Odetchnij i zrelaksuj się w naszej poczekalni. Jeden z naszych sympatycznych i profesjonalnych dentystów uśmiechnie się do Ciebie i zaprosi do nowoczesnego gabinetu. Potem zapyta Cię, gdzie mamy probl... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Smile! Stomatologia Bezstresowa

Nowoursynowska 136

02-797 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 501...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Smile! Stomatologia Bezstresowa

Wałbrzyska 11/160

02-739 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 606...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Odetchnij i zrelaksuj się w naszej poczekalni. Jeden z naszych sympatycznych i profesjonalnych dentystów uśmiechnie się do Ciebie i zaprosi do nowoczesnego gabinetu. Potem zapyta Cię, gdzie mamy problem – jeśli mamy jakiś problem – i zaproponuje sposób, w jaki najlepiej się go pozbyć. Dowiesz się przy okazji, ile kosztuje zabieg.

Typ placówki

 • Klinika

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
301 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Metrzelska konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)

  Duża wiedza i profesjonalizm. Pani Agnieszka starała się rozwiązać mój problem. Osoba godna polecenia.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Milena Klimek konsultacja stomatologiczna dzieci

  Indywidualne podejście, samo leczenie wykonane bardzo profesjonalnie. Urzekła mnie atmosfera panująca w gabinecie, Pani Doktor jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Dokładnie wytłumaczyła jak będzie wyglądało leczenie. Wspaniałe podejście do dzieci, dzieci zachwycone (Wizyta z 6-latką i 2,5 roczną córką, pierwsza w jej życiu). Pani Doktor z ogromną empatią zajęła się leczeniem ząbka. Gorąco polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Milena Klimek konsultacja stomatologiczna

  Polecam. To moja kolejna wizyta u Pani dr i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Wizyta profesjonalna, leczenie szybkie bezbolesne

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Milena Klimek leczenie próchnicy

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Leczenie oraz podejście Pani Doktor spełniły moje oczekiwania. Będę polecać wizyty u Pani Doktor wszystkim:-)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Milena Klimek konsultacja stomatologiczna dzieci

  Do gabinetu przyszłam „awaryjnie” z synkiem, którego bolał ząb – nasza stomatolog nie miała terminów.
  Pani Doktor to bardzo empatyczna osoba. Szybko nawiązuje kontakt z małym pacjentem, a co najważniejsze wsłuchuje się w potrzeby dziecka. Wizyta była bezstresowa (zarówno dla mnie jak i syna). W trakcie zabiegu Pani Stomatolog wszystko tłumaczyła i pokazywała synkowi, dzięki czemu czuł się bezpiecznie.
  Zdecydowanie polecam. Po tej wizycie przeniosłam leczenie zębów trójki moich dzieci do gabinetu Pani Stomatolog. Leczenie zębów najmniejszych pacjentów, to sztuka, którą Pani Doktor zdecydowanie posiada.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Milena Klimek badania stomatologiczne

  Pani Doktor jest bardzo zaangażowana w swoją prace, wykazuje się duża empatia w stosunku do pacjenta. Dokładnie tłumaczy, jak będzie przebiegał plan leczenia. Dopytuje, jak wyglada higiena zębów do tej pory i czyni zalecenia w tym kierunku. Konkretne i sprawne działania ze strony Pani Doktor, czyli to, co czego oczekuje najbardziej od specjalisty. Naprawdę, polecam Doktor Klimek każdemu, kto jeszcze się zastanawia. :)

  lek. dent. Milena Klimek

  Dziękuję za takie miłe słowa, to dla mnie motywacja do dalszej pracy :)

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Milena Klimek Wypełnienie

  Moje leczenie obejmowało kilka wizyt i za każdym razem wychodziłem z gabinetu bardzo zadowolony. W przypadku Pani Doktor zawsze spotykałem się z profesjonalną pomocą i przyjazną atmosferą. Ponadto każda wizyta przebiegała wyjątkowo bezstresowo w porównaniu do moich wcześniejszych doświadczeń z innych gabinetów stomatologicznych.

  lek. dent. Milena Klimek

  Dziękuję za docenienie mojej pracy, pozdrawiam :)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Milena Klimek leczenie próchnicy

  Pani Milena jest najbardziej cierpliwą i przyjazną dr jaką spotkałem do tej pory :) Wydaje mi się, że zostanę stałym pacjentem.

  lek. dent. Milena Klimek

  Bardzo się cieszę, że jest Pan zadowolony, dziękuję!

 • Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Milena Klimek leczenie próchnicy

  To była świetna wizyta. Doktor przyjęła mnie punktualnie, po wstępnych oględzinach i szczegółowym wyjaśnieniu przystąpiliśmy do pracy. Mimo ze panicznie boje się bólu tym razem nie było żadnych podstaw do moich obaw. Zabieg odbył się bardzo sprawnie i bezboleśnie! Na koniec otrzymałem wszelkie wyjaśnienie dotyczące postępowania w nadchodzących dniach. Serdecznie polecam Dr. Klimek każdej osobie wymagającej pomocy specjalisty

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Milena Klimek Wypełnienie

  Z całego serca polecam doktor Klimek. Byłam u niej na wielu wizytach z racji dużej ilości różnych problemów stomatologicznych. Doktor jest bardzo wszechstronną lekarką - wszystkiemu skutecznie zaradziła. Ponad to jest bardzo empatyczna, cały czas dba o komfort psychiczny pacjenta, interesuje się ogólnym stanem zdrowia. Jestem dość lękliwą osoba w kwestiach dentystycznych, ale podejście doktor Klimek pomagało mi się zrelaksować. Jest ona naprawdę najbardziej empatycznym i zarazem profesjonalnym stomatologiem, jakiego poznałam. :)

  lek. dent. Milena Klimek

  Bardzo dziękuję Pani Joanno za miłe słowa, do zobaczenia na kontroli :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania