PROTERAPEUTICA

(39 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

PROTERAPEUTICA

ul. Pochyła 21/1A, Stare Miasto

53-512, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agata Pacia (Katulska)

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROTERAPEUTICAUsługa: konsultacje psychologiczne,

   Profesjonalna pomoc taka, jakiej oczekiwałam. Pani doktor ma podejście do nastoletnich pacjentów. Polecam

  • A
   Lokalizacja: PROTERAPEUTICAUsługa: psychoterapia partnerska

   Mój pierwszy kontakt z psychologiem i cieszę się, że była to Pani Agata. Nawet mąż sceptycznie nastawiony do psychologów zmienił swoje zdanie i chętnie podjął się dalszej wspólnej terapii. Wszystkim niezdecydowanym polecam Panią Agatę, przede wszystkim ze względu na jej profesjonalizm, zaangażowanie i duże doświadczenie, z którego dała się poznać już na pierwszym spotkaniu. Bardzo cenię sobie szczerość i obiektywną jej ocenę. Po spotkaniach dochodzę do wniosku, że wszystko jest proste i oczywiste. I zastanawiam się, jak mogłam nie dostrzegać pewnych kwestii. Nie rozumieć... Na co dzień zapętlamy się w swoich myślach i przekonaniach zamykając na innych. Teraz gabinet psychologa postrzegam jako miejsce gdzie znajduję odpowiedzi i rozwiązania na moje wszystkie wątpliwości i problemy. Jestem bardzo wdzięczna za szczerą i uczciwą terapię, która sprawia że i mój mąż sam z siebie jej chce i bardzo się w nią angażuje. Spotkanie poprowadzone w sposób jaki robi to Pani Agata odczuwam jako oczyszczenie. I z niecierpliwością czekamy z mężem na kolejną wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Nowak

  Logopeda, Terapeuta, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROTERAPEUTICAUsługa: stymulacja rozwoju mowy

   Dobre podejście do dzieci . Polecam gorąco . Dobre warunki . Zabawy proste aczkolwiek można z nich wyczytać co dziecko potrafi a nad czym należy popracować . Nie namawia na niepotrzebne wizyty .

  • K
   Lokalizacja: PROTERAPEUTICAUsługa: konsultacja logopedyczna

   Pani wykazała pełne zainteresowanie i zaangażowanie synkiem, wizyta przebiegła w miłej i przyjaznej dziecku atmosferze. Naprawde polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Sylwia Szulc

  Psycholog, Seksuolog, Psychoterapeuta, mgr

  • Ł
   Lokalizacja: Centrum Ikar

   Po pierwszej wizycie jestem bardzo pozytywnie nastawiony - celne pytania, skuteczne podpowiedzi i pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Atmosfera życzliwa i sprzyjająca budowie nici zaufania pomiędzy terapeutą, a klientem. Bardzo polecam.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum IkarUsługa: konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

   Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Sylwia jest taktowana, ale jednocześnie bezpośrednia. Po pierwszej wizycie czuje się już ulgę i pozytywne nastawienie. Polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Justyna Tymon

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • H
   Lokalizacja: Alter Ego

   Od pani Tymon bije zaangażowanie. To bardzo rzeczowa, życzliwa i cierpliwa terapeutka. Rozmowy dają dużo do myślenia i pokazują nowe drogi i wyjścia.

   Bardzo się cieszę, że podjęłam leczenie u Pani Justyny, bo wiele zmieniłam w swoim życiu i wiem już nad czym dalej chcę pracować.

   Wszystkim potrzebującym polecam podjęcie leczenia.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Justyna bardzo mi pomogła. Dzięki naszym rozmowom uwierzyłam w swoje możliwości. Podczas terapii czułam zrozumienie, wsparcie, spokój i bezpieczeństwo.

   Mam przepracowane trudne tematy, coraz lepiej radzę sobie z emocjami, dbam o siebie, o swoje potrzeby i granice. Dziękuję, to był bardzo cenny i inspirujący czas

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu