Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie

(91 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie

Szpitalna 10

64-400 , Międzychód , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ireneusz Wójcik

  Ginekolog,

  • N
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital WojewódzkiUsługa: Inny

   Wizyta w szpitalu przy ulicy dekerta była bardzo miłym zaskoczeniem. Przyszłam na sor ze strachem o dziecko , ze względu na mała ilość ruchów. Pan doktor nie dość ze przyjął mnie ze spokojem, to uśmiechnięty, szczegółowo wyjaśnił w jakiej pozycji znajduje się dziecko. Odpowiedział na każde pytanie, wysłuchał . Ponadto jest osoba życzliwa i ma podejście do pacjentek. Bardzo miło bylo mi, trafić na taka osobę , tymbardziej ze to wizyta NFZ .

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5"Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Doktor wszystko objaśnia, pokazuje i tłumaczy. Z dużym poczuciem humoru. Z całą pewnością wrócę do doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (56) o tym lekarzu


 • Andrzej Preis

  Pediatra, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry pediatra ,zdiagnozowal zapalenie płuc i oskrzeli u dwójki dzieci czego nie zrobił przez ostatnie 8 tygodni żaden lekarz. Zostaliśmy hospitalizowani na oddziale u Doktora ,opieka super ,miło przyjęci ,szeroce zapoznani z oddziałem.
   Polecam pediatra idealny chociaż czasem swoje humorki ma :p

  • W wigilię byłam zmuszona jechać z moim synem na pogotowie, pani doktor przepisala elektrolity, bo mały wymiotowal, miał goraczke , katar i kaszel oskrzelowy. Wykupiłam to ale nic nie pomogło. Następnej nocy było jeszcze gorzej pojechałam do Pana doktora Preisa, czekałam z synem w poczekalni do chwili gdy mały zaczął kaszlec, pan doktor wyszedł i kazał wejść jak pani wyjdzie która jest w gabinecie. Zapalenie oskrzeli! Antybiotyk został przypisany i kilka innych lekarstw. Pan doktor poinformował mnie że stan syna podlega pod hospitalizacje, ale damy mu ostatnie 2 dni ... ale jeżeli stan by się pogorszył to mam natychmiast przyjechać do niego lub na pogotowie. Po 2 dniach kontrol ... stan się poprawił, obeszło się bez szpitala. Polecam tego lekarza z czystego serca. :)

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Bogdan Struk

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: SPZOZ MiędzychódUsługa: konsultacja ginekologiczna w ciąży

   Wizyta u doktora przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wizyta na NFZ trwała ok 50 min. Doktor przeprowadził bardzo dokładny wywiad, wypytał o wszystkie szczegóły kilka lat wstecz. Ponadto badanie przeprowadził bardzo delikatnie, rozmawiając, tłumacząc wszystko. Pan doktor wyprzedzał moje pytania. Leki przepisuje po dokładnym badaniu i analizie przyczyn, a nie jak często inni lekarze lek i szerokim spectrum, który może akurat zadziała. Bardzo miły, empatyczny człowiek. Zależy mu na zdrowiu pacjentki i maleństwa. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam gorąco.

  • A

   Zaszczytem jest znać Pana Doktora,którego zawsze cechuje najwyższy profesjonalizm,niesamowita empatia i za każdym razem nigdy nie schodzący uśmiech nie ważne jak ciężki był dziś dzień.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu