Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczna w Tarnobrzegu

Mickiewicza 34

39-400 , Tarnobrzeg , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Suwała

  Neurolog,

  • C

   Pani Doktor Elżbieta jest lekarzem ignorującym pacjenta. Osoba trafiająca do specjalisty ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, z przewlekłymi bólami mięśniowo kostnymi dostaje receptę na serię zastrzyków przeciwbólowych i leki rozkurczające mięśnie szkieletowe. Pani Doktor nie wykazuje chęci jakiejkolwiek diagnostyki i określenia przyczyn dolegliwości. Leki jedynie łagodzą objawy.
   W niedługim czasie od wizyty u Pani Doktor pacjent trafia na SOR jednego z warszawskich szpitali klinicznych i po godzinie okazuje się, że ma guza mózgu wielkości 4 cm.
   Całe szczęście, że paraliż wynikający z ucisku nie nastąpił w Sandomierzu, ponieważ patrząc na stan wiedzy Pani Doktor historia mogłaby zakończyć się tragicznie.
   Uważam, że niewykrycie guza mózgu przez lekarza neurologa jest ogromnym zaniedbaniem, które nigdy nie powinno mieć miejsca.

   Córeczka Tatusia


 • Andrzej Tyburski

  Ortopeda, lek.

  • Lek A.Tyburski to wyjątkowy człowiek,młody,ambitny i niezwykle dobry fachowiec. Polecam Pana doktora wszystkim z czystym sumieniem. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje ortopedy to wybierając lek. Tyburskiego może być spokojny że zrobi wszystko co w jego mocy żeby pomóc. Mi pomógł już dwukrotnie oraz kilku moim znajomym. Oczywiście wszyscy zadowoleni z Jego usług. Moim skromnym zdaniem niema lepszego fachowca ortopedy w naszym rejonie a i pewnie dalej próżno by szukać. Do każdego pacjenta podchodzi z należytą dbałością i zaangażowaniem. Przy czym miły,uprzejmy. Podpisuje się obiema rękoma i życzę wszystkim Jego Pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia a Panu doktorowi samych sukcesów. Panie Tyburski ogromny szacun dla Pana

  • M

   Opinie o dokonaniach Doktora Tyburskiego dane mi było poznać od wielu znajomych, zanim sam zupełnie przypadkowo zostałem jego pacjentem na oddziale ratunkowym. W przeciwieństwie do wielu lekarzy Doktor Tyburski jest wyjątkowo miły i uprzejmy. To konkretny lekarz, nie śpieszy się, jest bardzo dokładny i zorientowany w najnowszych metodach leczenia. Poza tym, że jego diagnozy są trafne i radzi sobie z naprawdę ciężkimi przypadkami jest on faktycznie zainteresowany, szczegółowo wypyta, wysłucha i wyjaśni. Doktor Tyburski to specjalista, którego mogę polecić z czystym sumieniem.


Powiązane wyszukiwania