Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grójcu

Piotra Skargi 10

05-600 , Grójec , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Urszula Maciejewska Inny

  Trafiłem do Pani doktor skierowany od innych lekarzy. Mimo praktycznie 100% pewności że mój przypadek nie ma podłoża neurologicznego Pani doktor nie zbagatelizowala sprawy tylko doprowadziła sprawę do końca. Zostałem przebadany od stóp do głów a Pani doktor był bardzo zaangażowana w mój przypadek. Jak sama Pani doktor mówi lubi doprowadzić sprawę do konca wiec z czystym sumieniem polecam. Nie spotkałem nigdy wcześniej tak zaangażowanego, sumiennego oraz miłego lekarza dla Pacjenta. Przy Pani doktor miałem wreszcie wrażenia że to lekarz jest dla mnie a nie ja dla lekarza. Polecam jeszcze raz :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Zięcina Inny

  Pani Doktor bardzo sympatyczna. To była moja pierwsza wizyta. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, bolący ząb został naprawiony. Zapisałam się na kolejną wizytę.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Zięcina Inny

  Byłem na kilku wizytach i mam bardzo dobre doświadczenia. Wizyty były miłe i rzeczowe. A leczenie było skuteczne. Polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Maciej Wojcieszczyk

  Pan Doktor mily, poswieca odpowiednia ilosc czasu, jest uwazny (powiedzial do mnie "zrob cos z ta tarczyca", co sklonilo mnie do przebadania sie pod tym katem, na szczescie byl to falszywy alarm, ale bardzo docenilam troske lekarza, ktory od spraw tarczycowych nie jest).
  Dobrane przez Pana Doktora leczenie dermatologiczne niestety nie przyniosło efektów.
  Pan doktor z powodu mojej silnej alergii na detergenty wypisal zaswiadczenie dla mojego meza o zakazie mycia naczyn i prania recznego, czym wzbudzil moja sympatie :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Urszula Maciejewska

  Lekarz z powołania . Dokładny wywiad badania. Zazwyczaj dostawałam środki przeciwbólowe i przeciwzapalne i do domu, a Pani doktor szuka przyczyny , interesuje się efektami i nie ma mniej i bardziej ulubionych pacjentów wszystkich traktuje tak samo
  Maria


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Maciej Wojcieszczyk Trądzik

  Leczyłem się u tego pana na trądzik przez 9 lat. Terapia pastą siarkową i płynem z rezorycyną. Do tego duże dawki witamin z grupy B, PP i Zincteral. Poprawy nie było, ale co jakiś czas dostawałem antybiotyki, które łagodziły problem na kilka tygodni.

  Pod koniec mojej przygody z dr Wojcieszczykiem, na kontroli wspomniałem, że tabletki skończyły mi się trzy tygodnie temu, na co on odparł "to dobrze, nie można tego brać bez przerwy" - zgodnie z jego zaleceniami brałem je ponad 9 lat bez przerwy!

  Lekarz stara się zbyć pacjenta jak najszybciej, nie szuka przyczyny choroby i regularnie się spóźnia, nawet o kilka godzin (przychodnia na ul. Młynarskiej w Piasecznie).

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Henryk Kołątaj udar krwotoczny

  Mój mąż był pod opieką pana doktora w Wólce Ostrożeńskiej przez ponad pół roku. Zawsze mogłam liczyć na rzetelne wyjaśnienia i porady. Bez pośpiechu, w bardzo życzliwej atmosferze. Łukasz poczynił znacznie większe postępy niż można było oczekiwać, a ja z wdzięcznością wspominam zrozumienie i wsparcie, których wtedy doświadczyłam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Henryk Kołątaj rwa kulszowa

  Prawdziwy lekarz z powołaniem i ludzkim podejściem do pacjenta. Niestety coraz mniej takich. Posiada bardzo rozległą wiedzę daleko wykraczajacej poza ramy swojej specjalności. Z wielką przyjemnością doradza postępowanie w przypadku innych dolegliwości. Pan doktor dokładnie i dogłębnie wyjaśnia wszelkie aspekty postępowania, leczenia oraz późniejszych nawyków do stosowania w celu wyeliminowania wszelkich dolegliwości. Serdecznie polecam Pana doktora i dziękuję za pomoc w swoich dolegliwościach.

  Pozdrawiam
  Michał W.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Rzeźnicki

  Mega pozytyw.Pan doktor bardzo sympatyczny,mily i wesoly.Stwarza fajna atmosfere w gabinecie.Do tego co najwazniejsze jest profesjonalny.Jestem zadowolona.Szczerze polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Henryk Kołątaj

  Wspaniały lekarz.Nigdy nie spotkałam takiego lekarza.Nie byłam raz i akurat miał dobry humor,byłam kilkakrotnie i jest tak samo uprzejmy.Nie tylko doskonały specjalista,lecz także uczynny,ludzki człowiek.Nawet,gdy człowiek trafi z innym problemem niż jego specjalizacja pokieruje gdzie potrzeba.Bardzo miły,słucha ,gdy pacjent mówi,dokładnie bada,nawet poświęca uwagę staruszkom 95-letnim(inni lekarze tylko machają rękami,jak staruszki cierpią.On bada dokładnie.Jego diagnozy są bardzo trafne.Dziękuję p.doktorze.Polecam.:)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz