Scandinavian Clinic - Klinika Stomatologiczna

(29 opinii)

Specjalistyczne centrum stomatologiczne o najwyższych skandynawskich standardach w sercu Krakowa. Wykwalifikowani specjaliści i wysokiej jakości sprzęt to nasza gwarancja skuteczności leczenia. W ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Scandinavian Clinic - Klinika Stomatologiczna

Plac Szczepański 3

31-011 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 12 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Specjalistyczne centrum stomatologiczne o najwyższych skandynawskich standardach w sercu Krakowa. Wykwalifikowani specjaliści i wysokiej jakości sprzęt to nasza gwarancja skuteczności leczenia.

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów, które stanowi dla nas priorytet, leczenie w Scandinavian Clinic oparte jest o szczegółową diagnostykę przy wykorzystaniu najnowszej generacji sprzętu medycznego. Nasze gabinety są w pełni wyposażone i przygotowane na dokładną analizę każdego przypadku oraz staranne zaplanowanie każdego zabiegu.
Zespół Scandinavian Clinic złożony jest z wykwalifikowanych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie i stale poszerzających swoje kwalifikacje. Wiedza i umiejętności idą w parze z zaangażowaniem i troską całej kadry, których połączenie gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność diagnostyki i leczenia.
Scandinavian Clinic to miejsce, gdzie równy nacisk kładziemy na jakość i efekty leczenia, co na komfort i samopoczucie Pacjentów. Przyjazna obsługa oraz otwartość i szacunek ze strony personelu dopełniają wizerunku centrum - tworzą klimat zaufania oraz swobodną i przyjazną atmosferę.
Charakter całości podkreślają wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim – dają poczucie komfortu i odprężenia. W Scandinavian Clinic uważnie słuchamy, by poznać zarówno potrzeby, jak i oczekiwania naszych Pacjentów. Dzięki temu mamy pewność, że efekty leczenia spełnią ich wymagania i opuszczą nasze centrum z uśmiechem.
Zapewniamy pełen wachlarz usług dentystycznych - od profilaktyki i stomatologii zachowawczej po endodoncję, implantologię i specjalistyczne leczenie chirurgiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.scandinavian-clinic.pl oraz umówienia się na wizytę.

Nasza oferta

stomatologia, implantologia,

Zabiegi

 • Implanty
 • Leczenie kanałowe
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protezy
 • Leczenie próchnicy
 • Wybielanie zębów
 • Badanie stomatologiczne
 • Usuwanie kamienia nazębnego
 • Piaskowanie
 • Korony zębów
 • Stomatologia estetyczna
więcej

Badania

 • Zdjęcie panoramiczne zębów
 • Zdjęcie punktowe zęba
 • Tomografia CBCT

Choroby

 • Próchnica
 • Ból zęba
 • Braki zębowe
 • Bruksizm (zgrzytanie zębów)
 • Paradontoza (zapalenie przyzębia)
 • Choroby przyzębia
 • Przebarwienia zęba
 • Kamień nazębny
 • Choroby miazgi
 • Choroby dziąseł
 • Nadwrażliwość zębów
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński Inny

  Jestem po dwóch zabiegach implantacji u doktora Balczyńskiego. Jestem bardzo zadowolona. Doktor wszystko wytłumaczył wyczerpująco przed zabiegiem oraz odpowiedział na wszystkie pytania. Zabiegi przebiegły bez komplikacji, bez bólu i bez stresu. Po zabiegu nie było nawet śladu opuchlizny. Dziąsła się szybko wygoiły. Doktor jest bardzo konkretny. Ma się do niego zaufanie i pewność, że będzie wszystko w porządku. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą mieć zęby, które się nigdy nie popsują;)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński Inny

  Znakomity lekarz, bardzo zaangażowany i dostępny w razie jakichkolwiek wątpliwości pacjenta. Ustalony plan leczenia został wyczerpująco omówiony, a plan kosztów dotrzymany. Leczenie obejmowało wszczepienie w żuchwie dwu implantów i przeszczep dziąsła, a wszystko to w bardzo dojrzałej jamie ustnej. Dzięki wzorowej implantacji i zaleceniom na okres po zabiegu, gojenie przebiegło bezboleśnie, z niewielkim dyskomfortem związanym z przeszczepem. A dzisiaj, jakże przyjemnie jest widzieć kompletny łuk zębów. Szczerze polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Kowalik Inny

  My first visit to doctor Kowalik was 4 years ago, when i lived in Krakow. I changed the country of living, but still back to Krakow, when teeth need treatment. All this time the work was carried out at the highest level! As result old issues was solved in short terms. No teeth pain anymore for years. In additional i didn’t fell so stressed in dentist chair as earlier, because of kind attitude, extensive explanations and ability to chose way of treatment based on professional recommendations.
  Highly recommend as professional, whose great quality of job proved by time.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Kowalik Inny

  Bardzo dobry stomatolog, profesjonalista, tworzy bardzo miłą atmosferę, wyjaśnia i doradza jak postępować, a przy tym bardzo skromny i sumienny. Każda wizyta u Pana doktora była przyjemnością. Dziękuję pięknie za mój nowy, piękny uśmiech. Polecam serdecznie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński Inny

  Bardzo plecam Pana doktora, cechuje Go pelen profesjonalizm i skuteczność leczenia. Ze szczególnym spokojem tłumaczy dokładnie przebieg calego zabiegu. Ekstrakcja szostki, założenie implantu a także mini implantu ortodontycznego - wszystkie zabiegi przebiegły sprawnie i bezboleśnie. Ból po zabiegach byl minimalny a Pan doktor szczegółowo wyjaśnil jak dbać o jamę ustna po zabiegach. Zastosowane leczenie przyniosło wspaniałe rezultaty, ktore pozwalają mi cieszyć sie z pełnego komfortu w czasie jedzenia.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński Inny

  Jestem zachwycona podejściem Lekarza do mnie. Jestem osobą wrażliwą, panikującą i o niskim progu bólu, a Lekarz sprawił, że podanie znieczulenia i wyrywanie zębów było całkowicie bezbolesne. Wszystko mi przed zabiegiem wytłumaczył, jak również po zabiegu poinformował mnie o zaleceniach. Przy pierwszej wizycie wykazał się cierpliwością przy podawaniu mi znieczulenia. Bardzo polecam i doceniam za podejście, profesjonalizm i atmosferę panującą w gabinecie. Pan Adam jest pierwszym lekarzem, któremu zaufałam i na pewno będę chodzić tylko do niego.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Kowalik konsultacja protetyczna

  Znakomity lekarz, wykonujący swój zawód z wielkim zaangażowaniem. A przy tym pogodny i z poczuciem humoru. I z dużym wyczuciem estetyki. Ustalony plan leczenia jest wyczerpująco wyjaśniany. Na wszystkie pytania otrzymuje się rzeczowe odpowiedzi. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile ten potrzebuje, cierpliwie rozwiązując jego problemy. Świetnie współpracuje z implantologiem. Efekt leczenia jest bardzo dobry. Szczerze polecam.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński Inny

  Pan Adam Balczyński jest niezwykle kompetentnym, profesjonalnym chirurgiem. Podejście do pacjenta rewelacyjne! Pan Adam niezwykle dokładnie omówił cały przebieg zabiegu oraz metodę leczenia. Miałam usuwaną ósemkę zatrzymaną w dziąśle i niezwykle bałam się o ból w trakcie i po zabiegu ku mojemu zaskoczeniu zabieg był szybki i bezbolesny, a po zabiegu nie odczuwałam żadnego bólu! :) Miła atmosfera panująca w gabinecie oraz empatia Pana Adama sprawiła, ze wogole nie stresowałam się zabiegiem. Z całego serca polecam Pana Adama Balczynskiego. :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński konsultacja protetyczna

  Zabieg podniesienia dna zatoki wykonany w profesjonalny sposób. Szczegółowo wyjaśniony każdy krok. Opieka po zabiegu świetna. Nie mogłem trafić na lepszego specjalistę. Polecam bardzo serdecznie!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Kowalik Inny

  Lekarz jest bardzo empatyczny, życzliwy i kompetentny. Szczegółowo opisuje dany problem. Szuka najlepszego sposobu leczenia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania