O nas

Specjalistyczne centrum stomatologiczne o najwyższych skandynawskich standardach w sercu Krakowa. Wykwalifikowani specjaliści i wysokiej jakości sprzęt to nasza gwarancja skuteczności leczenia.

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów, które stanowi dla nas priorytet, leczenie w Scandinavian Clinic oparte jest o szczegółową diagnostykę przy wykorzystaniu najnowszej generacji sprzętu medycznego. Nasze gabinety są w pełni wyposażone i przygotowane na dokładną analizę każdego przypadku oraz staranne zaplanowanie każdego zabiegu.
Zespół Scandinavian Clinic złożony jest z wykwalifikowanych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie i stale poszerzających swoje kwalifikacje. Wiedza i umiejętności idą w parze z zaangażowaniem i troską całej kadry, których połączenie gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność diagnostyki i leczenia.
Scandinavian Clinic to miejsce, gdzie równy nacisk kładziemy na jakość i efekty leczenia, co na komfort i samopoczucie Pacjentów. Przyjazna obsługa oraz otwartość i szacunek ze strony personelu dopełniają wizerunku centrum - tworzą klimat zaufania oraz swobodną i przyjazną atmosferę.
Charakter całości podkreślają wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim – dają poczucie komfortu i odprężenia. W Scandinavian Clinic uważnie słuchamy, by poznać zarówno potrzeby, jak i oczekiwania naszych Pacjentów. Dzięki temu mamy pewność, że efekty leczenia spełnią ich wymagania i opuszczą nasze centrum z uśmiechem.
Zapewniamy pełen wachlarz usług dentystycznych - od profilaktyki i stomatologii zachowawczej po endodoncję, implantologię i specjalistyczne leczenie chirurgiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.scandinavian-clinic.pl oraz umówienia się na wizytę.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (35)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński Inny

  Jestem po ekstrakcji trzech ósemek u doktora Balczynskiego. Były to dość ciężkie przypadki, gdyż dwie osemki leżały na nerwie. Ekstrakcje przebiegły bezproblemowo, jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Pana doktora.

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński Inny

  Do doktora Adama trafiłem z polecenia, gdy szukałem chirurga szczękowo-twarzowego, który podejmie się przeprowadzenia kilku zabiegów w ramach wspomagania leczenia ortodontycznego. Odbyłem kilka konsultacji z różnymi lekarzami i właśnie on zdobył moje zaufanie profesjonalnie i zarazem zrozumiale tłumacząc plan leczenia oraz to jak mają wyglądać zabiegi. Przedstawił mi szereg rysunków, modeli 3D i filmiki, więc dokładnie wiedziałem co mnie czeka. W sumie doktor Adam przeprowadził u mnie dwukrotnie kortykotomię (górny i dolny łuk), zakotwiczenie szkieletowe, a całość leczenia dopełniło wstawienie implantu i przeszczep dziąsła. Wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji, dzięki czemu mogłem szybko wrócić do pracy, a teraz po zakończeniu leczenia ortodontycznego mogę śmiało powiedzieć, że bez pomocy Adama Balczyńskiego efekty nie byłyby tak spektakularne, za co jestem mu niezmiernie wdzięczny.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński Inny

  Doktor Balczyński przeprowadzał u mnie zabieg ekstrakcji zatrzymanej ósemki, ekstrakcji i implantacji siódemki i przeszczepu skóry z podniebienia. Pomimo trudnego położenia ósemki, zabiegi wykonane były sprawnie i bezboleśnie.
  Doktor udziela szczegółowych informacji na temat planowanych zabiegów, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Wszystko odbywa się bez pośpiechu i w przyjaznej atmosferze.
  Godny zaufania lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta. Czuć, że jest się w dobrych rękach. Z całego serca polecam, nie mogłam trafić lepiej!

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński Konsultacja stomatologiczna

  Do doktora Balczyńskiego przyszedlem 2 lata temu w sprawie konsultacji implantologicznych. Chodziło o wstawienie implantu w miejsce
  usuniętego dość brutalnie i niestarannie (co ma znaczenie) 10 lat wcześniej zęba (górnej szóstki) przez innego stomatologa. Pan doktor profesjonalnie i rzeczowo przedstawił informacje jak przebiega zabieg implantacji, i że w moim przypadku najprawdopodobniej potrzeba będzie również podnieść dno zatoki (sinus lift) i wstawić biomateriał, żeby nadbudować kość (fundament) dla implantu. Nie ukrywam, że miałem wątpliwości na początku - głównie związane z sinus liftem, ponieważ zarabiam dodatkowo na moim głosie (współpracując z różnymi chórami) i obawiałem się czy zabieg ten nie spowoduje jakiejś dużej utraty właściwości głosowych (zmniejszenie przestrzeni rezonującej w zatoce), ew. jakiś problemów zdrowotnych z zapaleniem zatok, etc. Zupełnie niepotrzebnie - jest to standardowy zabieg w przypadku gdy ekstrakcja zęba nastąpiła dawno temu i żadnych problemów głosowych, ani zdrowotnych po zabiegu nie stwierdzam. Jestem właśnie rok po wstawieniu pięknej korony cyrkoniowej, która lśni na mocnym fundamencie jakim jest wstawiony implant tytanowy renomowanej szwajcarskiej firmy Thommen, której certyfikat dla Pana doktora i dla placówki wisi na recepcji zaraz przy wejściu. Przed wstawieniem implantu miał miejsce wspomniany sinus lift i dodatkowo przeszczep dziąsła z podniebienia (co nie każdy gabinet implantologiczny robi), żeby uzupełnić ubytki dziąsłowe po wspomnianej na początku ekstrakcji zęba. Oba zabiegi (sinus lift + wstawienie implantu) przeprowadzone były w znieczuleniu miejscowym pod pełną kontrolą Pana Doktora i jego równie profesjonalnej asystentki. Doktor krok po kroku opisywał co się będzie w następnym kroku działo i czego mogę się spodziewać. Podsumowując - są to moje najlepiej wydane pieniądze (niemałe) na zdrowie i piękniejszy uśmiech w życiu. Z całego serca polecam doktora Balczyńskiego i jego ekipę asystencką jako zaufanego i sprawdzonego lekarza od zadań specjalnych z dziedziny implantologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej!

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński Inny

  Znakomity lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zgłosiłam się do lekarza w celu usunięcia ósemek z dziąsła. Już po konsultacji wiedziałam że dobrze trafiłam, co spowodowało że nie stresowałam się przed zabiegiem. Usłyszałam mnóstwo przydatnych informacji odnośnie zębów mądrości. Ekstrakcja dwóch dolnych ósemek przebiegła totalnie bezboleśnie, szybko i sprawie. Miła i spokojna atmosfera podczas zabiegu sprawiła że czułam się zaopiekowana. Profesjonalnie wykonany zabieg sprawił że nie odczuwałam żadnego bóli w trakcie ani po zabiegu. Brak opuchlizny i jakichkolwiek komplikacji! Polecam Pana Balczyńskiego z całego serca, nie wyobrażam sobie trafić w inne ręce.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Wróblewska Konsultacja stomatologiczna

  Przed wizytą u Pani Wróblewskiej mocno zaniedbałem swoje zęby (nie chodziłem 4 lata do dentysty) - po konsultacji i szeregu badań otrzymałem indywidualny plan leczenia wraz z cennikiem. Już początkowo zapowiadało się świetnie, Pani Wróblewska była bardzo miła, podeszła do tematu profesjonalnie i zgodnie ze sztuką - wyleczyłem u niej wszystkie zęby, a było ich ok. 16. Początkowo byłem z tych osób, które boją się dentysty, natomiast z każdą kolejną wizytą mój strach spadał, aż do zera. Dlaczego? Ponieważ wszystkie zabiegi były naprawdę bezbolesne i szybkie, a efekt końcowy zasługuje na 5 gwiazdek. Gorąco polecam Panią Wróblewską - wiem, że nie zmienię już nigdy stomatologa.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński Inny

  Jestem po dwóch zabiegach implantacji u doktora Balczyńskiego. Jestem bardzo zadowolona. Doktor wszystko wytłumaczył wyczerpująco przed zabiegiem oraz odpowiedział na wszystkie pytania. Zabiegi przebiegły bez komplikacji, bez bólu i bez stresu. Po zabiegu nie było nawet śladu opuchlizny. Dziąsła się szybko wygoiły. Doktor jest bardzo konkretny. Ma się do niego zaufanie i pewność, że będzie wszystko w porządku. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą mieć zęby, które się nigdy nie popsują;)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński Inny

  Znakomity lekarz, bardzo zaangażowany i dostępny w razie jakichkolwiek wątpliwości pacjenta. Ustalony plan leczenia został wyczerpująco omówiony, a plan kosztów dotrzymany. Leczenie obejmowało wszczepienie w żuchwie dwu implantów i przeszczep dziąsła, a wszystko to w bardzo dojrzałej jamie ustnej. Dzięki wzorowej implantacji i zaleceniom na okres po zabiegu, gojenie przebiegło bezboleśnie, z niewielkim dyskomfortem związanym z przeszczepem. A dzisiaj, jakże przyjemnie jest widzieć kompletny łuk zębów. Szczerze polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Kowalik Inny

  My first visit to doctor Kowalik was 4 years ago, when i lived in Krakow. I changed the country of living, but still back to Krakow, when teeth need treatment. All this time the work was carried out at the highest level! As result old issues was solved in short terms. No teeth pain anymore for years. In additional i didn’t fell so stressed in dentist chair as earlier, because of kind attitude, extensive explanations and ability to chose way of treatment based on professional recommendations.
  Highly recommend as professional, whose great quality of job proved by time.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Kowalik Inny

  Bardzo dobry stomatolog, profesjonalista, tworzy bardzo miłą atmosferę, wyjaśnia i doradza jak postępować, a przy tym bardzo skromny i sumienny. Każda wizyta u Pana doktora była przyjemnością. Dziękuję pięknie za mój nowy, piękny uśmiech. Polecam serdecznie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania