Witamy w Centrum Medycznym Zdrowie - Legionowo. Nasza placówka prowadzi działalność przede wszystkim w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej już ponad 1... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Zdrowie - Legionowo

Sowińskiego 15A

05-120 , Legionowo ,

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Witamy w Centrum Medycznym Zdrowie - Legionowo.

Nasza placówka prowadzi działalność przede wszystkim w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej już ponad 15 lat. Świadczymy również prywatne, profesjonalne usługi specjalistyczne oraz ambulatoryjne. Dokładamy wszelkich starań aby oferowana obsługa Pacjenta była na jak najwyższym poziomie.

W naszym Centrum Medycznym skorzystają Państwo przede wszystkim z usług lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) jak również z poradni specjalistycznych. Dysponujemy najlepszą, wyselekcjonowaną kadrę, w tym wyszkolony personel pielęgniarski oraz personel obsługi Pacjenta, który odpowie na każde Państwa pytanie.

Bezpieczeństwo, doświadczenie jak również indywidualne podejście do Pacjenta są dla nas najważniejszymi priorytetami. W legionowskiej przychodni “Zdrowie” Twoje zdrowie jest w najlepszych rękach!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług medycznych oraz doświadczoną kadrą lekarzy i specjalistów.

* badania ogólne dla dorosłych i dzieci - Pełny Zakres POZ w ramach NFZ

* Specjaliści - ginekolodzy, alergolog, neurolog, ortopeda, dietetyk, radiolodzy

* Laboratorium - badania laboratoryjne (pełen zakres)

* Szczepienia ochronne dla dzieci i dorosłych (pełen zakres),

* Badania USG m.in.

- jamy brzusznej dzieci i dorosłych, sutka, tarczycy, ślinianek, układu moczowego,

- gruczołu krokowego, jąder, tkanek miękkich, węzłów chłonnych pachwinowych, szyjnych i innych, przezciemiączkowe, barku, kolana, łokcia, ścięgna Achillesa (stawów)

- ginekologiczne,

- Doppler tętnic szyjnych, Doppler żył kończyn dolnych i górnych,

- Doppler tętnic górnych i dolnych,

* Echo serca, EKG, spirometria, testy diagnostyczne,

* Badania Holterowskie: HOLTER EKG i HOLTER ciśnieniowy

* szkoła rodzenia TaTiMami ( warsztaty i kursy dla kobiet w ciąży i rodziców)

* Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży (Szczepienia oraz wsparcie przed podróżą do krajów egzotycznych)

* opieka pielęgniarska, dla osób chorych,

* transport osób chorych

* System rehabilitacyjny Viofor JPS

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Prus Inny

  Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii. Nie kwestionuję kompetencji dr, lecz brak empatii, w sytuacji, gdzie potrzebowałam pilnej konsultacji w sprawie wyników badań,które były bardzo złe. A mianowicie istniało podejrzenie zakrzepicy.
  Pani doktor, po zapytaniu czy mnie przyjmie, odpowiedziała,że jest duże opóźnienie i żebym sobie pojechała na izbę przyjęć do szpitala, pomimo tego,iż zetknęła na wyniki badań.
  Zabrakło empatii i chęci pomocy, a pani doktor pokazała,że liczy się czas,a nie człowiek.
  Proszę,aby Państwo sami wydedukowali, czy chcielibyście trafić do takiego lekarza w przypadku zagrożenia życia.Tak zakrzepica zagraża życiu. Na szczęście trafiłam do innej przychodni i lekarza, który pomaga ludziom bo chce.Od razu skierował mnie do szpitala :)
  Ocenę dr Prus pozostawiam do indywidualnej oceny.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesya Sowińska Inny

  Cudowna, cudowna kobieta :) polecam z całego serca. Pani Lesya jest strasznie ciepłym człowiekiem, jej zaangażowanie jest niesamowite. Polecam :)

  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesya Sowińska Inny

  Super specjalista, miła i profesjonalna pomaga osiągnąć założone cele. Współpraca z nią to sama przyjemność.
  Zdecydowanie Polecam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesya Sowińska Inny

  Bardzo polecam Panią doktor. Miła atmosfera,super podejście. Dieta dopasowana do pacjenta- jego chorób, zaburzeń i upodobań żywieniowych. Dodatkowo Pani Lesya jest cudowną, ciepłą, empatyczną osobą. Przede wszystkim nie ocenia - słucha pacjenta, jak trzeba podpowiada, doradza co mocno wpływa na poprawę samopoczucia i chęć do dalszej pracy nad sobą.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesya Sowińska Inny

  Pani Lesya jest świetnym dietetykiem, ale także cudowną i ciepłą osobą, która nie pozwala zwątpić w szukaniu przyczyny dolegliwości. Posiada bardzo dużą wiedzę i jest ogromnie zaangażowana w problem. Zleca badania i uważnie słucha. Z moimi problemami zmagałam się 3 lata, w końcu trafiłam do Pani Lesyi i jako jedyna wpadła na pomysł, że moje dolegliwości związane są z rzadko spotykaną podwyższoną histaminą i obniżonym DAO. Potwierdziły to badania, które wykonałam zaraz po wizycie.
  Dziękuję Pani za pomoc, a wszystkim polecam z całego serca.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesya Sowińska Inny

  Bardzo dobry kontakt z panią doktor wie czego pacjent potrzebuję i jak z nim rozmawiać polecam z całego serca Panią Doktor super podejście do swojej pracy

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesya Sowińska Inny

  Bardzo dobre podejście do dziecka, które myśli, że jest na wizycie " za karę ". Wyjaśnia i racjonalizuje problem, motywuje.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesya Sowińska Inny

  Pani Lesya to profesjonalizm, ogromna wiedza, zaangażowanie, otwartość serca i umysłu. Do swojej terapii włącza naturalne zioła, co rzadko jest teraz spotykane. Wyniki badań odczytuje lepiej niż niejeden lekarz pierwszego kontaktu! Geniusz pod postacią delikatnej i czułej kobiety. Polecam każdemu!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Dąbrowiecki Inny

  Z całego serca polecam doktora Piotra. Profesjonalny, cierpliwy, skrupulatny i bardzo sympatyczny. Wizyta przebiega w miłej wręcz domowej atmosferze. Bardzo troszczy się on o pacjenta i widać, że chce pomóc i umie to zrobić perfekcyjnie. Podsumuje krótko, właściwy człowiek na właściwym miejscu.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Dąbrowiecki Inny

  Bardzo empatyczny i profesjonalny lekarz. Zawsze zależy mu by pomóc pacjętowi. W samym gabinecie bardzo miła atmosfera, polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania