Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Specjalistyczna Remed + Lectus

Wałowa 27

80-858 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Szemrowicz Inny

  Byłam na wizycie, która okazała się krótką konsultacją, poradą. Po wyjaśnieniu swoich wątpliwości i celu, dla którego się pojawiłam, usłyszałam: „ale przecież już radzi sobie pani z tą sytuacją. Proszę się mniej stresować i nie brać tyle na głowę”. Kiedy odpowiedziałam, że uważam że moje kłopoty nie dotyczą tylko aktualnej sytuacji, psycholog stwierdziła że muszę iść na terapię, najlepiej prywatną, bo tu nie ma miejsc i czas oczekiwania jest długi. Zależało mi na konkretnej informacji, do kogo mogę się zgłosić, gdzie a dostałam kartkę z datą kolejnej konsultacji, i radą żeby szukać w internecie. Żadnego słowa zakończenia, żadnego wsparcia. Wyszłam z gabinetu roztrzęsiona i z mocnym postanowieniem, że znajdę odpowiednią osobę, od której otrzymam pomoc. Nie miałam okazji przekonać się w jaki sposób pani psycholog pracuje ale po takim zbagatelizowaniu sprawy i pacjenta nie zamierzam. Zdecydowanie niw polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Lechosław Żebrowski Inny

  Sympatyczny, kulturalny i pogodny pan doktor, który zawsze stara się jak najlepiej pomóc pacjentowi. Spokojnie mogę polecić.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Ewa Galińska Inny

  Pani doktor jest bardzo sympatyczną, a zarazem cierpliwą i rzeczową osobą. Okazuje pacjentowi empatię i zrozumienie, zawsze stara się jak najlepiej wysłuchać, pomóc, doradzić. Polecam wszystkim :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Dubik-larczyńska Inny

  Podczas gdy inna pani doktor postawiła zupełnie błędną diagnozę, Dr Dubik-Larczyńska na pierwszy rzut oka dobrze zdiagnozowała problem, co potwierdziły badania. Najlepsza dermatolog.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Bidzan Inny

  Wspaniały lekarz,słucha pacjenta daje dobre porady i wszystko wyjaśnia. Szkoda że mało jest takich psychiatrów z sercem jak Pan doktor Bidzan. Polecam z całego serca!!

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Piasecki Inny

  Bardzo dobry lekarz , godny polecenia. Zaangażowany w swoją pracę. Lekarz z powołania, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Dziękuję.

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Krzemiński aloplastyka rewizyjna stawu biodrowego

  Witam 19 lat funkcjonowałem na wstawionej endoprotezie stawu biodrowego zero bólu ,zero ograniczeń.Teraz przyszedł czas na operację rewizyjną jestem już po .Teraz czeka mnie już tylko rehabilitacja.Operował p.Dr.M Krzemiński.Polecam 2:0 dla pana doktora z wyrazami szacunku Tomasz.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Ewa Galińska badanie internistyczne

  Pani doktor zawsze przyjmuje pacjentów z uśmiechem, nawet gdy jest już zmęczona. Jest niezwykle cierpliwa i zaangażowana. Mam do niej stuprocentowe zaufanie. Chyba nikt nie czuje się u niej anonimowy. Najlepszy lekarz rodzinny, jakiego można sobie wyobrazić.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Szemrowicz

  Polecam Panią Szemrowicz jako specjalistkę uzależnień i nie tylko. Dość długo się do niej przyzwyczajałam ale teraz nie zamieniłabym na nikogo innego. Wyróżnia się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem, wzbudza zaufanie i daje siłę oraz motywuje do działania. Trafia prosto w punkt problemu i nie 'owija w bawełnę' :-). Warto spróbować :-)

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Szemrowicz psychoterapia grupowa

  Kapitalny psycholog, bardzo ciepła i konkretna osoba. Polecam wszystkim, którzy potrzebują jasnego i rzetelnego spojrzenia na problem.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania