Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Jerzy Stepień Panaceum P. L.

(20 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Jerzy Stepień Panaceum P. L.

ul. Nieznanego Żołnierza 41

77-400 , Złotów , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Stępień

  Bardzo dobry lekarz. .stara się pomoc jak może. .nie jest nieomylny ,ale docieka powodów i ma na sercu każdego pacjenta ...z wszystkich lekarzy których osobiście odwiedziłam jest godny zaufania ...polecam gorąco ..tylko pamiętajcie że jest to tylko człowiek który naprawdę robi co może. ..


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Hanna Stępień

  Poszłam do Pani dr.Stępień po skierowanie do specjlality w sprawie mojego dziecka .Musialam opowiadać coś czego nie chciałam mówić bo to delikatna sprawa ,powiedziałam ogólnikowo o co chodzi.I gdy w końcu wydusiłąm o co biega to uslyszałam od niej że ,,to Pani powinnam się leczyć a nie dziecko,,Tylko dlatego ze wizytę u p.doktor miała pewna mama z dzieckiem ,a ono nie umiało się uspokoić trwało to może z 15 min może dłużej i kiedy była moja kolej było widać że ma dość .Tak czy siak poczułam się na te słowa jakbym dostała cios w policzek.Rozważam zmianę innego pediatry.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Stępień

  Najwspanialszy lekarz w całej okolicy! Trafilam do niego calkiem przypadkiem, parę lat temu mając wysoką gorączkę leżałam w domu przez 3 dni bo "moja" pani doktor nie miala miejsca zeby mnie przyjąć a na wizytę prywatną nie miała czasu a jej porada przez telefon byla: herbatka z cytrynka i witamina C powinny pomóc.Rodzina zawiozla mnie do Dr Stępnia tak osłabioną ze wniesli mnie na rękach, pomiomo tego ze nie bylam jego pacjentką przyjął mnie bez kolejki bez zbędnych pytań i stwierdził zapalenie płuc- herbatka by nie pomogła! Od tamtej pory jestem Jego pacjentką i jestem Jemu wdzięczna za wszystko,skierowania na badania wystawia bez problemu. Ma jednak jedną wadę- czasami zbyt szybko mówi i nic nie rozumiem, ale czym jest taka wada w porównaniu do wszystkich Jego zalet?!:) pozdrawiam


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Hanna Stępień

  pani doktor może i chwilami nie jest super miła i uśmiechnięta, ale rzeczowo podchodzi do problemu, jako jedyna uwierzyła że skoro moje nowo narodzona córka płacze całymi dniami to nie jest to normalne, zrobiła badania i okazało się że wypuszczono nas ze szpitala z zakażaniem bakteria e.coli, gdyż wody płodowe były zielone. Szybko zapomnieliśmy o problemie po leczeniu


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Hanna Stępień

  Super rzeczowy z właściwym podejściem lekarz rodzinny.Cierpliwy wobec pacjenta. Bardzo wnikliwy i dociekliwy w diagnozowaniu.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Stępień

  Mam dalej niż w poprzedniej przychodni ,ale dzięki Doktorowi chodzę -chociaż na chodziku. Za to na chodziku - bez kolejki. Zdrowych Świat dla Doktora i jego Rodziny. Pozdrowienia dla Pani Uli.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Hanna Stępień

  Może i jest sympatyczna ale leczyć to na pewno nie potrafi. Przepisała maleńkiemu dziecku takie zastrzyki ze nikt ich nie chciał podać a z jej diagnoza 3 innych lekarzy kategorycznie się nie zgadzało. Złą diagnozą zrobiła nasze dziecko niepełnosprawne (teoretycznie).


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Hanna Stępień

  Superkontakt z dzieckiem - po raz pierwszy nie płakało u lekarza. Zabawki , lizaki , naklejki dla dziecka i miła oraz kompetentna wizyta u neurologa dziecięcego. Pełna info co dalej robić i bezpłatne skierowania na badania. Powala brak kolejek jak u innych specjalistów. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Stępień

  Nie pogania Pacjenta - moja pierwsza wizyta to było 20 minut i jeszcze 10 po badaniach w przychodni. Tłumaczy jaka to choroba i co trzeba jeszcze zrobić dla zdrowia , a nie tylko leki pisze. Prawie zawsze ma tłum przez drzwiami i trzeba poczekać na swoja kolejkę - za to można od innych chorych usłyszeć jak im pomógł. Żona doktora to jest dobra w chorobach dzieci i w neurologii. Pacjentów mają tyle ,że proszą by im się zapisywać.

  lek. Jerzy Stępień

  UWAGA od 1 listopada zmiana miejsca naszej praktyki na Złotów Nieznanego Żołnierza 41 ( naprzeciwko Szpitala , budynek Medical -Transu) Zapraszamy z żoną dotychczasowych i nowych Pacjentów. PS Dziwna jest zbieżność negatywnych komentarzy do opinii o mnie z wypowiedzeniem przez nas umowy na świadczenia w Medyku na ul Leśnej.


  G
  Lekarz: lek. Jerzy Stępień

  Wizyta z poza rejonu- jedyny lekarz w Złotowie chętny do ptzyjecia takiego Pacjenta na NFZ ( bez kaski do łapki )NIe dośc że kompetentnie załatwił mój problem, to jeszcze miła obsługa. Szkoda , że miszkam za daleko - oby mój rodzinny był taki.. Prowincjo zadroszczę ci !!

  lek. Jerzy Stępień

  Od 1 października przyjmujemy Pacjentów WYŁĄCZNIE w Przychodni Panaceum przy Ul. Nieznanego Żołnierza 41.Pozycjonowanie mnie lub mojej żony jako aktualnych pracowników NZOZ Medyk jest świadomym wprowadzaniem Pacjentów w błąd oraz bezprawnym użytkowaniem naszych danych do promocji podmiotu z którym nie chcemy mieć nic wspólnego.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania