Pro EndoDentica

Pro EndoDentica

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

W Naszej Klinice Pro EndoDentica oferujemy szeroki zakres usług na najwyższym, światowym poziomie. Wszystko dzięki doświadczeniu naszych stomatologów oraz wyposażeniu kliniki w najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku. Wykorzystując nowoczesne metody, każdy zabieg przeprowadzamy bezboleśnie. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, dobieramy odpowiednie leczenie, które wykonywane jest z najwyższą starannością przy pomocy materiałów bardzo wysokiej klasy. Posiadamy lekarzy z każdej dziedziny stomatologii, dzięki czemu każdą konsultacje i leczenie możesz odbyć na miejscu bez potrzeby odwiedzania innych gabinetów
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Pantomograf Kavo OP 3D

Języki

 • Ukraiński
 • Angielski
 • Rosyjski
Zobacz więcej

Adres

Pro EndoDentica
Rąbieńska 129, 94-244 Łódź
Pro EndoDentica logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (27)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Marta Dukat doraźna pomoc stomatologiczna, pacjent z bólem

  Umówiłam się przez aplikację na wizytę. Wizyta została potwierdzona. Pojechałam z bolącym zębem ale niestety pocałowałam klamkę. Brak informacji, zero kontaktu.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Aleksandra Kabała Badanie stomatologiczne + leczenie zębów

  Serdecznie dziękuję za kolejną wizytę. Pani Aleksandra, to wyjątkowy specjalista. Zawsze szczegółowo wszystko objaśnia, jest profesjonalna i pozytywnie nastawiona. Od kilku lat leczę się u niej, aktualnie dojeżdżam na wizyty z drugiego końca miasta. Polecam wszystkim, Pani doktor potrafi wyleczyć nawet z dentofobii ;)

  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Marta Dukat Inny

  Mila i przyjazna obsługa. Pani Marta wszystko powiedziała, nie mam zadnych zastrzeżeń. Jak i rowniez pomoc dentystyczna bardzo mila i opiekuńcza! :-)

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Anna Babicz leczenie próchnicy

  Pani doktor Anna Babicz jest bardzo zaangażowana, szczegółowo objaśnia plan leczenia. W gabinecie panuje przyjacielska atmosfera, z jednoczesnym zachowaniem profesjonalizmu.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Marta Dukat leczenie próchnicy

  Polecam wizytę u Pani Doktor! Wizyta rozpoczęła się punktualnie, Pani Marta spytała z czym przychodzę, następnie Pani Asystentka zrobiła zdjęcie RTG, które wraz z badaniem pomogło podjąć decyzję co do leczenia.
  Leczenie zęba przeprowadzone bezpoleśnie, podanie znieczulania zupełnie nie poczułam, pani Doktor jest bardzo delikatna i uważna, a obie Panie jako zespół wspolpracują dbając o dobrostan pacjenta. Na pewno wrócę bo wizyta była bardzo udana, nawet pomimo mojego strachu przed stomatologią.

  lek. dent. Marta Dukat

  Bardzo dziękuję za opinię. Cieszy mnie, że tak pozytywnie wspomina Pani wizytę.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Babicz Stomatologia zachowawcza

  Z całego serca polecam Panią doktor oraz klinikę ProEndoDentica. Jestem pod wielkim wrażeniem podejścia do pacjenta, fachowości i niesamowitego profesjonalizmu. Już po pierwszej wizycie miałam całkowite zaufanie do Pani doktor. Pani Ania jest całkowicie zaangażowana w swą prace, ma świetne podejście do pacjenta. Rzeczowe wyjaśnienie wszelkich zagadnień i tematów sprawiają, że pacjent czuje się bardzo komfortowo. Jestem mega zadowolona i napewno będę wracać do Pani doktor.

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Babicz leczenie kanałowe

  Miałem awaryjna wizytę z bólem zęba. Pani doktor przyjęła mnie po godzinach w gabinecie w Łodzi na Rąbieńskiej. Bardzo miło i profesjonalnie.Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Babicz leczenie próchnicy

  Polecam serdecznie Panią Doktor, precyzyjne leczenie w miłej atmosferze, będę wracać.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Babicz wypełnienie kompozytowe

  Pani Anna pomogła mi w nagłej sprawie, w ekspresowym tempie. Lekarka działa bardzo delikatnie oraz dokładnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Będę wracała do Pani Anny zdecydowanie.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Babicz odbudowa zębów

  Polecam panią doktor Annę Babicz i gabinet stomatologiczny Pro EndoDentica z całego serca. Jestem stałą pacjentką, pani doktor zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia, jest osobą bardzo empatyczną dba o pacjenta, robi wszystko co można, aby zapewnić maksymalny komfort podczas zabiegu. Z czystym sumieniem polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania