Zapraszamy do placówki PROVITAL na Warszawskiej Saskiej Kępie PROVITAL to nowoczesna Klinika Lekarsko – Stomatologiczna mieszcząca się w centrum Saskiej Kępy przy ul. Brazylijskiej 13. Oferuje kom... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

PROVITAL - Przychodnia Lekarsko Stomatologiczna

ul. Brazylijska 13, Praga-Południe

03-946, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Zapraszamy do placówki PROVITAL na Warszawskiej Saskiej Kępie

PROVITAL to nowoczesna Klinika Lekarsko – Stomatologiczna mieszcząca się w centrum Saskiej Kępy przy ul. Brazylijskiej 13.
Oferuje kompleksowe i profesjonalne leczenie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej jak i konsultacji lekarzy specjalistów.
Posiada kadrę doświadczonych lekarzy z różnych dziedzin medycyny.

W placówce dostępne są usługi medyczne w zakresie:

- interny / medycyny rodzinnej
- pediatrii
- medycyny pracy
- kardiologii
- laryngologii
- chirurgii ogólnej
- dermatologii
- medycyny estetycznej
- alergologii
- okulistyki
- ortopedii
- diabetologi
oraz
- stomatologii zachowawczej
- pedodoncji
- chirurgii stomatologicznej
- implantologii
- protetyki

Badania diagnostyczne:
- PANTOMOGRAM
- CBCT 3D
- CEFALOMETRIA
- EKG
- SPIROMETRIA
- USG (szeroki zakres)
- audiometryczne (badanie słuchu)
- tympanogram (badanie czynnościowe ucha)
- laboratoryjne (pełen zakres badań diagnostycznych)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Olszowiec

  Okulista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Powązkowska

   Szybko, sprawnie i na temat, udzielone wyczerpujące i fachowe odpowiedzi, bez zbędnego lania wody i otumaniania pacjenta.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Powązkowska

   Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor przeprowadza badanie bardo dokładnie. Jest osobą posiadająca duża wiedzę i bardzo konkretną. Wyjaśnił mi moje wątpliwości i właściwie nakierował. Na pewno będę kontrolować wzrok u niego.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Danuta Litewska

  Dermatolog, Pediatra, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-OrdynatorskaUsługa: uzyskanie porady

   Wizyta o czasie. Pani doktor przemiła, rzeczowa, z niezwykłą klasą. Budzi zaufanie. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, skontrolowała dodatkowe rzeczy. Wyszłam w poczuciu, że mam wszystkie niezbędne informacje. Ja szczerze polecam.


 • Liliana Gradowska

  Internista, Nefrolog, prof. dr hab. n. med.

  • M

   Pani Profesor uratowała moja Mamę. Jest osoba niezwykle profesjonalną ale równocześnie lekarzem ciepłym, bardzo przejmującym się pacjentem. Pani Profesor jest lekarzem, jakich, niestety, jest coraz mniej.


 • Karolina Żurek

  Stomatolog,

  • J

   Fachowo, szybko i miło. Kompetencje w połączeniu z troską o pacjenta.
   Jestem ciężkim przypadkiem i zawsze podchodziłem z rezerwą do stomatologów.
   Panią dr Karolinę mogę polecić każdemu bez wahania.
   JT


 • Szymon Hudyma

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, lek.

  • I

   Do dr Hudymy trafiłam z polecenia innego chirurga dziecięcego. Mój synek dostał skierowanie do chirurga w celu podcięcia wędzidełka. Początkowo trafiłam do przesympatycznej pani dr, która stwierdziła, że wędzidełko trzeba podciąć, ale że muszę z tym jechać do przychodni przyszpitalnej, bo u niej nie ma możliwości wykonania takiego zabiegu. Powiedziała, że najlepiej iść do dr Hudymy. Pojechałam od razu. Wielkie było moje rozczarowanie zachowaniem pana doktora. Weszłam do gabinetu, pokazałam skierowanie i zaczęła mówić o co chodzi i dlaczego trafiliśmy do pana doktora. Pan doktor RZUCIŁ skierowaniem i tonem bardzo ironicznym i lekceważącym nawet nie patrząc na mnie powiedział - co to w ogóle jest? co pani mi tu daje?! Wytłumaczyłam ponownie dlaczego tam trafiłam, na co pan doktor powiedział, że mam sobie iść do laryngologa, żeby się tym zajął. Sytuację nieco załagodziła siedząca w gabinecie pielęgniarka, która powiedziała, że u dziecka 3-letniego powinien to zrobić laryngolog. Panie doktorze!!! Skierowanie dostałam od lekarza pediatry. Ja nie mam obowiązku znać się który lekarz czym się zajmuje. A Pana ignoranckie podejście do człowieka jest karygodne!!!!!!!! Wystarczyło spokojnie wytłumaczyć, a nie traktować mnie - matki martwiącej się o dziecko - jak najgorszego intruza. Niestety świadczy to o totalnym braku profesjonalizmu z Pana strony. Jeżeli w taki sam sposób traktuje Pan swoich małych pacjentów, to szczerze współczuję rodzicom, których dzieci trafiają pod Pana opiekę. Zdecydowanie odradzam wizytę u dr Hudymy. Nawet jeśli jest dobrym specjalistą, to powinien mieć ludzkie podejście do swojej pracy i pacjentów. Trochę szacunku i pokory Panie doktorze!!! To nic nie kosztuje!!! Pozdrawiam i życzę jak najmniej takich intruzów :/


 • Teresa Serwecińska

  Alergolog, Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • Pani Doktor jest dokladna i uwazna a przy tym ciepła :-) Zdecydowanie polecam ja innym osobom. Kardiolog i internista w jednej osobie to zadkosc.

  • N

   Bardzo, bardzo dobry lekarz,cierpliwa,ciepła pani droktor z duzym doswiadczeniem zawodowym , jestem pod bardzo dużym wrażeniem , polecam wszystkim . Znakomity kardiolog prowadzi mnie już od 15 lat. Wierna pacjentka


 • Anna Gurniak

  Stomatolog, lek.

  • Lokalizacja: PROVITAL - Przychodnia Lekarsko Stomatologiczna

   Jestem mega zadowolony. Wszystko sprawnie, bezboleśnie i bezstresowo. sprzęt i przychodnia czyste i sterylne, a zdarzało mi się widzieć różne gabinety Polecam

  • P

   Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty u pani dr. Wszystko wytłumaczone i pokazane co do leczenia, szybkie i bezbolesne borowanie, bez naciągania na koszty. Lekarka na poziomie.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Nagańska

  Neurolog, dr hab. n. med.

  • M

   Bardzo konkretna pani lekarz. Podchodzi do pacjenta z empatią i szacunkiem. Zawsze wysłucha pacjenta i przyłoży wszelkich starań do wystawienia prawidłowej diagnozy. Ogromna wiedza i wiele lat doświadczenia w zawodzie. Zdecydowanie polecam!

  • Polecam! Od 14 lat jestem pod stałą opieką neurologa i dopiero dr Nagańska potraktowała mnie jak człowieka a przede wszystkim wysłuchała. Szczegółowy wywiad, zlecenie kontrolnych badań i dobór odpowiednich leków. U Pani doktor stwierdzenie "to normalne i tak musi być " nie istnieje.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Eliza Gurniak

  Stomatolog,

  • H
   Lokalizacja: PROVITAL - Przychodnia Lekarsko Stomatologiczna

   Pani doktor to świetna specjalistka, a do tego wyjątkowa, miła i kulturalna osoba. Jest bardzo dokładna, delikatna i pewna w tym co robi. Każda wizyta przebiega sprawnie i bez bólu. Zawsze chętnie wracam do gabinetu Pani Elizy. Polecam wszystkim!


 • Grażyna Kadej

  Laryngolog,

  • J
   Lokalizacja: PROVITAL - Przychodnia Lekarsko StomatologicznaUsługa: przewlekły katar

   Byłam dziś z synkiem na wizycie. Zero podejścia do dzieci. Bez żadnych badań stwierdziła, że syn ma 3 migdał. Lekcewazacy stosunek do pacjenta. Na pewno nie wrócimy do niej.

  • W

   Serdecznie dziękuje Pani Doktor Grazynie Kadej za profesjonalnie przeprowadzona operacje i kompleksowa opiekę po zabiegu.
   Jestem pod duzym wrazeniem chirurgicznej sprawnosci Pani Doktor oraz pelnego troski zaangazowania w leczenie mojej choroby.
   Dzieki ogromnej zyczliwosci P Dr Kadej, Jej zainteresowania moja indywidualna sytuacja zyciowa oraz kierujac sie pozytywnymi opiniami pacjentow operowanych przez Pania Doktor w Klinice Otolaryngologii Szpitala MSW w Warszawie przy ul. Woloskiej, zaufalam Pani Doktor w 100 % i nie zawodlam sie.

   Wdzieczna pacjentka Wieslawa z Siedlec

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu