Przychodnia Lekarzy Rodzinnych

(45 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych

Opolska 58

61-433 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mirosław Paluch

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • A

   Świetny lekarz. Indywidualnie podchodzi do pacjenta, kieruje na badania i szuka przyczyny, a nie tylko leczy objawy. Polecam

  • W

   Jest jednym z najlepszych lekarzy jakich znam, nigdy nie pomylił się w diagonozie a uczęszczam do niego z żoną od d chyba 15 a może nawet wiecej lat.
   Ma humory, ale kto ich nie ma
   Takich lekarzy oczekujemy.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Jacek Paprzycki

  Internista,

  • A

   Pan dr jest bardzo dobrym cieplym i milym czlowiekiem.Nigdy mnie nie zawiodl.Tez jest Osoba chora,ale nie mysli o Sobie tylko o innych.Jestem Osoba bardzo trudna.Mam 41 lat.U pana dr lecze sie o kolo 4 lat jak nie duzej.Mam rowniez wiele schorzen.Zespol jelita drazliwego,zwyrodnienie kregoslupa,nadcisnienie,drzenie pozapiramidowe prawej konczyny gornej,naczyniopochodne uszkodzenie mozgu,neuralgia nerwutrojdzielnego lewego,klimakterium,zle widzenie,padaczka itd.Bardzo duzo przeszlam.Pan dr JACEK PAPRZYCKI JEST GODNY ZAUFANIA.POLECAM.UMIE WYSLUCHAC,A PRZEDE WSZYSTKIM NIGDY SIE NIE SPOZNIL.Serdecznie Pozdrawiam wszystkich i zycze kazdemu z osobna duzo zdrowia.Agnieszka Michalak.


 • Ewa Sajdak

  Lekarz Rodzinny, Internista, Gastrolog, dr n. med.

  • Ł

   Od trzech miesięcy mam zapalenie gardła na przemian z zapaleniem oskrzeli. Lekarze odsyłają mnie w jedną i w drugą stronę, non stop dają antybiotyki i nic z tego nie wynika, co 2 tygodnie nawrót. Poszedłem z tym samym problemem do p. Sajdak. Zanim zdążyłem powiedzieć o co chodzi, wybuchła śmiechem i stwierdziła, że pewnie mamy chłodno w mieszkaniu. Cała wizyta polegała na tym, że pani Sajdak wyśmiewała moje objawy, bagatelizowała je i mówiła, że "gdybym przyszedł z rakiem lub białaczką, normalnie byśmy rozmawiali". Bez żadnych dalszych informacji, bez osłuchania mnie, rzuciła kwit na antybiotyk, nie wypisała nawet recepty, żebym mógł go wykupić. Najgorsza lekarka w moim życiu. Zero profesjonalizmu i podejścia do pacjenta. Tragedia. Nigdy nie idźcie do tej pani.

  • K

   Ja raczej więcej do tej Pani nie pójdę. Jest niekompetentna. Prosiłam ją o pomoc w skierowaniu mnie na oddział chirurgiczny na zabieg a ona powiedziała że mnie nie przyjmą, no chyba że będę mieć protekcję. Zamiast skupić się na pacjencie to opowiada o swoim życiu i psie. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania