Przychodnia Lekarska Wojskowej Akademii Technicznej - Samodzielny Publiczny

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Wojskowej Akademii Technicznej - Samodzielny Publiczny

Kartezjusza 2

01-480 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Król Inny

  Witam,
  pacjentką dr. Michała Króla od ponad 10 lat. W mojej ocenie to świetny, kompetentny,dokładny, sympatyczny i empatyczny lekarz, dla którego najważniejszy jest Pacjent. Zawsze, kiedy potrzebowałam pilnej pomocy-znalazł dla mnie czas. Nigdy nic się nie działo z plombami, po leczeniu kanałowym, ani z mostem, który mam założony przez Pana doktora.
  Pan doktor jest przy tym bardzo miły, serdeczny o otwarty. Polecam.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Roszkowski Inny

  Wspaniały lekarz!! Doktor Roszkowski jest wysokiej klasy specjalistą o dużej wiedzy.. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi.. Bardzo miły, w czasie wizyty czułam się bardzo swobodnie! Byłam pod ogromnym wrażeniem jego zaangażowania.

  lek. Rafał Roszkowski

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Leszczyńska Inny

  Leczę swoje zęby u pani Agaty od ~12 lat! W swoim życiu byłam wcześniej u kilku innych stomatologów i cieszę się że trafiłam właśnie do Pani Agaty :) Nie wyobrażam sobie oddać swoich zębów komuś innemu. Pani Agata jest bardzo sympatyczna delikatna i dokładna. :)

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Buszko zapalenie ucha

  Rozpoznanie i leczenie super ... Dalacin 5 dni po 3x dziennie i zapalenie zniknęło :) Pani dr Buszko super :)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Tutaj leczenie zębów

  Pani doktor jest miła, stara się wykonywać zabiegi bezboleśnie. Relacja pacjent - lekarz jest na wysokim poziomie. Niestety po ostatniej wizycie jestem mocno zniesmaczona tym jak zostałam potraktowana. Pani doktor nie przyjęła mnie na umówiona wizytę ze względu na opóźnienie. Pacjent przede mną był na fotelu ponad 1godz., po czym Pani doktor stwierdziła, "że może zobaczyć czy mam coś do zrobienia". Oczywiście z propozycji już nie skorzystałam. Strata mojego czasu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magda Trojanowska przewlekła choroba układu oddechowego

  Fantastyczna Pani Doktor - troskliwa i rzeczowa. Zaproponowała skuteczne leczenie i posłużyła trafną radą w kwestii dolegliwości spoza jej specjalizacji. Oby więcej takich specjalistów! Polecam!!!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Justyna Janowska-Jarosz

  Super stomatolog, wyleczyła mi już kilkanaście zębów. Było też kanałowe oraz rekonstrukcja mocno ułamanego zęba na rusztowaniu z włókna szklanego w kanałach. No generalnie kosmos!
  ząb jak mój;)
  Dentystka od zadań specjalnych

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Kowalewski operacja tarczycy

  Przed operacją całe zdenerwowanie i niepokój minął po kilku minutowej rozmowie z dr Kowalewskim. Młody lekarz, który wie doskonale co robi. Bardzo dziękuje za udaną operacje tarczycy.
  Pozdrawiam
  M.Kalinowska

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Hoppe choroba dziecka

  Polecam gorąco Pana Doktora! Kompetencja, fantastyczne podejście do dzieci, humor (kiedy trzeba oczywiście), rzetelność. To tylko nieliczne pozytywy, które mogłabym wymienić. Do tego "wyczulony słuch". Na dowód tego przytoczę sytuację sprzed roku. Czekałam z synem w poczekalni na wizytę u Pana Doktora, syn pokasływał przez cały czas. Po skończonej wizycie pacjenta, Doktory wychodzi i pyta, który dzieciaczek tak kaszle? Podniosłam rękę, na co Pan doktor: jeśli to nie jest Pani kolej (na szczęście była), to najmocniej przepraszam pacjentów, ale mamy tu z tego co słyszę coś niedobrego! I rzeczywiście - zapalenie płuc. Co ciekawe, syn zachorował podczas stosowania antybiotyku zaleconego przez innego pediatrę. Podsumowując - polecam, polecam, polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Maciopa-Kisiel choroba dziecka

  Fantastyczna Pani Doktor! Dzieci ją uwielbiają - ma fantastyczne podejście, szczególnie do maluszków (wykazuje się czułością i troską). Do tego doświadczenie, trafne diagnozy oraz skuteczne zalecenia. Polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania