Informacje o placówce

Gabinety

Prywatna Lecznica Certus

Grunwaldzka 156

60-309 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

Prywatna Lecznica Certus

ul. Poznańska 15

62-020 , Swarzędz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

Prywatna Lecznica Certus

ul. Dąbrowskiego 262/280

60-406 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

Prywatna Lecznica Certus

ul. Wagrowska 6

61-369 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Działamy od 27 lat oferując nowoczesne metody leczenia, doświadczoną kadrę medyczną, dobre warunki pobytu oraz przyjazną pacjentowi atmosferę. W 2017r. staliśmy się częścią Penta Hospitals International (PHI), największej w Europie Środkowo-Wschodniej grupy szpitali i przychodni.

Proponujemy pacjentom pobyt na 3 oddziałach szpitalnych: Ogólnym, Urologicznym i Zabiegowym.
Oddział Ogólny oferuje krótkoterminową, pełną diagnostykę oraz leczenie chorób wewnętrznych i chorób wieku podeszłego, a także Indywidualne Pakiety Profilaktyczne, diagnostykę i leczenie bezdechu śródsennego, leczenie kiły oraz diagnostykę niedrożności jajowodów (HSG).

Oddział Urologiczny specjalizuje się m.in. w rozkruszaniu kamieni w nerkach i przewodach moczowych metodą URS i RIRS, laserowym leczeniu łagodnego rozrostu prostaty zielonym laserem, elektroresekcjach guzów prostaty i pęcherza moczowego, leczeniu nietrzymania moczu, biopsjach fuzyjnych prostaty czy prostatectomii.

W ramach Oddziału Zabiegowego wykonywane są zabiegi operacyjne z zakresu:
• chirurgii ogólnej i laparoskopowej (m.in. operacje przepuklin, pęcherzyka żółciowego czy wyrostka robaczkowego),
• chirurgii naczyniowej (operacje żylaków kończyn, leczenie nadpotliwości kończyn oraz trudno gojących się ran metodą podciśnieniową),
• ortopedii (artroskopie, rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego – ACL, endoprotezoplastyki stawów, zespolenia złamań, operacje schorzeń kręgosłupa, w tym leczenie dyskopatii preparatem DiscoGel),
a także chirurgii dziecięcej, plastycznej, ręki, onkologicznej oraz ginekologii, proktologii, laryngologii, gastroenterologii.

Ponadto jesteśmy jednym z kilku ośrodków w Polsce i jedynym w Wielkopolsce,
w którym dostępne jest leczenie nowotworów wątroby, trzustki i prostaty metodą NanoKnife.

Na terenie Szpitala działa także Centrum Endoskopii wykonujące badania diagnostyczne przewodu pokarmowego m.in.: gastroskopię, rektoskopię, kolonoskopię, ERCP czy endoskopię kapsułkową jelita cienkiego i grubego oraz nieoperacyjne leczenie otyłości balonem dożołądkowym.

W ramach Ambulatorium oferujemy 24 godzinną opiekę lekarza chirurga i internisty, a także dostęp do laboratorium, pracowni RTG i EKG. Po wcześniejszej rezerwacji zapewniamy dostęp do wielu konsultacji specjalistycznych oraz badań diagnostycznych.

Prowadzimy także 5 Centrów Medycznych na terenie Poznania i Swarzędza:
• Centrum Medyczne nr 1, oferujące usługi w ramach umów z NFZ (lekarz rodzinny, ginekolog, laryngolog, neurolog i chirurg plastyk). W placówce dostępne są też usługi prywatne, w tym Poradnia Medycyny Podróży.
• Centrum Medyczne nr 2, leczy pacjentów komercyjnych oraz w ramach opieki medycznej dla firm. Specjalizuje się w usługach dla dzieci, medycynie pracy. Prowadzi także Centrum Leczenia Niepłodności.
• W Centrum Medycznym nr 3 w Swarzędzu pacjenci mogą skorzystać w ramach umowy z NFZ z porad lekarza rodzinnego, pediatry, chirurga ogólnego i ginekologa, a także z wielu usług prywatnych.
• Przychodnię „Zdrowie Rodziny” oferującą usługi w ramach umów z NFZ – lekarza rodzinnego oraz pediatrę.
• Przychodnie „Art. Medicum” oferująca usługi w ramach umów z NFZ – lekarza rodzinnego, pediatry i stomatologa.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
122 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  X
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Niciejewski konsultacja ortopedyczna

  Lekarz z powołania. Rzeczowy, kompetentny i uśmiechnięty. Wizyta po poleceniu osoby Pana doktora. Będę polecać go dalej.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Muszyńska-Wiese Inny

  Trafiłam na wizytę, bo mój ginekolog przestał przyjmować. Badanie trwało 3 minuty. Stosunek Pani doktor do pacjenta bardzo lekceważący. Badanie bolesne. Po badaniu krwawiłam dość intensywnie przez dwa dni. Nie polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Dokowicz Inny

  Trafiłem do pani doktor po wielu wizytach u innych lekarzy. Poraz pierwszy naprawdę zostałem dokładnie przebadany, wysłuchany, pani doktor dokładnie przejrzała moja dokumentację. Zaczynam leczenie i zostaje u pani by mnie prowadziła.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Sulewski konsultacja ortopedyczna

  Został przeprowadzony zabieg kriolezji na kręgosłup. Zabieg kosztował nie mało szczególnie dla emeryta. Pan doktor zakwalifikował osobiście na podstawie rezonansu magnetycznego. Zabieg całkowicie się nie powiódł, całkowity brak poprawy. Na wizycie kontrolnej pan doktor stwierdził, że widocznie się nie da lepiej nic zrobić. Nic nie wyjaśnił, na zadawane pytania odpowiadał nie na temat lub unikał odpowiedzi, zalecił operację, o której mówił, że jednak nie poleca i sami mamy podjąć decyzję czy mamy się na nią zdecydować, przy czym nie był w stanie nic o niej powiedzieć (zagrożenia, skuczność, % powodzenia) .
  W połowie wizyty, która trwała 7 minut zaczęło mu się bardzo spieszyć - było to bardzo przykre i miałem wrażenie, że już nie chce ze mną rozmawiać, bo i tak już nic nie poradzi, a następni czekają.
  Bardzo przykre doświadczenie.

  dr n. med. Adam Sulewski

  Szanowny Panie,
  niestety mało-inwazyjny zabieg krioablacji był próbą leczenia małoinwnzyjnego, pierwszym etapem leczenia. Generalnie jest zabieg jest ten bardzo skuteczny i wielu osobom udaje się pomóc. Nie połączyli Państwo co prawda wykonanego zabiegu z zalecaną rehabilitacją mimo wszystko nie dawałem gwarancji powodzenia zabiegu u osoby w wieku 80-90 lat o czym uprzedziłem. Niestety uciski na korzenie nerwowe i zaawansowanie zmian są zbyt duże także jedyna możliwością jest kolejny krok czyli duży zabieg chirurgiczny 2-3h z znieczuleniu ogólnym.
  Dałem Państwu skierowanie do szpitala na ten zabieg oraz poleciłem by sprawę omówić jeszcze z lekarzem prowadzącym - internistą.
  Niestety brutalna prawda może być taka że ryzyko tego zabiegu u osoby w tym wieku z obciążeniami może po prostu przewyższać potencjalne korzyści co niestety brutalnie byłem zmuszony powiedzieć.
  Moją rolą jako lekarza jest przede wszystkim nie szkodzić...przykro mi że jestem przez Pana w ten sposób oceniony, po prostu starałem się doradzić Państwu szczerze i powiedziałem brutalną prawdę w oczy. Wizyta po zabiegu była darmowa, nie miałem na pewno potrzeby by się spieszyć. Nie wiem też czemu odniósł Pan wrażenie


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Sulewski Inny

  Serdecznie polecam Pana Doktora, jest świetnym specjalistą, do tego bardzo zaangażowanym w prowadzeniu każdego pacjenta. Pan Doktor wie kiedy należy interweniować chirurgicznie a kiedy można zastosować inną formę leczenia i nigdy nie zostawia pacjenta bez pomocy. Za każdym razem można liczyć na Jego fachowe podejście i na pomoc. W moim przypadku gdy pół roku po zabiegu pojawił się ból w plecach, Pan Doktor zareagował od razu i wysłał na badania po czym zaproponował formę leczenia, którą osobiście przeprowadził. Nigdy nie spotkałam się z taką empatią i życzliwością ze strony takiego specjalisty. To wyjątkowy człowiek.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Piątkowska-Kopczyk Inny

  Rewelacyjna Pani Doktor, sympatyczna, słucha uważnie, mega zainteresowana, cierpliwa, życzliwa, poświęca czas nie tylko w ramach wizyty, ale również prywatny, mało tego sama się kontaktuje, potraktuje z uwagą, odpowie na pytania, lekarz z powołaniem - stara szkoła, coraz rzadziej spotykana. Nie pamiętam kiedy miałem do czynienia z tak profesjonalnym podejściem. Pani dr w jeden dzień "wyleczyła" naszego synka, z czym nie mogli poradzić sobie inni (młodzi) lekarze.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Sulewski konsultacja ortopedyczna

  Polecam leczenie u Pana Doktora.
  Bardzo dobry fachowiec od kręgosłupa.
  Przyszedłem z rwą kulszową, Pan Doktor postawił diagnozę, obrazowo wyjaśnił mi z czym mam problem i skierował na zabieg.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Sulewski Inny

  Jestem z mniejszego miasta i tylko u Pana doktora była możliwość wysłania całej historii choroby włącznie z rezonansem przez internet. P. Doktora zapoznał się i wystawił zalecenia za darmo z czym rzadko można się spotkać. Mam problem z dyskopatią na odcinku L5/S1 przez ostatnie 2 lata. Po zastrzyku nadtwardówkowym nie mam już dolegliwości od ponad miesiąca. Polecam doktora jak i sam zastrzyk. Z dnia na dzień ucisk i ból ustąpił, zastrzyk trwa ok 15 min. jest trochę bolesny, w ten sam dzień po 3h można wyjść ze szpitala.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Święcicki Inny

  Pan Doktor wykonał badania, ale na początku nie wyświetlił tablicy z literkami i kazał mi czytać najnizszy rząd. Niezbyt wiedziałam co mam czytać... Plakaty dookoła? Powiedział, ze mam zły zwrok i nie wie jak auto prowadzę. Dał mi okulary i kazal dalej czytać. Powiedzialam, ze nie jest to chyba wada przy ktorej sa konieczne okulary (-0.75 i -0.5), a on, ze nic nie widzialam. Pytalam jaka to wada, ze az tak zle ja ocenil, a on, ze przeciez nic nie widzialam...(ton niezbyt mily)

  Moze trafilam na gorszy dzien, ale podejscie malo komunikatywne. Nie jest to moim zdaniem wada, przy ktorej okulary sa konieczne. I zamiast komentarzy mozna milej empatii sie nauczyc i komunikacji.

  W Poznaniu jest sporo lepszych i milszych lekarzy. Moze Pan doktor jest dobry, ale nie dane mi bylo tego sie dowiedziec


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Sulewski Inny

  Wizyta trwała 1-2 minuty zero wyjaśnień zero zaangażowania cały czas tylko jedno „ musi bolec na stół operacyjny „ nie dało się nawet dojść do wytłumaczenia jakie leki się stosuje czy na cokolwiek innego

  dr n. med. Adam Sulewski

  Przykro mi że tak została odebrana moja chęć pomocy. Czasem po prostu jedyną możliwością pomocy jest leczenie operacyjne. Leki nie pomogą. Proszę dać sobie po prostu pomóc fachowo. W razie czego zapraszam do kontaktu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania