Informacje o placówce

Gabinety

Reacttiv Ortopedia Rehabilitacja Masaż

Kalwaryjska 33

30-504 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Reacttiv Ortopedia Rehabilitacja Masaż

Jerzego 6

43-150 , Bieruń , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jakub Szmyd

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy i empatyczny. Dokładnie przeprowadził badanie, wyjaśnił istotę urazu i możliwości leczenia. Dał również konkretne zalecenia odnośnie rehabilitacji. Dodatkowo wizyta przebiega w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Lekarz w mojej opinii bardzo kompetentny, zaangażowany i konkretny. Leczenie było trafne i dało efekt w postaci zdrowej, w pełni sprawnej kończymy :) Do tego lekarz ma "sportowe podejście". Poprzedni lekarz (z nadwagą jakieś 50 kilo) stwierdził, że ze mną już koniec ;) i nie powinienem nic robić, jak chce normalnie funkcjonować :):)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Szymon Szewczyk

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Reacttiv Ortopedia Rehabilitacja MasażUsługa: rehabilitacja

   Wspaniały fizjoterapeuta. To była pierwsza wizyta ale zostaje u Pana Szymona. Wszystkie moje wątpliwości co do leczenia zostały wyjaśnione. Jasno określony plan rehabilitacji i nadzieja że ból stawu w końcu ustąpi.

  • J
   Lokalizacja: Reacttiv Ortopedia Rehabilitacja MasażUsługa: masaż relaksacyjny

   Profesjonalnie i z zaangażowaniem wykonany masarz relaksacyjny u Pana Szymona to relax dla ciała i duszy.Specjalista który robi to co lubi.Bardzo miły i kontaktowy .Gorąco polacam

  Zobacz wszystkie opinie (139) o tym lekarzu


 • Agnieszka Suder

  Stomatolog, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: Reacttiv Ortopedia Rehabilitacja MasażUsługa: wypełnienie kompozytowe

   Lek. Suder jest jedynym stomatologiem, do którego wróciłam i nie zamierzam już chodzić do innego. Jest delikatna, dokładna i świetnie doradzi. Naprawiła wszystkie ubytki, oraz poprawiła prace innych lekarzy. Pamięta swoich pacjentów i wie co im dolega. Polecam z całego serca, kilkoro moich znajomych było u Pani dr z mojego polecenia i są zachwyceni.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Reacttiv Ortopedia Rehabilitacja MasażUsługa: leczenie kanałowe

   Moja pierwsza wizyta.Do Pani doktor trafiłem przez portal ZnanyLekarz. Z wizyty jestem bardzo zadowolony - miło,bez bólu i profesjonalnie.Po wielu przykrych doświadczeniach u innych stomatologów miłe zaskoczenie,aż chce się iść na kolejną wizytę.Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (161) o tym lekarzu


 • Grzegorz Hajduk

  Ortopeda, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: Galen OrtopediaUsługa: Inny

   Świetne podejście do pacjenta, bardzo duze zaangażowanie, ogromna wiedza, perfekcyjnie przeprowadzony zabieg.

  • I
   Lokalizacja: Galen OrtopediaUsługa: dysfunkcja stawów kolanowych i stawu barkowego

   Górole gadają, że cudów ni ma ino som dziwy. Takie dziwy zastałam w ośrodku Galen. Trafiłam tam pod skrzydła doktora Grzegorza Hajduka. Pan Doktor okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem. Dodatkowo obdarzonym wysoką empatią w stosunku do ludzi cierpiących ból. Uzyskałam u niego fachową poradę i bardzo skuteczne leczenie. W sposób profesjonalny i z dużą starannością oraz zrozumiałością dla laika takiego jak ja przedstawił mi co jest powodem moich dysfunkcji stawów. Tym samym dał mi wiarę w powrót do fizycznej sprawności a w dużej mierze pozbycie się uporczywego bólu. Leczenie pod jego opieką jest bezstresowe i nie podlega żadnym złym opinią. Dlatego bardzo polecam tego lekarza i chciałbym mu podziękować za wszelki trud i cierpliwość włożony w moje leczenie. Z góry serdecznie dziękuje Panie Grzegorzu !!!!! Pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania