Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

PAMED

Norberta Lippóczy’ego 9

33-100, Tarnów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Korman

  Fizjoterapeuta, mgr

  • B
   Lokalizacja: PAMEDUsługa: bole kregoslupa, kregozmyk

   Pan Krzysztof to nie tylko świetny specjalista ale też super człowiek! Zaraża pozytywną energią i z niezwykłą pasją podchodzi do tego co robi, a robi to świetnie. Ma ogromną wiedzę, którą ciągle poszerza i którą się dzieli z przyjemnością. Współpraca z takim fizjoterapeuta to sama przyjemność i szybkie efekty! Polecam bardzo! ????

  • J
   Lokalizacja: PAMED

   Pan Krzysztof to kompetentny i rzeczowy fizjoterapeuta. Bardzo empatyczny, miły i posiadający ogromną wiedzę, którą ciągle poszerza. Fachowym okiem podchodzi do pacjenta i stawia trafną diagnozę. Potrafi wszystko wyjaśnić i powiązać ze sobą. Ma wiele cierpliwości. Pod ręce pana Krzysztofa trafiłam po operacji kolana, które było w dość ciężkim stanie. Na pierwszą wizytę dotarłam z ortezą i dwoma kulami ortopedycznymi. Po sześciu wizytach wyszłam o własnych siłach bez dodatkowego osprzętu medycznego. Każda kolejna wizyta kończyła się nowymi, widocznymi efektami. Szczerze i gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Mieczysław Magierski

  Chirurg, Proktolog, Lekarz Medycyny Estetycznej,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Chirurg z sąsiedniego miasta nie podjął się wykonania zabiegu, wskazując, ze trzeba coś wycinać i musi to robić inny specjalista, mimo, że sprawiało to ból odmówił.
   Pan doktor Mieczysław Magierski przyjął mnie od razu, okazało się, że nie trzeba było nic wycinać. Wykonał zabieg nacięcia w swoim gabinecie od ręki. Wszystko odbyło się profesjonalnie, miło oraz skutecznie. Uważam, że jest to jeden z najlepszych chirurgów jakich mamy w Polsce, co jest nie tylko potwierdzone przez moją wizytę, ale również przez ogromną ilość certyfikatów którą posiada. Jestem pewny, że każda osoba która zastanawia się nad wyborem chirurga, proktologa czy lekarza medycy estetycznej powinna skierować się właśnie do Pana Mieczysława Magierskiego !

  • T
   Lokalizacja: Alergo-Med Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

   Miałam 2 zabiegi chirurgiczne wykonywane przez dra Magierskiego. Jest dokładny i precyzyjny. Pomimo że nie była to wizyta prywatna, to dr Magierski przyłożył się w 100%, ponieważ zadbał nie tylko o to, by usunąć zmianę, ale również o to, by blizna wyglądała estetycznie, więc jest to lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za uczciwość i profesjonalizm.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu