O nas

Poradnia Zdrowia Psychicznego "Przy Ślężnej" powstała, aby pomagać osobom, które nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z problemami i emocjami, które im towarzyszą. Rozumiemy, że nie każdy ma w sobie odpowiednio dużo siły, aby sprostać wszystkim życiowym trudnościom, dlatego służymy wsparciem w sytuacjach, które wymagają interwencji specjalisty. Nie oceniamy. Rozumiemy problemy naszych pacjentów i pomagamy im odnaleźć równowagę emocjonalną.
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (161)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Axmann konsultacja psychologiczna dzieci

  Pani Natalia, fachowiec na wysokim poziomie, jestem bardzo zadowolona z przebiebu konsultacji, polecam serdecznie!

  mgr Natalia Axmann

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam serdecznie.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Antczak psychoterapia indywidualna

  Bardzo dobry psychoterapeuta. Pani Kasia jest osobą kompetentną i profesjonalną, wykazuje autentyczne zainteresowanie pacjentem i trafnie stawia diagnozę. Dzięki terapii dostrzegam zmiany na lepsze. Kazda wizyta to bardzo wartościowy czas.

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Justyna Matczak Konsultacja psychologiczna

  Pani Doktor jest bardzo wnikliwa, uważna, trafnie potrafi określić problem, a wszystko to w spokojnej, przyjaznej atmosferze. Od razu czuć chęć pomocy, dużą empatię, akceptację. Jestem bardzo wdzięczna za dotychczasową pomoc i cieszę się, że trafiłam na Panią Justynę. Polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Katarzyna Antczak Konsultacja psychologiczna

  Pani Kasia jest wspaniałym specjalistą, spotkania przebiegają w miłej, pozytywnej atmosferze,na swoje pytania zawsze otrzymuję trafne odpowiedzi. Pani Kasia jest niezwykle ciepłą i miłą osobą, z którą łatwo było mi nawiązać kontakt. Polecam.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Antczak Konsultacja psychologiczna

  Pani Kasia jest świetną profesjonalistką, która szybko przełamuje bariery i z łatwością stwarza w swoim gabinecie atmosferę swobodnego przepływu myśli i emocji. Podczas wizyt czuję się bardzo komfortowo, ponieważ Pani Kasia daje poczucie zrozumienia i zapewnia komunikację wolną od osądów. Dziękuje za wsparcie ! :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania