Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w Rybniku

Energetyków 46

44-200 , Rybnik , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Góral konsultacja endokrynologiczna

  W 2018 roku dostałem skierowanie do szpitala w Rybniku. Miałem szczęście że dostałem się pod opiekę lekarzaktóry naprawdę chciał mi pomóc. Była to Pani dr Justyna Góral. Dostałem skierowanie na szereg konsultacji specjalistycznych. Pani doktor przeprowadziła rozmowę z profesorem z Warszawy co ma robić z moim przypadkiem. Udostępniła swój telefon abym mógł się z nią kontaktować o każdej porze. Takich lekarzy brak . Mam raka złośliwego i wykryto gruczolaka w mózgu. Sposób leczenia okazał się odpowiedni i obecnie czuję się dobrze. Cały czas zadaję sobie pytanie skąd u pani doktor taki humanitarny stosunek do pacjenta bez oczekiwania na rekompensatę. Mineło wiele miesięcy a my cały czas mamy kontakt z panią doktor. Uważam że ktoś kto trafi do Pani dr Justyny Góral to naprawdę będzie miał szczęście.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Góral konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo kompetentna i empatyczna lekarka.Z kazdej strony widać szczerze,że jej po prostu zależy na pacjencie.Pamieta o swoich pacjentach także po wyjściu ze szpitala i jest żywo zainteresowana wynikami kontynuacji leczenia.Po prostu lekarz z krwi i kości.Bardzo polecam Andrzej pacjent

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Góral konsultacja endokrynologiczna

  Byłem pacjentem Pani doktor w szpitalu w Rybniku. Jestem bardzo zadowolony z opieki i leczenia oraz podejścia do pacjenta.
  Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad i odpowiedziała z wielką starannością i cierpliwością na wszystkie pytania. Zleciła szereg badań i analizowała wyniki krok po kroku poszukując przyczyny choroby. Po wyjściu ze szpitala nadal mam kontakt z Panią doktor chociaż się u niej już nie leczę (wyjechała z Rybnika) zawsze doradzi i podpowie w razie moich pytań. Rzadko spotyka się tak zaaganżowanego lekarza w sprawy pacjenta. Życzę sobie i wszystkim pacjentom, żeby trafiali na takich lekarzy jak ona.
  Podsumowując Rybnik stracił a Wrocław zyskał bardzo fajnego lekarza.
  Polecam z czystym sumieniem tego lekarza.
  Dziękuję za leczenie i ludzkie podejście do pacjenta.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Góral konsultacja endokrynologiczna

  Byłam pacjentką Pani Doktor i muszę przyznać, że dawno nie spotkałam się z lekarzem z takim zaangażowaniem. Pani Doktor jest w stanie zbadać człowieka " od stóp do głów", żeby tylko znaleźć przyczynę zachorowania. Dodatkowo, co dla mnie jest bardzo ważne, wielokrotnie słyszałam od Pani Doktor, że w razie jakichkolwiek pytań,czy niepokoju mogę po prostu pisać,czy dzwonić i faktycznie zawsze dostawałam odpowiedź. Ponad to w momencie kiedy potrzebna jest konsultacja innego specjalisty, Pani Doktor "załatwia" to w sposób błyskawiczny. Pani Doktor to chodząca energia, która zrobi wszystko, żeby pomóc pacjentowi. Miałam ogromne szczęście, że byłam Jej pacjentką. Serdecznie polecam!!!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Góral Inny

  Bardzo polecam Panią doktor Góral, jest lekarzem z powołania. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki jej zaangażowaniu, samozaparciu i pomocy bardzo szybko wychodzę na prostą.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Góral konsultacja endokrynologiczna

  Pełen profesjonalizm,oraz zaangażowanie, skuteczne leczenie, po raz pierwszy spotkałam lekarza tak dociekliwego oraz zaangażowanego, bardzo za wszystko dziękuję!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Góral konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo kompetentna i zaangażowana Pani Doktor.Ponadto sympatyczna i skuteczna. Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza.Pozostaje w stałym kontakcie z pacjentem i służy pomocą.Byłam bardzo zadowolona z leczenia.Serdecznie polecam!!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kopiec Inny

  Lekarz z powołania. Prowadził moją ciążę. Cieszę się że na niego trafiłam. Na każde pytanie odpowiada szczegółowo. Potrafi uspokoić pacjentkę. Nigdy nie stawia diagnozy w 5 min, bez potwierdzenia w badaniach. Delikatny. Kontakt o każdej porze dnia i nocy. Gdyby nie on nie wiadomo jak skończyłby się mój poród w szpitalu w Rybniku. Tylko dzięki niemu mój synek urodził się cały i zdrowy.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kopiec Inny

  Jestem przeszczęśliwa że właśnie Pana Doktora spotkałam w szpitalu. Jako jedyny okazał zainteresowanie i dzięki Niemu synek cało i zdrowo przyszedł na świat

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Kubis Inny

  Po prawdopodobnym zwichnięciu rzepki i ogólnym urazie kolana, po założeniu gipsu na szpitalnym oddziale ratunkowym, zostałam skierowana na dalsze lecznie i zdjęcie gipsu do Pana doktora Kubisa. Na pierwszej wizycie Pan doktor kazał zdjąć mi gips oraz na okres 2 tygodni nosić ortezę. Podczas tej wizyty nie spojrzał na moje kolano, nie wytłumaczył jak nosić, jak ustawić ortezę- zrobiła to pani ze sklepu medycznego, w czasie gdy on przyjmował już innego pacjenta. Po założeniu ortezy skierowano mnie, aby wykonać zdjęcie RTG. Po wykonaniu zdjęcia po 15 minutach znowu zagościłam w gabinecie Pana doktora. Aby dowiedzieć się czegokolwiek musiałam sama zadawać mnóstwo pytań, które było widać że go męczą i niechętnie mi odpowiadał. Po tej wizycie, miałam się zgłosić za 2 tygodnie do kontroli- tak też zrobiłam. Na 2 już wizycie Pan doktor przyczepił się do tego że wciąż noszę ortezę przez co moje mięśnie zanikają. Gdy zapytałam go dlaczego kolano nadal mnie boli, jest obrzęknięte i nie potrafię praktycznie wcale zgiąć nogi ani jej wyprostować, on niemiłym tonem odpowiedział że cytuję ,, Czasy Jezusa z Nazaretu dawno już się skończyły i mamy już XXI wiek'',chociaż dalej nie wiem jak to odnosiło się do moich pytań. Po jego monologu o Jezusie kazał mi ponownie iść wykonać zdjęcie RTG. Po wykonaniu zdjęcia udałam się ponownie do gabinetu, gdzie lekarz powiedział że wszystko na zdjęciu w porządku oraz nareszcie spojrzał na moje kolano, mimo że było obrzęknięte i przy dotyku bolało powiedział że tak ma być. Ponownie zapytałam go dlaczego nie potrafię zgiąć kolana i czy to ma związek z tym że podczas zakładania gipsu inny lekarz powiedział mi że prawdopodobnie mam krwiaka w kolanie. W odpowiedzi usłyszałam że może tak być, krwiak jeśli jest sam się wchłonie a obrzęk i ból zostaną ze mną na długo. Pokazał mi też 3 ćwiczenia, abym mogła odbudować mięśnie uda, w którym jedno polegało na zginaniu nogi, a jak już wspominałam kilkakrotnie przecież nie potrafię tego zrobić. Dostałam również skierowanie na rehabilitację. Po wizycie w ośrodku rehabilitacji, powiedziano mi że moje kolano nie nadaje się do rehabilitacji tylko do dalszego leczenia. Nie zostało dobrze zdiagnozowane i jeżeli niezwłocznie nie zgłoszę się do ortopedy z moim kolanem będzie bardzo źle. Moje kolano jest w bardzo złym stanie i w dodatku powoli zaczyna się rozwijać zanik mięśni. Nie polecam tego lekarza, jeśli chcą państwo dobrej opieki lekarskiej odradzam kierowania się do Pana doktora Kubisa. Nie dość że źle zdiagnozował moje kolano to podczas wizyt był arogancki i niemiły. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania