Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grójcu
Piotra Skargi 10, 05-600 Grójec
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grójcu logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Krystyna Prytycka Inny

  Bardzo dobry lekarz.:).Zaangażowany,dokładny,szczegółowy.

  A
  Profil zweryfikowany
  Urszula Maciejewska Inny

  Bardzo dobry lekarz z Grójca. Zapisałam się do Pani doktor, gdyż miałam częste bóle głowy. Pani doktor potraktowała mój organizm jako całość gdzie wszystkie organy są ze sobą powiązane. Nie odesłała do kardiologa, gdy wykryła nadciśnienie, tylko zapisała leki. Zajęła się za wysoką prolaktyną. Teraz lekarze nie chcą leczyć gdy schorzenie nie ich działka, to działa na plus Pani Maciejewskiej. Lekarz z powołania, bardzo zaangażowany w problem pacjenta. Osoba o ciepłym usposobieniu. Polecam lekarza w 100 %.

  D
  Profil zweryfikowany
  Paweł Potocki Inny

  Świetny lekarz, naprawdę potrafi dojść do sedna problemu i zastosować odpowiednie leczenie. Polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  Urszula Maciejewska Inny

  Trafiłem do Pani doktor skierowany od innych lekarzy. Mimo praktycznie 100% pewności że mój przypadek nie ma podłoża neurologicznego Pani doktor nie zbagatelizowala sprawy tylko doprowadziła sprawę do końca. Zostałem przebadany od stóp do głów a Pani doktor był bardzo zaangażowana w mój przypadek. Jak sama Pani doktor mówi lubi doprowadzić sprawę do konca wiec z czystym sumieniem polecam. Nie spotkałem nigdy wcześniej tak zaangażowanego, sumiennego oraz miłego lekarza dla Pacjenta. Przy Pani doktor miałem wreszcie wrażenia że to lekarz jest dla mnie a nie ja dla lekarza. Polecam jeszcze raz :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Magdalena Zięcina Inny

  Pani Doktor bardzo sympatyczna. To była moja pierwsza wizyta. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, bolący ząb został naprawiony. Zapisałam się na kolejną wizytę.

  Profil zweryfikowany
  Magdalena Zięcina Inny

  Byłem na kilku wizytach i mam bardzo dobre doświadczenia. Wizyty były miłe i rzeczowe. A leczenie było skuteczne. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Urszula Maciejewska

  Lekarz z powołania . Dokładny wywiad badania. Zazwyczaj dostawałam środki przeciwbólowe i przeciwzapalne i do domu, a Pani doktor szuka przyczyny , interesuje się efektami i nie ma mniej i bardziej ulubionych pacjentów wszystkich traktuje tak samo
  Maria

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania