Przychodnia Wielospecjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Wielospecjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej

Staszica 17

38-400 , Krosno , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marzena Oskarbska-Bazia

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie polecam. Leczyłam się u tej Pani doktor. Nie mogłam dłużej czekać na wizytę i z bólem pojechałam do przychodni. Mówiłam o silnym bólu podbrzusza. Pani oznajmiła, że to nie jajniki mnie bolą i z tym do innego lekarza (nawet nie badała mnie palpacyjnie)... Mialam stany zapalne i leczyła mnie na chybił trafił antybiotykami przeciwbakteryjnymi i przeciwgrzybiczymi przez ok pół roku, oczywiście przez ten cały czas nie powiedziała, że powinnam odbudowywać florę bakteryjną probiotykami i w dodatku zarażałam swojego męża. Nigdy mi nic dla niego nie przepisała- ja nie jestem lekarzem i nie pomyslałam nawet, że mój partner powinnien być równolegle ze mną leczony.USG mialam zrobione ok miesiąca później. Wizyta trwa ok 4-5min.
   Niestety, ale leczę się do teraz, ale już u innego lekarza, który na pierwszej wizycie powiedział co i jak i od razu zlecił wymaz z pochwy, aby prawidłowo mnie i partnera wyleczyć.

  • P

   Pani dr. Oskarbska to był mój pierwszy ginekolog wiele, wiele lat temu, potem wiadomo - studia, inne wyjazdy i powroty, w tym czasie szereg napotkanych po drodze różnych lekarzy (mam więc porównanie). Gdy w końcu wróciłam do Krosna znów wybrałam się właśnie do niej. Poleciłam ją także kilku moim koleżankom z pracy - rzetelna, konkretna, rzeczowa, zapisy na konkretną godzinę i nie ma to tamto. Jeśli chodzi o leczenie nadżerek - rewelacja, mam tendencję do ich nawrotu, w sumie miałam już chyba z 5, z czego pierwszą i ostatnią wyleczyła mi właśnie pani doktor. Raz także poprawiała po innym lekarzu...
   Osobiście nie mam do tej pani żadnych zastrzeżeń. Co ważne - wszystko jest na miejscu w przychodni - usg dopochwowe, usg piersi (to badanie wykonuje inna pani doktor), 3 razy w tygodniu pani pielęgniarka pobiera krew do badań, jeśli są takie zlecone.
   Pani doktor Oskarbska prowadziła także ciąże moich dzieciatych już koleżanek :)
   Czas oczekiwania na wizytę to mniej więcej tydzień - dwa.


Powiązane wyszukiwania