Pracownia Psychoterapii "Między Słowami"

(26 opinii)

Dotychczas pracowałyśmy w różnych ośrodkach prywatnych i państwowych w ramach służby zdrowia, placówek oświatowych i jednostek finansowanych przez Urząd Miasta. Obecnie połączyłyśmy siły tworząc Praco... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pracownia Psychoterapii "Między Słowami"

Pawia 40i/2a

52-235 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dotychczas pracowałyśmy w różnych ośrodkach prywatnych i państwowych w ramach służby zdrowia, placówek oświatowych i jednostek finansowanych przez Urząd Miasta. Obecnie połączyłyśmy siły tworząc Pracownię Psychoterapii "Między Słowami". Pracujemy w paradygmacie psychodynamicznym. Mamy doświadczenie w pracy z dorosłymi i młodzieżą i systematycznie superwizujemy swoją pracę u superwizorów certyfikowanych przez PTP. Istnieje również możliwość prowadzenia terapii w języku angielskim.

Choroby

 • lęki
 • niepokój
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia odżywiania
 • depresja
 • problemy w relacjach z innymi
 • choroby psychosomatyczne
 • kryzysy życiowe
 • problemy wychowawcze
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Kamila Korczowska-Woźniak psychoterapia depresji

  Do pani Kamili trafiłem z polecenia kolegi, którego leczyła w szpitalu. Miałem poważne kłopoty w swoim kolejnym związku bałem się, że to będzie koniec mojego małżeństwa, co odbierało i energię do pracy i życia P. Kamila to bardzo rzeczowa, miła, cierpliwa terapeutka. W trakcie terapii zrozumiałem swoje błędy, zacząłem inaczej patrzeć na siebie i swoją partnerkę i to dzięki pani Kamil, która była bardzo zaangażowana w moją terapię. Dziękuję pani za opiekę i pomoc.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Augustynowicz psychoterapia indywidualna

  moja terapia należała do tych długoterminowych, więc "przeszłam" z Panią Kasią chyba wszystkie możliwe jej etapy; na każdym z nich towarzyszyła mi, podążając za moimi przeżyciami, poszukując wraz ze mną nowego rozumienia trudnych dla mnie wątków, a wszystko to w atmosferze bezpieczeństwa i psychicznego komfortu; zmiany, które zaszły we mnie w sferze zachowań, postrzegania świata i ludzi, i mojej relacji z samą sobą są trwałe i przełożyły się na komfort życia i zwyczajnie na szczęście; polecam Panią Kasię gorąco!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Augustynowicz psychoterapia indywidualna

  Polecam w pełni terapię u Pani Augustynowicz. Moja trwała długo - ale zostałam o tym lojalnie uprzedzona. Teraz wiem, że było warto podjąć trud takiej terapii. W skrócie - na początku była cisza, potem pojawiły się łzy ale gdy potrafiłam wypowiedzieć słowa - zrozumiałam jak ważna jest praca z doświadczonym psychologiem. Sama nigdy nie poradziłabym sobie w tak krytycznym momencie mojego życia. Dziś wiem, że w wielkiej mierze zawdzięczam Pani Augustynowicz to, że jeszcze żyję. Dziękuję za wszelką pomoc, za możliwość wygadania się, wyrzucenia żalu, krzywd, cierpienia, za przerobienie trudnym tematów... Warto było dokonać tej rewolucji w moim życiu przy pomocy i wsparciu Pani Augustynowicz. Rewers mojego życia jest cudowny choć nie zawsze różowy:)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania