Rodzinne Centrum Medyczne to pierwsze w Skawinie miejsce łączące wiedzę lekarską z umiejętnościami fizjoterapeutów. W naszej pracy staramy się na równi stawiać profesjonalną opiekę z przyjazną atmosfe... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Rodzinne Centrum Medyczne Skawina

Jana Pawła II, 1

32-050 , Skawina , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Rodzinne Centrum Medyczne to pierwsze w Skawinie miejsce łączące wiedzę lekarską z umiejętnościami fizjoterapeutów. W naszej pracy staramy się na równi stawiać profesjonalną opiekę z przyjazną atmosferą.

Zespół RCM tworzą Lekarze i Fizjoterapeuci, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem oraz dokładają wszelkich starań, aby każdy Pacjent, bez względu na wiek czy problem zdrowotny, był otoczony fachową pomocą.

Decydując się na wizytę w Rodzinnym Centrum Medycznym możecie Państwo liczyć na rzetelną obsługę, ciepłą atmosferę oraz uśmiech naszego zespołu.

Badania

 • USG Ginekologiczne (transwaginalne, transrektalne, przezbrzuszne)
 • USG Ciąży (diagnostyka wczesnej ciąży, monitorowanie przebiegu ciąży)
 • USG Piersi
 • USG Tarczycy
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Kluczyński

  Endokrynolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ProkocimUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Dokładny wywiad lekarza, rzeczowa analiza i konkretna diagnoza. Lekarz wnikliwie zbadał historię choroby przed jakimikolwiek wnioskami i diagnozą. Diagnoza została wnikliwie wyjaśniona z konkretnymi założeniami wyników do późniejszej analizy. Bardzo miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Polecam

  • Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: badania tarczycy

   Pełen empatii, zrozumienia. Świetny wywiad lekarski. Profesjonalne podejście do pacjenta. Będę polecać Pana Doktora każdemu!

  Zobacz wszystkie opinie (126) o tym lekarzu


 • Anna Strus

  Fizjoterapeuta, mgr

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Ania jest wspaniała: maluszek oczarowany pomimo ćwiczeń, które były nieco wymagające, a mama oczarowana rzetelną wiedzą, fachowym podejściem i konkretnym instruktażem. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo polecam Panią Anię! Synek okazało się miał nieco obniżone napięcie mięśniowe, ale ćwiczenia i instruktaż jak ćwiczyć które pokazała Pani Ania przynosiły rezultaty. Brzuszek się wzmacniał i w swoim tempie synek wyszedł na prostą :) niestety należał do nie łatwych i opornych pacjentów, ale Pani Ania świetnie sobie poradziła i starała się aby ćwiczenia były jak najmniej stresujące dla maluszka. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Michał Koziara

  Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Na Pana doktora trafiłam na opiece świątecznej w Krakowie. Od razu postawił dobrą diagnozę (półpasiec twarzy) potwierdzoną później przez dermatologa. Byłam mocno spanikowana tym co się dzieje, pan doktor jednak potrafił mnie uspokoić, odpowiedział na wszystkie pytania, otrzymałam od razu odpowiednie leczenie. Jestem bardzo wdzięczna ze w tym stresującym momencie trafiłam na tak dobrego lekarza. Dziękuję!


 • Michał Strus

  Ginekolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • V
   Lokalizacja: Rodzinne Centrum Medyczne SkawinaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   U pana doktora byłam z mamą. Lekarz pełen zrozumienia, empatii, dokładny i kompetentny. Zdiagnozował problem i wdrożył skuteczne leczenie. Dziękujemy

  • Lokalizacja: Rodzinne Centrum Medyczne SkawinaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Szczerze polecam Doktora Strusa! Kompetencja, kultura i duże zaangażowanie. Podczas wizyt stwarza tak miła i profesjonalną atmosferę, że badania przebiegają bez żadnego skrępowania. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i udziela rzeczowych rad. Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania