Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w Rybniku

Energetyków 46

44-200 , Rybnik , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Białek Inny

  Z Panem doktorem miałam styczność w szpitalu w Rybniku będąc w 30 tc. Doktor bardzo trafnie ocenił mój stan i dziecka, który pogarszał się z każdą godziną. Szybka decyzja o przewiezieniu mnie do kliniki w Bytomiu przede wszystkim uratowała życie mojej córki.
  Dodam, że badanie wykonał bardzo delikatnie, bardzo szczegółowo wykonał USG . Jest bardzo wyrozumiały, sympatyczny i empatyczny. Polecam.
  Pozdrawiam!!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Eryk Kwapuliński Inny

  Nie mogłam kompletnie uwierzyć, ze doktor ma 90 lat, to najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam, olbrzymie doświadczenie, pełna trzeźwość umysłu, aktualna wiedza - szczerze polecam!!!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Tomaszek biopsja cienkoigłowa tarczycy

  Lekarz bardzo konkretny, bardzo dobra komunikacja - tłumaczy wszystko co się dzieje podczas badania oraz z chęcią odpowiada na pytania. Bardzo polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Skorus Inny

  Zaangażowany i bardzo dokładny lekarz, poświęca czas pacjentce, wszystko skrupulatnie tłumaczy nie pozostawiając pacjentki bez odpowiedzi.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Góral Inny

  Pani doktor podczas hospitalizacji w szpitalu w Rybniku była moim lekarzem prowadzącym. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej zaangażowania i profesjonalizmu. Jest osobą niezwykle ciepłą i empatyczną, poświęcającą wiele uwagi swoim pacjentom. Bardzo polecam panią doktor Justynę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Góral konsultacja endokrynologiczna

  Doskonały diagnosta ,szybka ,trafna decyzja metody poszukiwania tajemnicy choroby i metody jej leczenia.Lekarz o niespotykanym zaangażowaniu .Polecam wszystkim .To będzie doskonały endokrynolog .Z podziękowaniem wdzięczna pacjentka z Rybnika Aniela.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Skorus Inny

  Bardzo polecam Pana doktora.Nie był moim lekarzem prowadzącym ciążę,ale miałam dwa razy to szczęście w szpitalu w którym rodziłam.Pierwszy raz miałam styczność z Panem doktorem ,gdy w szpitalu okazało się ,że moja córeczka jest owinięta pępowina.Cała ciążę przeżywałam stres ,gdyż była to ciąża długo wyczekiwana ,po poronieniach a ta informacja jeszcze bardziej sprawiła ,że poczułam lęk .Poprosilam Pana doktora ,o USG i zrobił je bez problemu ,wyjaśnił ,że nie ma powodu do obaw przez co mnie bardzo uspokoił ,gdyż lekarz ,który wcześniej robił mi USG nie uspokoił mnie .Drugi raz miałam przyjemność ,podczas wywoływania porodu ,wtedy Pan doktor miał dyżur i byłam pod jego opieką.Od początku wzbudził moje zaufanie ,gdyż był bardzo dokładny i zaangażowany(czego nie zauważyłam u niektórych ) przez co zauważył ,że pępowina wypadła.Jako jedyny również zauważył podczas USG ,że mam wielowodzie o czym wcześniej nie wiedziałam.Uwazam ,że miałam ogromne szczęście ,że wtedy Pan doktor Skorus był przy mnie ,gdyż Jemu zawdzięczam ,że moja córeczka żyje i jest zdrowa.Myślę ,że Pan doktor jest nie tylko lekarzem z powołania ale i dobrym człowiekiem.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Góral konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor Justyna Góral to cudowny człowiek i lekarz.Opiekowala się mną podczas mojego pobytu na oddziale w Szpitalu w Rybniku w 2020 w październiku. Wszystko dokładnie wyjaśnia,konkretna i zaangażowana. Po wyjściu ze szpitala pani doktor poinformowała mnie, że w razie pytań mogę konsultować się dzwoniąc lub przez SMS. Poprostu niedowierzalam,że tacy lekarze istnieją! Z całego serca polecam panią doktor. Życie byłoby piękne jakby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta. Dziękuję z całego serca!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Góral konsultacja endokrynologiczna

  Wspaniały lekarz .Profesjonalne podejście do pacjenta .Dokładna , dociekliwa,życzliwa. Lekarz z prawdziwego zdarzenia .Serdecznie polecam Panią doktor.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Eryk Kwapuliński Inny

  Super podejście takich lekarzy szukać ze świeczką szybka porada konkretna konsultacja bardzo dobra obsługa.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania