Witaj w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju INITUM - miejscu początku Twojej zmiany.
Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów, terapeutów uzależnień pracujących z osobami dorosłymi, parami, rodzinami, dziećmi i młodzieżą.
Oferujemy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, antystresową.
Specjalizujemy się w profilaktyce i leczeniu skutków szeroko rozumianego stresu.
Znamy się na tym. Wiemy, że jego źródłem mogą być problemy emocjonalne, psychiczne, osobiste, relacyjne, zawodowe, stresujące sytuacje, traumy, krytyczne wydarzenia życiowe i zmiany. Wiemy, że jego skutkami mogą być objawy emocjonalne, psychosomatyczne, immunologiczne, fizyczne, problemy ze snem, uzależnienia.
Docieramy do źródeł i przyczyn. Łagodzimy skutki i objawy. Podchodzimy do tematu holistycznie, całościowo – dbamy o psychikę i ciało. Pracujemy nad trwałą zmianą. Zapobiegamy i wdrażamy profilaktykę.
Pomagamy w odzyskaniu spokoju, przywróceniu równowagi i budowaniu poczucia spełnienia i dobrostanu.
Nie wszyscy nasi specjaliści mają włączony kalendarz, zapraszamy do rezerwacji wizyt również na naszej stronie. www.initum.com.pl