Scandinavian Clinic - Klinika Stomatologiczna

Scandinavian Clinic - Klinika Stomatologiczna

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Specjalistyczne centrum stomatologiczne o najwyższych skandynawskich standardach w sercu Krakowa. Wykwalifikowani specjaliści i wysokiej jakości sprzęt to nasza gwarancja skuteczności leczenia.

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów, które stanowi dla nas priorytet, leczenie w Scandinavian Clinic oparte jest o szczegółową diagnostykę przy wykorzystaniu najnowszej generacji sprzętu medycznego. Nasze gabinety są w pełni wyposażone i przygotowane na dokładną analizę każdego przypadku oraz staranne zaplanowanie każdego zabiegu.
Zespół Scandinavian Clinic złożony jest z wykwalifikowanych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie i stale poszerzających swoje kwalifikacje. Wiedza i umiejętności idą w parze z zaangażowaniem i troską całej kadry, których połączenie gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność diagnostyki i leczenia.
Scandinavian Clinic to miejsce, gdzie równy nacisk kładziemy na jakość i efekty leczenia, co na komfort i samopoczucie Pacjentów. Przyjazna obsługa oraz otwartość i szacunek ze strony personelu dopełniają wizerunku centrum - tworzą klimat zaufania oraz swobodną i przyjazną atmosferę.
Charakter całości podkreślają wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim – dają poczucie komfortu i odprężenia. W Scandinavian Clinic uważnie słuchamy, by poznać zarówno potrzeby, jak i oczekiwania naszych Pacjentów. Dzięki temu mamy pewność, że efekty leczenia spełnią ich wymagania i opuszczą nasze centrum z uśmiechem.
Zapewniamy pełen wachlarz usług dentystycznych - od profilaktyki i stomatologii zachowawczej po endodoncję, implantologię i specjalistyczne leczenie chirurgiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.scandinavian-clinic.pl oraz umówienia się na wizytę.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Scandinavian Clinic - Klinika Stomatologiczna
Plac Szczepański 3, 31-011 Kraków
Scandinavian Clinic - Klinika Stomatologiczna logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (41)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński Konsultacja stomatologiczna

  Miałam niedawno wykonywany zabieg usunięcia 4 ósemek na raz i, mimo wcześniejszych obaw, jestem bardzo zadowolona! Zabieg przeprowadzony był ze znieczuleniem miejscowym, dzięki czemu był całkowicie bezbolesny. Dr Balczyński wykazał się niezwykłym profesjonalizmem i dbałością o komfort pacjenta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod leczenia po zabiegu, moja rekonwalescencja przebiegała szybko i sprawnie. Wszelkie obawy rozwiały precyzyjne wyjaśnienia. Zdecydowanie polecam każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy stomatologicznej.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński Inny

  Podziekowania dla Pana Doktora za opieką nade mną w czasie leczenia stomatologicznego. Pan Doktor wykonywał u mnie zabiegi związane z implantami zębów.
  Wszystko odbywało się bezproblemowo a wiedza i kompetencja Pana Doktora zasługuje na najwyższe uznanie.
  Serdecznie polecam Pana Doktora Adam Balczyńskiego.
  Dziękuje bardzo Panie Doktorze!!!!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński Inny

  Pan Adam wykonał zabieg kortykotomi przedniego zęba (jedynki). Ząb po wypadku i obumarciu popadł w ankyloze, co powodowało, że nie można było go przesunąć aparatem stałym. Po zabiegu wszystko się udało, zabieg odbył się bez problemów. Ząb po zabiegu (3-4 lata temu) i przesunięciu go na swoje miejsce dalej się trzyma.

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński konsultacja protetyczna

  Trafiłam do Scandinavian Clinic do Pana doktora Adama Balczyńskiego z niezbyt dobrze wykonaną protetyką górnej dwójki oraz po resekcji korzenia zęba. Jedynym możliwym rozwiązaniem był zabieg implantacji. Doktor Balczyński zaproponował wykonanie zabiegu, opisał cały proces i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Pan doktor jest niezwykle profesjonalny oraz posiada świetne doświadczenie w implantacji zębów. W moim przypadku zastosowana była implantacja natychmiastowa oraz przeszczep dziąsła. Odbudowa protetyczna nastąpiła po 3 miesiącach od zabiegu implementacji, a w tym czasie miałam założoną szynę tymczasową, a następnie koronę tymczasową. Dzięki temu zabiegowi dziąsło ładnie się zagoiło i nie było żadnych komplikacji. Finalna korona, która pod względem koloru, kształtu, wielkości jest dobrana idealnie! Jestem niezwykle usatysfakcjonowana z efektu końcowego. Mija już ponad rok po implantacji i efekt jest zdumiewający. Gorąco polecam Pana Doktora Balczyńskiego.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński konsultacja protetyczna

  Do dr Balczyńskiego trafiłam z polecenia. Byłam po ciężkim wypadku, podczas którego utraciłam dwie jedynki. Dr w dniu założenia implantu, wstawił od razu ząb tymczasowy, który nosiłam ponad 3 miesiące do momentu zagojenia się i całkowitego uformowania w szczęce implantu.
  Następnie została dobrana odpowiednia korona. Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pana doktora! Spokój, poczucie bezpieczeństwa, dokładne wyjaśnienie leczenia i postępowania po zakończeniu. Miałam to szczęście, że akurat trafiłam pod jego opiekę, a naprawdę byłam trudnym przypadkiem...
  Z samego implantu jestem zadowolona, no nie jest już moim zębem, jednakże nic nie boli, wygląda jak prawdziwy.
  Ja również polecam leczenie u Doktora i z całego serca dziękuję!

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński Inny

  Moje „prawdziwe” leczenie zębów zaczęło się w klinice Scandinavian-Clinic. Doktor Adam Balczyński przeprowadził u mnie zabieg „ekstrakcji” dwóch połamanych dolnych szóstek. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie oraz bezboleśnie, na czym mi bardzo zależało. Po zagojeniu się ran udałem się na wszczepienie implantów. Na pierwszy rzut oka, wydaje się to straszny zabieg, ale proszę mi wierzyć… Nic strasznego! Cały proces wszczepienia był bezbolesny! Doktor cały czas komunikował się ze mną. Widać fach w ręku! Po skończonym zabiegu poinformowano mnie o dalszych etapach postępowania i pielęgnacji ran. Po kilku miesiącach zostały mi przykręcone korony. Obecnie czuję się świetnie! Nie odczuwam żadnego bólu, nie mam żadnych stanów zapalnych. Stworzone nowe dziąsło pod koroną wygląda perfekcyjnie. Nie ma żadnego większego problemu z pielęgnacją i higieną implantów.

  Jakość obsługi na najwyższym poziomie! Dbałość o szczegóły oraz pacjent czuję się zaopiekowany!

  Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński Inny

  Jestem po ekstrakcji trzech ósemek u doktora Balczynskiego. Były to dość ciężkie przypadki, gdyż dwie osemki leżały na nerwie. Ekstrakcje przebiegły bezproblemowo, jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Pana doktora.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński Inny

  Do doktora Adama trafiłem z polecenia, gdy szukałem chirurga szczękowo-twarzowego, który podejmie się przeprowadzenia kilku zabiegów w ramach wspomagania leczenia ortodontycznego. Odbyłem kilka konsultacji z różnymi lekarzami i właśnie on zdobył moje zaufanie profesjonalnie i zarazem zrozumiale tłumacząc plan leczenia oraz to jak mają wyglądać zabiegi. Przedstawił mi szereg rysunków, modeli 3D i filmiki, więc dokładnie wiedziałem co mnie czeka. W sumie doktor Adam przeprowadził u mnie dwukrotnie kortykotomię (górny i dolny łuk), zakotwiczenie szkieletowe, a całość leczenia dopełniło wstawienie implantu i przeszczep dziąsła. Wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji, dzięki czemu mogłem szybko wrócić do pracy, a teraz po zakończeniu leczenia ortodontycznego mogę śmiało powiedzieć, że bez pomocy Adama Balczyńskiego efekty nie byłyby tak spektakularne, za co jestem mu niezmiernie wdzięczny.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński Inny

  Doktor Balczyński przeprowadzał u mnie zabieg ekstrakcji zatrzymanej ósemki, ekstrakcji i implantacji siódemki i przeszczepu skóry z podniebienia. Pomimo trudnego położenia ósemki, zabiegi wykonane były sprawnie i bezboleśnie.
  Doktor udziela szczegółowych informacji na temat planowanych zabiegów, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Wszystko odbywa się bez pośpiechu i w przyjaznej atmosferze.
  Godny zaufania lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta. Czuć, że jest się w dobrych rękach. Z całego serca polecam, nie mogłam trafić lepiej!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński Konsultacja stomatologiczna

  Do doktora Balczyńskiego przyszedlem 2 lata temu w sprawie konsultacji implantologicznych. Chodziło o wstawienie implantu w miejsce
  usuniętego dość brutalnie i niestarannie (co ma znaczenie) 10 lat wcześniej zęba (górnej szóstki) przez innego stomatologa. Pan doktor profesjonalnie i rzeczowo przedstawił informacje jak przebiega zabieg implantacji, i że w moim przypadku najprawdopodobniej potrzeba będzie również podnieść dno zatoki (sinus lift) i wstawić biomateriał, żeby nadbudować kość (fundament) dla implantu. Nie ukrywam, że miałem wątpliwości na początku - głównie związane z sinus liftem, ponieważ zarabiam dodatkowo na moim głosie (współpracując z różnymi chórami) i obawiałem się czy zabieg ten nie spowoduje jakiejś dużej utraty właściwości głosowych (zmniejszenie przestrzeni rezonującej w zatoce), ew. jakiś problemów zdrowotnych z zapaleniem zatok, etc. Zupełnie niepotrzebnie - jest to standardowy zabieg w przypadku gdy ekstrakcja zęba nastąpiła dawno temu i żadnych problemów głosowych, ani zdrowotnych po zabiegu nie stwierdzam. Jestem właśnie rok po wstawieniu pięknej korony cyrkoniowej, która lśni na mocnym fundamencie jakim jest wstawiony implant tytanowy renomowanej szwajcarskiej firmy Thommen, której certyfikat dla Pana doktora i dla placówki wisi na recepcji zaraz przy wejściu. Przed wstawieniem implantu miał miejsce wspomniany sinus lift i dodatkowo przeszczep dziąsła z podniebienia (co nie każdy gabinet implantologiczny robi), żeby uzupełnić ubytki dziąsłowe po wspomnianej na początku ekstrakcji zęba. Oba zabiegi (sinus lift + wstawienie implantu) przeprowadzone były w znieczuleniu miejscowym pod pełną kontrolą Pana Doktora i jego równie profesjonalnej asystentki. Doktor krok po kroku opisywał co się będzie w następnym kroku działo i czego mogę się spodziewać. Podsumowując - są to moje najlepiej wydane pieniądze (niemałe) na zdrowie i piękniejszy uśmiech w życiu. Z całego serca polecam doktora Balczyńskiego i jego ekipę asystencką jako zaufanego i sprawdzonego lekarza od zadań specjalnych z dziedziny implantologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania