Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni

(10 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni

Floris 22

32-700, Bochnia, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Myśków-Skoczek

  Lekarz Rodzinny,

  • W

   Bardzo dobry lekarz ,i człowiek. Należę do GZOZ w Rzezawie i tylko u Niej sie leczę . Nigdy nie bagatelizuje moich dolegliwości, jak nie jest pewna diagnozy zawsze kieruje mnie na dodatkowe badania. Więcej takich lekarzy ,jest bardzo zapracowana , ale nigdy nie odmawia przyjęcia pacjentów , chociaż kończy godziny przyjęć , a czekaja ja jeszcze wizyty. Nie wierzę żeby mogła kogoś potraktować po chamsku i gburowato.

  • J

   Też się NIE zgadzam z opiniami, że zły lekarz. Byłam ostatnio pierwszy raz u pani doktor, bo nie było mojego lekrza rodzinnego. Zajęła się mną bardzo dobrze, w przeciwieństwie do niektórych lekarzy w tej przychodni. Poza tym nie została obojętna na moje dodatkowe objawy niezwiązane z chorobą i dała skierowanie na wiele badań,aby ustalić diagnozę. Jeden z panów w tej przychodni doprowadził mnie do zapalenia płuc, a mojego męża do zapalenia krtani.Proponuje iść do pana dr Razjzera, a wtedy przekonacie się co to znaczy niekompetenty lekarz. Na zapalenie oskrzeli zapisał mi polopiryne, którą mogę kupić bez recepty i która jadłam 4 dni przed tym za nim do niego poszłam. I skończyło się zapaleniem płuc. To sie nazwya beznadziejny lekarz, a nie osoba która zna sie na tym co robi.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wanda Machnicka-Kania

  Dermatolog, lek.

  • H

   Po jednej wizycie u dr. Wanda Machnicka-Kania mój kilkumiesięczny problem z olbrzymimi zmianami skóry głowy znikł. Wcześniej wszyscy lekarze dawali różne diagnozy , faszerowali mnie lekami i maściami sterydowymi okazało się, że wystarczy prosta emulsja do skóry ( w dodatku dostępna bez recepty). Pani doktor bardzo kulturalna , sympatyczna i uśmiechnięta. Szczerze polecam i dziękuję pani doktor. K.K


 • Elżbieta Cetnar

  Stomatolog,

  • T

   Dobry stomatolog. Profesjonalna, dokładna, wrażliwa. Leczenie zębów odbywa się bezboleśnie i ząbki trzymają się świetnie. Jednakże, serwuje kąśliwe uwagi.


 • Hanna Barbara Znamirowska

  Stomatolog,

  • G

   Świetne podejście zarówno do dorosłych jak i dzieci, w obu przypadkach jest bardzo delikatna i wyrozumiała. Oby jak najwięcej takich lekarzy. Polecam!


 • Izabela Anna Nowacka-Pietrzyk

  Internista,

  • J

   Lekarz z powołania. Miła i współczująca, fachowe podejście do pacjenta, nie śpieszy się. Świetny człowiek

  • A

   Kompleksowe badania, trafna diagnostyka, ale przede wszystkim sympatyczny, miły lekarz, który poświeca czas pacjentowi tłumaczy wszelkie wątpliwości,daje poczucie bezpieczeństwa.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agata Smołucha

  Pulmonolog,

  • A

   Jest jedną z lekarek, w których z czystym sumieniem mogę potwierdzić brak fachowości i jedyne, co mogę napisać i powiedzieć to zupełnie lekceważący stosunek do pacjenta. Być może osoby, które udały się prywatnie mają inną opinie, gdyż w tym przypadku 'lekarce' zależy na indywidualnej ocenie i reputacji. Jednak w mojej ocenie, to zwyczajny brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem.

  • S

   Witam.
   Pani dr. to jedyny lekarz, którego spotkałem w swoim życiu gdzie mogę z czystym sumieniem powiedzieć... tak ta osoba została lekarzem z powołania! Miałem przyjemność być pacjentem Pani Doktor początkiem roku. Pełny profesjonalizm i fachowość ale co rzadko się zdarza zwłaszcza w państwowych szpitalach bardzo ludzka, opiekuńcza i bezinteresowna. Chciałbym podkreślić, że nie leczyłem się prywatnie ani nie "odwdzięczałem" się w żaden inny znany wszystkim popularny sposób.
   Serdecznie dziękuje i bardzo się cieszę, że w polskiej służbie zdrowia pracują tacy lekarze.


Powiązane wyszukiwania