Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Perfektdent

ul. Skarbka z gór 142, Białołęka

Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Perfektdent

Odkryta 44A, Białołęka

Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wioleta Majdanik

  Stomatolog, lek.

  • Przemiła osoba. dokładna i delikatna. rozumie obawy pacjentów- również tych dorosłych co się boją panicznie dentysty ;) polecam z całęgo serca- niech jej kariera się pieknie rozwija :D kasia kamieniarz

  • B

   Bardzo dobry stomatolog. Pani Doktor ma również fenomenalne podejście do dzieci. Moje dziecko mimo poczatkowych trudności związanych ze złymi wspomnieniami w innym gabinecie dziś normalnie leczy ząbki bez wielkich nerwów i niepotrzebnego stresu. Chodzimy do Pani Doktor od ponad pół roku i jesteśmy bardzo zadowolone.
   Polecamy!


 • Magdalena Pobiarżyn

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Stomatologia M&M

   Natura nie powinna mieć powodów do zadowolenia…. Moje zęby. Jeszcze zanim wyszły, już były odwapnione, odmineralizowane, ze słabym szkliwem, skłonne do próchnicy. Po gabinetach stomatologicznych włóczyłam się już od wczesnego przedszkola. Po każdej interwencji medycznej było tych zębów jakby mniej. Do czasu, kiedy trafiłam na Panią Doktor Magdę Pobiarżyn. Przypadek i bliskie sąsiedztwo gabinetu M&M zadecydowały o wyborze zarówno placówki jak i lekarza. Tym razem jednak nad moimi zębami czuwała Opatrzność. Dostałam się w najlepsze ręce, jakie mogłam sobie wymarzyć. Pani Doktor uratowała połowę siódemki, którą każdy inny lekarz, z którymi miałam do tej pory przyjemność, spisałby na straty. Naprawiła coś, co każdemu poprzedniemu lekarzowi odpadało po 2 miesiącach. Doprowadziła moje zęby do perfekcji (możliwej w moim przypadku). Leczenie zachowawacze, reendodoncja czy zabiegi protetyczne w wykonaniu Pani Doktor to niemal przyjemność (!). I piszę to ja, która na samą myśl o bormaszynie, czyszczeniu, piaskowaniu i koszmarnym wizgu skalera, dostawałam dreszczy. Pani Doktor rozumie, że można się bać, nie lubić dentystów, mieć niski próg bólu… Jest delikatna, empatyczna i elastyczna (oczywiście z umiarem ). Szlifowanie, gładzenie, czyszczenie, wyciski protetyczne itd. wykonuje z precyzją koronczarki z Koniakowa. A efekty są fantastyczne!
   Najlepszą rekomendacją dla Pani Doktor niech będzie to, że mój syn, który starał się omijać gabinety dentystyczne szerokim łukiem, dał sobie wyremontować kilka ubytków.
   Ps. Aktualnie Pani Doktor podjęła się zlikwidowania małej białej plamki na jedynce, na którą nikt do tej pory nie miał pomysłu. Plamki, która choć niegroźna, dla mnie była koszmarem. Miałam wrażenie, że najpierw widać plamkę, później mnie. Jestem właśnie po pierwszym zabiegu i… po plamce zostało niemal wspomnienie! Pani Doktor, za wszystko serdecznie dziękuję!

  • Rewelacyjna! Doskonały specjalista,miła, kompetentna. Potrafi uratować ząb, kiedy inni się poddają.
   Plomby przez nią zakładane utrzymują się latami. Ma dużą wiedzę i sięga po nowoczesne rozwiązania.
   Leczy również "małych pacjentów" i tu niezrównana w podejściu do dzieci, nawet tych bojących się dentysty :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Łygas - Kasprzak

  Stomatolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Perfektdent

   Pani doktor to osoba miła, komunikatywna, ale przede wszystkim kompetentna. Bardzo dziękuję za pomoc Pani doktor!

  • Lokalizacja: Perfektdent

   Pani doktor jest godna polecenia dla rodzin z małymi dziećmi i nie tylko. Do leczenia podchodzi z niesamowitym spokojem, potrafi pomóc nawet najbardziej wystraszonemu małemu dziecku, a niestety taki spokój i opanowanie to rzadkość nawet wśród stomatologów dziecięcych.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Bartłomiej Kasprzak

  Stomatolog, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: Perfektdent

   Pan doktor to chyba najlepszy stomatolog, ju jakiego dane mi było się leczyć. Nie tylko kompetentny, konkretny, jasno i wyraźnie tłumaczący istotę problemu, ale i też kulturalny, delikatny w "obsłudze", i wrażliwy na różne słabości pacjenta. Jestem pełen szacunku, uznania i wdzięczności, za przeprowadzone leczenie, stąd najwyższa dostępna ocena.

  • J
   Lokalizacja: Perfektdent

   Efekt pracy Pana Doktora Kasprzaka przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Pełny garnitur uzębienia i hollywoodzki uśmiech. Wielkie dzięki za pomoc.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Magdalena Goch

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: For-DentalUsługa: Wymiana protezy

   Pani Magdalena jest profesjonalistka, cierpliwie rozwiala moje watpliwosci, zaproponowala wybor technologii wykonania protezy, jest bardzo mila.
   Jesli masz problemy z zebami polecam pania Magdalene.

   Alek

  • J
   Lokalizacja: For-DentalUsługa: konieczność leczenia kanałowego

   Godzinne leczenie kanałowe, przy niezatrutym jednym kanale, było bardzo bolesne. Pani doktor wiedziała (a ja aż nazbyt dobrze czułam), że jeden kanał się nie zatruł, mimo to próbowała go wyczyścić. Na samo wspomnienie tego bólu robi mi się słabo. Teraz myślę, że powinnam stanowczo sprzeciwić się kolejnym próbom czyszczenia tego kanału, podziękować, zapłacić i wyjść. Przez lata starałam się przełamać swój strach przed dentystą i radziłam sobie całkiem nieźle. Do czasu tej wizyty :(


 • Jarosław Ziaja

  Ginekolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZUsługa: ciąża

   Lekarz przesympatyczny, konkretny, poświęca wystarczająco dużo czasu dla pacjentki, prowadzenie ciąży rewelacja.
   Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Na pewno będę wracać.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

   Jestem pacjentką doktora już kilka lat. Zajmował się moją nadżerką, również prowadził moją trzecią ciążę. Musiałam brać m.in. antybiotyk. Nie była to dla mnie łatwa ciąża ale z doktorem wszystko poszło gładko. Urodziłam zdrową córeczkę. Doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Sara Wardzińska

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: PerfektdentUsługa: ból zęba

   Bardzo profesjonalna i przemiła Pani Doktor, trafiłam z powodu silnego bólu zęba. Wpierw przeprowadzoną dokładną diagnostykę a następnie zaopatrzono ubytek. Zdecydowanie polecam, wszystko na najwyższym poziomie :)

  • M
   Lokalizacja: Od Ucha do UchaUsługa: plomby u dziecka

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. na jednej wizycie, która trwała zaledwie pół godziny udało się wyczyścić i zaplombować 2 zęby! córka, która ma 4 latka wcześniej bardzo bała się dentysty, próbowałyśmy kilkukrotnie i nie udało się, ani wyczyścić, ani zaplombować ząbków. Pani Doktor przy użyciu podtlenku, co polecam każdemu rodzicowi/dziecku bez problemu zaleczyła zęby. zrobiła to sprawnie i delikatnie, a córka praktycznie nie pamiętała wizyty, dzięki czemu nie przeżyła też traumy, którą miała wcześniej. Bardzo dziękuję i szczerze polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Joanna Żelazny

  Stomatolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Polecam serdecznie Panią Doktor! Po wielu nieudanych próbach poszukiwania kompetentnego stomatologa w Warszawie i okolicach, trafiłam (w sumie z przypadku) do dr Żelazny. Jestem spokojna, że leczę zęby u P. Doktor, która zawsze znajdzie czas, by wszystko dokładnie wyjaśnić i znaleźć najlepszy sposób na wyleczenie bolącego zęba. Przemiła, spokojna osoba o dużej wiedzy i doświadczeniu!

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Z całego serca polecam Panią Doktor. Jest bardzo empatyczna, delikatna, dokładna, ma rewelacyjne podejście do pacjenta. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Takich stomatologów ze świeca szukać!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu