Przychodnia Nr 4

(12 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Nr 4

Energetyków 29

37-450, Stalowa Wola, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bożena Wodka-Micał

  Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: leczenie rodzinne dzieci

   Pani doktor jest bardzo milą i sympatyczną kobietą w to zaleta bardzo potrzebna w zawodzie lekarza zwłaszcza w pediatrii. Moje dzieci są jej pacjentami już od 14 lat. Zawsze stawia trafną diagnozę, a leczenie antybiotykami to ostateczność.

  • B

   Polecam Panią doktor. Reaguje adekwatnie do potrzeby. Na błache sprawy delikatne preparaty,antybiotyki kiedy to naprawdę konieczne. Myślę, że nie każdemu może odpowiadać jej bezpośredniość i specyficzne poczucie humoru, ale zapewniam, że lekarzem jest fantastycznym i fachowym. Uwielbia ją cała nasza rodzina i do żadnego innego lekarza nie mam i nigdy nie miałam takiego zaufania.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Maria Kaporowicz-Raszek

  Internista,

  • R
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Wspaniała pani doktor jest punktualna, umie słuchać. A najważniejsze to uratowała życie mojemu mężowi, jako czwarty lekarz rozpoznała zapalenie otrzewnej i natychmiast dała skierowanie do szpitala. Życzymy jej dużo zdrowia i takiego profesjonalizmu.

  • P

   od dziecka cierpiałam na alergię, byłam uczulona na mleko, kakao, pyłki, roztocza, sierść kota i konia. gdy alergia mi bardzo dokuczała to podawała mi leki antyalergiczne. problem minął z wiekiem z wyjątkiem uczulenia na kota i konia. jestem bardzo związana ze zwierzętami i z nimi wiążę swoją przyszłość. gdy powiedziałam szanownej pani doktor, że chcę się odczulić, bo chce być weterynarzem, wyśmiała mnie i powiedziała, że nie ma mowy i jest mi w stanie podać tylko jakieś szczepionki podjęzykowe, które tylko zmniejszają objawy alergii, a ponad to trochę kosztują, bo nie są refundowane przez NFZ... pozdrawiam


Powiązane wyszukiwania