Przychodnia Rehabilitacyjno-Lecznicza Rena Spółdzielnia Dziewiarska

(120 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rehabilitacyjno-Lecznicza Rena Spółdzielnia Dziewiarska

Rejtana 10

35-310 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Inglot Inny

  Dziękuję za szczegółowy opis stóp syna! Dzięki lekarzowi wreszcie zrozumiałam z jakimi stopami mamy do czynienia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Inglot Inny

  Najlepszy ortopeda z jakim miałam do czynienia. Po artroskopii kolana i rekonstrukcji stawu skokowego nogi są jak nowe. Pełen profesjonalizm, rzetelne wyjaśnienie problemu i procesu zabiegowego.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Inglot Inny

  Odwiedziłam w swoim życiu wielu ortopedów ale dr.Inglot pobił wszystkich...Wizyta dotyczyła kolana z wieloma dysfunkcjami, które dokładnie zostały wytłumaczone i nakreślony plan zabiegu. Opłacało się jechać ponad 350 km.Dziekuję!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Mularz Inny

  Jestem osobą młodą.
  Przyszedłem z drobnym przeziębieniem a wywiad , zaangażowanie było czymś niespotykanie pozytywnym.
  Byłem w ramach NFZ a poczułem się lepiej niż na wizycie prywatnej.
  Miałem elektroniczne wyniki badań które poprosiłem o zinterpretowanie : wszystko dokładnie omówione.
  Jeden z parametrów poza normą od razu wychwycony - wdrożone leczenie.
  Naprawdę Pani doktor z powołania.
  Dziękuję.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Janecka Badania kontrolne

  Do gabinetu trafiłam z powodu badań kontrolnych potrzebnych mi do pracy. Pani doktor przyjęła mnie w bardzo nie miły sposób mając pretensje o coś co należało do obowiązków pań pielegniarek. Od samego początku dało się odczuć jej kiepski nastrój, pokazywała swoją wyższość nad pacjentem wnioskując po jej tonie wypowiedzi, odpowiadała na pytania w niezrozumialy sposób a dopytywanie wyraźnie Panią doktor irytowało, nie była pomocna i dało się odczuć niechęć bijącą do pacjenta już od samego wejścia. Pani doktor zapytała mnie o wszelkie dolegliwości, później przebadała, sprawdziła wzrok w milczeniu. Wizyta była bardzo krótka. Nie mam żadnych przeciwskazań do pracy. Podsumowując - odradzam wizyty u tej Pani. Jestem rozczarowana wizytą i napewno więcej się tam nie pojawię jeśli nie będę musiała.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Mularz

  Nowy Pacjent
  Lekarz z powołania, bardzo kompetentna, z dużą wiedza i doświadczeniem. Pierwszą wizytę rozpoczeła od bardzo szczegółowego wywiadu o moim stanie zdrowia, jak i schorzeń wystepujących w rodzinie . Nastepnie przeprowadziła podstawowe badania .Na drugiej wizycie już z wynikami z badania krwi, bardzo szczgólowo omówiła wyniki i ich znacznie dla zdrowia, dajac jednoczesnie wskazówski co do sposobu odżywiania, zwraciła uwage jak bardzo ważne jest nawodnienie organizmu, picie wody. Bardzo się cieszę za spotkałam Panią doktor, która tak dogłebnie przeprowadza wywiad , bardzo wyczerpująco udziela odpowiedz i daje bardzo ważne wskazówki. Polecam z pełnym zaufaniem.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Hydzik Kontrola

  Kompetentny lekarz, pełen profesjonalizm, poświęcił mi bardzo dużo czasu, odpowiedział na wszystkie pytania, wizyta przebiegła bez pośpiechu. Co najważniejsze zostałam skierowana na wszystkie, podkreślam wszystkie badania, (NFZ) które zostały zrealizowane błyskawicznie.
  (PS. Pan Doktor wręczając mi skierowanie powiedział, że gdy się pojawię w szpitalu mogę zadzwonić, on po mnie wyjdzie i poprowadzi dalej) - może to normalne, może nie, ja po raz pierwszy raz poczułam, że ktoś się mną zajął.
  Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, zostaje pod jego opieką.

  Pozdrawiam
  Ania


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Inglot ból kolana

  Bardzo dobry lekarz, super opisana przyczyną bólu w kolanie, po zabiegi zrobionym przez doktora szybki powrót do pełnej sprawności. Dziękujemy i polecamy. Warto było jechać ponad 300km


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Mularz

  Najlepszy lekarz rodzinny, jakiego kiedykolwiek miałam. Konkretna, sympatyczna, poświęcająca czas, uwagę pacjentowi, przywiązująca się do pacjentów. Pomimo pełnej poczekalni nigdy nie odmówiła nagłej wizyty. Bez problemu wypisywała skierowania do specjalistów, na badania. Bardzo pozdrawiam Panią doktor!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Inglot korekcja deformacji kończyn

  Po zabiegu u Pana Doktora moja stopa przeszła ogromna zmianę na plus. Polecam w 100%. Profesjonalista, bardzo miły, potrafi prostym językiem wytłumaczyć na czym polega zabieg.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania