamowicie kompetentny. Trafiłam na izbę na Madalińskiego w dużym stresie, gdzie Doktor bardzo szczegółowo wszystko zbadał i wyjaśnił, bardzo mnie tez uspokoił swoim podejściem. Oby więcej takich Lekarzy!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania