Poradnia Zdrowia Psychicznego KuLepszemu

(30 opinii)

Poradnia KuLepszemu to miejsce, w którym świadczona jest pomoc psychoterapeutyczna i psychologiczna. Miejsce bezpieczne, przepełnione zrozumieniem i doświadczeniem osób, które je tworzą. Naszym zadani... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Zdrowia Psychicznego KuLepszemu

Krępowieckiego 10, lok.1, klatka 1, piętro 1

01-456 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Poradnia KuLepszemu to miejsce, w którym świadczona jest pomoc psychoterapeutyczna i psychologiczna. Miejsce bezpieczne, przepełnione zrozumieniem i doświadczeniem osób, które je tworzą. Naszym zadaniem jest zapewnienie Pacjentowi kompleksowego wsparcia oraz leczenia, z zastosowaniem technik nurtu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym Pacjentom komfort podczas procesu zdrowienia.

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia snu
 • Fobie
 • Kryzys
 • Trauma
 • Problemy z tożsamością płciową
 • Problemy z tożsamością seksualną
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
 • Zespół stresu pourazowego
 • Zaburzenia odżywiania
 • Schizofrenia
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
18 opinii

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agnieszka Reznar konsultacja psychoterapeutyczna

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie natomiast wszystko było bardzo ok. Tak w ogóle to była moja pierwsza w życiu wizyta u psychoterapeuty tym bardziej jestem zadowolony z tego, że na wizycie zostałem wysłuchany, Pani dopytywała, słuchała co mówię, dowiedziałem się jak można leczyć moje lęki. Obawiałem się oceny, zlekceważenia mojego problemu, a tu same plusy. Będę kontynuował leczenie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Reznar psychoterapia indywidualna

  Bardzo obawiałam się terapii, jednak poczucie beznadziei i rezygnacji było na tyle silne, że postanowiłam -resztkami sił- coś z tym fantem zrobić, ratować się.
  Wiele gabinetów zwiedziłam zanim trafiłam tu gdzie w końcu czuję, że terapia ma sens. Wiedza, kompetencje i taka zwykła, ludzka życzliwość - to wszystko dostaję od Pani Agnieszki na każdym spotkaniu. Jestem bardzo zadowolona i czuję się coraz lepiej. Jestem silniejsza, widzę więcej, rozumiem więcej i o to chodziło.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Reznar psychoterapia indywidualna

  Dziękuje za życzliwość, wsparcie, za zrozumienie, za wyjaśnienia i siłę do działania. Za możliwość zobaczenia siebie z innej perspektywy, za pomoc i serce. Dziękuje za rozpędzenie czarnych chmur znad mojej głowy i za wiedzę, że zawsze można inaczej niż dotychczas, i że na drobnych potknięciach świat się nie kończy.
  Dziękuję.

  mgr Agnieszka Reznar

  Dziękuję serdecznie Pani Marto za komentarz, a w nim miłe słowa:)
  Życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam:)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Reznar psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych wizyt. Pani Psychoterapeutka jest bardzo zaangażowana w rozmowę, aktywnie słucha, ma bardzo celne spostrzeżenia wobec moich problemów i co najważniejsze - proponuje odpowiednie dla mnie metody pracy nad nimi. Każda wizyta wykorzystana jest w stu procentach. Rozmowy przebiegają w swobodnej i komfortowej atmosferze. Polecam!

  mgr Agnieszka Reznar

  Dziękuję za komentarz, a w nim miłe słowa:)
  Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia:)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Reznar konsultacja psychoterapeutyczna

  Każdemu kto szuka naprawdę dobrego i zaangażowanego terapeuty zdecydowanie polecam Panią Agnieszkę. Możliwość nawiązania dobrej relacji, poczucie bezpieczeństwa i pełnej akceptacji to rzeczy które bardzo doceniam, a to wszystko otrzymałam od Pani Agnieszki. Ciężko się było dostać na wizytę, ale naprawdę warto było poczekać.

  mgr Agnieszka Reznar

  Dziękuję Pani Anito za miłe słowa:) Cieszę się, że jest Pani zadowolona z terapii i z atmosfery, którą razem wypracowałyśmy. To bardzo pomoże nam w procesie zmiany.
  Pozdrawiam serdecznie:)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  psychoterapia dorosłych

  Przybyłem, doświadczyłem, zwyciężyłem! Veni Widi Wiczi! Pani terapeutka jest bardzo mądrą, kompetentną i życzliwą osobą. Polecam wszystkim chcącym przeżyć życiową przygodę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Reznar psychoterapia indywidualna

  Współpraca z Panią Agnieszką to przede wszystkim intensywna praca, ćwiczenia i działanie, dzięki temu z każdym spotkaniem czuję się silniejsza. Właśnie tak wyobrażałam sobie psychoterapię.
  Dziękuję :)

  mgr Agnieszka Reznar

  Bardzo dziękuję za komentarz:) Cieszę się, że mogę pomóc:) Wykonała Pani już do tej pory bardzo dużą pracę własną i wspaniale, że czuje się Pani teraz silniejsza. Tak miało być:) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia:)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  psychoterapia dorosłych

  Długo zastanawiałam się nad wizytą u terapeuty, nie byłam przekonana, czy taka wizyta ma sens, czy byłby w stanie mi pomóc. Pani Justyna jako człowiek i jako specjalista przerosła moje oczekiwania. Terapia dała mi siłę, nadzieję i energię by działać dalej i mimo trudności, jakie spotkały mnie w życiu, cieszyć się z uważnością tym, co wspólnie wypracowałyśmy. Dziękuję i czekam na kolejne wizyty.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agnieszka Reznar konsultacja psychologiczna

  Bardzo się cieszę że trafiłam do Pani Agnieszki! Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam do odpowiedniej osoby, przed którą mogę otworzyć się i powiedzieć o swoich problemach. Pani Agnieszka jest bardzo zaangażowana w problemy pacjenta, ciepła i empatyczna. Dzięki niej na wiele swoich problemów spojrzałam z innej strony. Po każdym spotkaniu miałam "pracę domową", co tylko pomagało procesie prostowania moich problemów. Jestem bardzo zadowolona z terapii. Polecam, każdej wahającej się osobie, sięgnąć po pomoc właśnie do Pani Agnieszki!

  mgr Agnieszka Reznar

  Pani Aleksandro, bardzo dziękuję za komentarz, a w nim za miłe słowa:) Cieszę się, że mogłam pomóc. Wszystkiego dobrego życzę:)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  psychoterapia dorosłych

  Podczas terapii zmierzyłem się z wieloma moimi lękami i obawami, można powiedzieć, że obecnie to ja rządzę moimi emocjami, a nie one mną. W ten sposób żyje się łatwiej! Polecam terapię u p. Justyny.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania