Informacje o placówce

Gabinety

Reacttiv Ortopedia Rehabilitacja Masaż

Kalwaryjska 33, Podgórze

30-504, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Reacttiv Ortopedia Rehabilitacja Masaż

Jerzego 6

43-150, Bieruń, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Szymon Szewczyk

  Fizjoterapeuta, mgr

  • Lokalizacja: Reacttiv Ortopedia Rehabilitacja Masaż

   Do Pana Szymona Szewczyka trafiłam w odpowiednim momencie.
   Miałam mieć operacje na dwa kolana a dzięki Panu Szymonowi mogę normalnie funkcjonować i spełniać swoje pasje jeśli chodzi o góry. Systematyczne rehabilitację i ogromna wiedza Pana Szymona sprawiła, że mu zaufalam i obyło się bez operacji i innym komplikacji. Dokładność i profesjonalizm na pierwszym miejscu. Jestem bardzo wdzięczna i każdemu serdecznie polecam!
   Wspaniały ortopeda.

  • Lokalizacja: Reacttiv Prywatna RehabilitacjaUsługa: ból pleców w odcinku lędźwiowym

   Z przyjemnością pragnę złożyć Panu Szymonowi pozytywną ocenę w zakresie wykonywanych usług. Wizyty odbywają się zawsze punktualnie, w gabinecie panuje przemiła atmosfera. Potwierdzeniem posiadanych kompetencji oraz kwalifikacji Pana Szymona jest praktycznie w 100% ustąpiony, długotrwały ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, wywołany ciągłym siedzącym trybem pracy. Dodatkowo, Pan Szymon posiada szeroką wiedzę w obszarze suplementacji. Z całkowitym przekonaniem polecam Pana Szymona:)
   Pozdrawiam serdecznie
   Małgorzata Wyderska

  Zobacz wszystkie opinie (123) o tym lekarzu


 • Grzegorz Hajduk

  Ortopeda, dr n. med.

  • I
   Lokalizacja: Galen OrtopediaUsługa: dysfunkcja stawów kolanowych i stawu barkowego

   Górole gadają, że cudów ni ma ino som dziwy. Takie dziwy zastałam w ośrodku Galen. Trafiłam tam pod skrzydła doktora Grzegorza Hajduka. Pan Doktor okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem. Dodatkowo obdarzonym wysoką empatią w stosunku do ludzi cierpiących ból. Uzyskałam u niego fachową poradę i bardzo skuteczne leczenie. W sposób profesjonalny i z dużą starannością oraz zrozumiałością dla laika takiego jak ja przedstawił mi co jest powodem moich dysfunkcji stawów. Tym samym dał mi wiarę w powrót do fizycznej sprawności a w dużej mierze pozbycie się uporczywego bólu. Leczenie pod jego opieką jest bezstresowe i nie podlega żadnym złym opinią. Dlatego bardzo polecam tego lekarza i chciałbym mu podziękować za wszelki trud i cierpliwość włożony w moje leczenie. Z góry serdecznie dziękuje Panie Grzegorzu !!!!! Pozdrawiam.

  • K

   Bardzo dobry lekarz. Świetny specjalista, operował mi kolano 8 tygodni temu. Była to rekonstrukcja więzadła i wszystko poszło świetnie. Noga wraca do sprawności, jeżdżę już na rowerze i zaczynam normalnie funkcjonować co było nie do pomyślenia przed zabiegiem. Każdemu gorąco polecam szczególnie że dr Hajduk swoim podejściem, pewnością i spokojem daje pełne poczucie bezpieczeństwa.
   Po operacji zajął się mną osobiście i dał dobre wskazówki dotyczące rehabilitacji. Naprawdę warto skorzystać z jego pomocy.


 • Jakub Szmyd

  Ortopeda, lek.

  • C
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Od razu trafna diagnoza bez badań specjalistycznych, następnie potwierdzona rezonansem. Polecam jeśli ma ktoś problem z kolanami.


 • Magdalena Zych

  Fizjoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • Lokalizacja: OsteoCare Michał ChwastowskiUsługa: kontuzja

   Profesjonalne i indywidualne podejście, duża wiedza i zaangażowanie - Pani Magda trafnie zdiagnozowała i wyprowadziła mnie z kontuzji pasma biodrowo- piszczelowego. Polecam!

  • P
   Lokalizacja: FizjoStruktura Magdalena Zych

   Gorąco polecam!!!
   Pani Magda jest naprawdę profesjonalistką! Dokuczał mi ból kręgosłupa oraz przeszywający, promieniujący ból do biodra. Byłam u Pani Magdy 4 razy, z każdą następną wizyta odczuwałam mniejszy ból. Od miesiąca ból minął!
   Kompetentna, sympatyczna, w 100% profesjonalna

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu