Sensusmed - Ośrodek Psychoterapii i Neurorehabilitacji

Sensusmed - Ośrodek Psychoterapii i Neurorehabilitacji

O nas

Sensusmed to specjalistyczny ośrodek, który powstał z myślą o problemach współczesnego człowieka. Świadczymy usługi w zakresie psychoterapii indywidualnej oraz par i rodzin, diagnozy psychologicznej dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzimy Trening Umiejętności Społecznych (TUS), w naszej ofercie znajdują się również konsultacje seksuologiczne. Nasz zespół tworzą interdyscyplinarni, wykwalifikowani specjaliści, których misją jest zapewnienie pomoc i wsparcie w pokonaniu zaburzeń psychicznych i kryzysów emocjonalnych.
Zapraszamy do umówienia się na pierwszą konsultację, w czasie której wysłuchamy, i uwzględniając Państwa oczekiwania, zaproponujemy najbardziej odpowiednią formę pomocy i wsparcia.
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski
 • Niemiecki
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (42)

Ogólna ocena

  Ż
  Profil zweryfikowany
  mgr Emilia Prochownik psychoterapia indywidualna

  Źle dobrana terapia, która wraz z kolejną wizytą pogorszała stan psychiczny. Brak dokładnej diagnozy pacjenta oraz planu leczenia. Zgłosiłam się na leczenie rok po wypadku, wraz z objawami PTSD. Do leczenie zespołu stresu pourazowego jest wskazana terapia poznawczo-behawioralna, gdzie terapeuta jest z nami i nam pomaga oraz koncentruje się na bieżących problemach, najważniejsze jest to, co jest tu i teraz. Pani Emilia zastosowała terapię psychodynamiczną, która spowodowała rozgrzebanie problemów sprzed 15 lat, które wcześniej nie powodowały napadów paniki. Z każdą kolejną wizytą widziałam coraz gorszą reakcję mojego organizmu na wybraną terapie. Przy drugiej wizycie Pani Emilia spóźniła się 10 minut a na czwartej skończyła wizytę 5 minut wcześniej.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Kamil Perończyk Konsultacja psychologiczna

  Jestem wdzięczna za 2 konsultacje i wstępną diagnozę. Problemy: zaostrzone objawy nerwicy, odrealnienie, poczucie dezintegracji wewnętrznej, zagubienie. Mimo niskiej koncentracji i trudności w porozumiewaniu Pan Kamil pytał o dotychczasowe metody terapeutyczne, tłumaczył z niezachwianą wiarą, że coś w tym stanie do mnie dociera i starał się znaleźć sens w tym co mówię. Od wyjścia z gabinetu żadne z objawów nie wróciły (mija tydzień). I choć chciałabym omówić co się wydarzyło, to na razie cieszę z powrotu do pracy i poczucia normalności. Konsultacja mnie zapewne nie wyleczyła ale uwolniła od objawów. Jeśli wrócą, nie będę szukać innego psychologa. Dziękuję!

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamil Perończyk terapia seksuologiczna dla par

  Długo się zbieraliśmy na terapię dla par i w końcu dotarliśmy, nie ma czego żałować a wręcz się cieszyć, że udało nam się przełamać. Pan Kamil był konkretny, prowadził rozmowę jasno, dzięki czemu wszystko rozumieliśmy i nie czuliśmy się zakłopotani. Wspomniałam, że zależy mi na wskazówkach, które też dostaliśmy. Polecam :)


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Kamil Perończyk

  Konkretne podejście, bezpretensjonalny język, skuteczna diagnoza.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Kamil Perończyk Konsultacja psychologiczna

  Byłam u Pana Kamila na kilku spotkaniach i niestety nie wspominam ich zbyt dobrze. Być może Pan Kamil ma taki sposób bycia, ale przez większość naszych wizyt czułam z jego strony zniecierpliwienie i znudzenie. Czułam, że mój problem jest z jego strony bagatelizowany. Jeśli ktoś, tak jak ja, zastanawia się, czy warto otworzyć się przed Panem Kamilem, to muszę z przykrością stwierdzić, że nie. Po naszych sesjach, myśl o konsultacjach z innym psychologiem sprawia mi dyskomfort.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamil Perończyk Konsultacja psychologiczna

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w problemy pacjenta. Pełna dyskrecja i akceptacja. Kompetentna osoba na właściwym miejscu.
  To początek, mojej terapii, ale już pierwsza wizyta, utwierdziła mnie w przekonaniu, że to słuszna decyzja. Obecnie to dopiero, początek mojej drogi, ale to taki „wentyl” dla mojego podejścia, do swoich problemów... bez ingerencji w świat… uważam, że terapia z Panem Kamilem, zakończy się moim sukcesem.
  Serdecznie polecam


  1
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Kamil Perończyk Konsultacja psychologiczna

  Fantastyczny terapeuta, mógłbym powiedzieć! Miła, pełna zrozumienia i szacunku, nieraz kumpelska wręcz atmosfera pozwoliła mi w poczuciu bezpieczeństwa i zaopiekowania zabrnąć w najciemniejsze kąty mojej osobowości. Pomyślałbym sobie, że nietuzinkowe, świadczące o dużym doświadczeniu i profesjonalizmie Pana Kamila podejście do wielu tematów i przedstawienie alternatywnych rozwiązań znacznie poszerza perspektywę pacjenta, co daje widoczne efekty terapeutyczne. Erudycja i, powiedziałbym, niecodzienne konstruowanie zdań powoduje, że z przyjemnością prowadzi się dialog. Mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że czasami Pan Kamil używa zbyt dużych skrótów myślowych, ale żadnej niejasności nie pozostawi nierozwianej. Mógłbym pomyśleć, gdybym zechciał brnąć dalej w podziemia mojej duszy, w pierwszej kolejności rozważyłbym na przewodnika właśnie Pana Kamila. Śmiało bym wystawił 11/10! Dziękuję i pozdrawiam!

  mgr Kamil Perończyk

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam również.


  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Emilia Prochownik Inny

  Bardzo polecam!

  Mam za sobą niecałe 2 lata terapii u Pani Emilii w związku z lękiem społecznym. Z jej pomocą udało się dotrzeć do źródeł problemu. Dzięki terapii byłam w stanie zmienić swój sposób myślenia oraz postępowania i uwolnić się od chorobliwego lęku – właściwie pierwszy raz w życiu.

  Mogę ją z głębi serca polecić. Słucha z ogromną cierpliwością i uważnością. Zwraca uwagę na kwestie, które pacjentowi umykają. Kładzie duży nacisk na indywidualność człowieka i sposobu, w jaki przeżywa świat. Czułam się w pełni zrozumiana, wolna od szufladkowania, wspierana w poszukiwaniu własnych odpowiedzi.

  Lecznicze były dla mnie nie tylko rozmowy na tematy poruszane na sesjach i dostrzeganie ich z nowej perspektywy, ale także sama relacja psychoterapeuta-pacjent, jako przykład zdrowej relacji, w której czułam się bezpieczna i wolna od oceny czy odrzucenia.

  Raz jeszcze polecam.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Kamil Perończyk Konsultacja psychologiczna

  Mogę szczerze potwierdzić pozytywne opinie. Polecam psychoterapeutę, który w bardzo dokładny i taktowny sposób wyjaśnił mój problem jakim jest uzależnienie emocjonalne od drugiej osoby. Dostalam konkretne wskazówki, co do dalszego krokow w postępowaniu. Dwie wizyty wystarczyły, by postawić trafna diagnozę. Dziękuję

  mgr Kamil Perończyk

  Dziękuję za polecenie


  S
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamil Perończyk Konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolony z pierwszej konsultacji. Można liczyć na bycie wysłuchanym. Polecam, a sam napewno umówię się na kolejne wizyty

  mgr Kamil Perończyk

  Dziękuje za polecenie i do zobaczenia


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania