Osteomedis - Centrum Rehabilitacji Ursus

Osteomedis - Centrum Rehabilitacji Ursus

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Przychodnia rehabilitacyjna – Ursus

Chociaż mówi się, że sport to zdrowie, to jednak nie zawsze tak jest. Zawodowi sportowcy są narażeni na szereg urazów wywołanych niezwykle intensywnymi treningami. Skutkiem przetrenowania lub włączenia do planu treningowego zbyt mocnych akcentów mogą być rozmaite naciągnięcia, naderwania czy zerwania ścięgien, mięśni, a nawet złamania kości. Z drugiej strony mamy osoby niemające nic wspólnego z jakąkolwiek aktywnością fizyczną. Również one mogą mieć problemy zdrowotne wywołane przez siedzący tryb życia i wspomniany brak ruchu. Dla obu tych grup przygotowaliśmy w naszej przychodni rehabilitacyjnej w warszawskiej dzielnicy Ursus m.in. terapię manualną, konsultacje u ortopedy, badania z użyciem USG oraz profesjonalną fizjoterapię. Serdecznie zapraszamy!
Rehabilitacja rozejść mięśni prostych, terapia skoliozy FITS i wiele więcej – odwiedź naszą przychodnię rehabilitacyjną w Ursusie

Ośrodek OSTEOMEDIS znajduje się w warszawskiej dzielnicy Ursus, gdzie świadczymy szereg usług fizjoterapeutycznych takich jak krioterapia, laseroterapia, masaż terapeutyczny czy fizykoterapia. Zespół terapeutów i lekarzy zatrudniony w naszej placówce korzysta z wielu nowoczesnych rozwiązań, wśród których znajdziesz m.in. falę uderzeniową oraz leczenie ultradźwiękami. Przeprowadzamy również rehabilitację np. rozejść mięśni prostych, ścięgna Achillesa czy ostrogi piętowej. Pomagamy zarówno dorosłym (w tym także kobietom w ciąży), jak i dzieciom. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.
OSTEOMEDIS w Ursusie – kompleksowe wsparcie osteopaty, ortopedy i innych specjalistów

Działalność naszej przychodni rehabilitacyjnej to nie tylko terapia manualna czy innego rodzaju zabiegi lecznicze. W naszej placówce w warszawskiej dzielnicy Ursus wykonujemy także szereg badań diagnostycznych np. USG. Badamy m.in. jamę brzuszną, tętnice szyjne oraz biodra u dzieci. Specjalizujemy się również w ćwiczeniach – zarówno dla seniorów, kobiet w ciąży, jak i osób troszczących się o zdrowy kręgosłup. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Osteomedis - Centrum Rehabilitacji Ursus
Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa
Osteomedis - Centrum Rehabilitacji Ursus logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (87)

Ogólna ocena

  Ś
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Grądzki Blokady nadtwardówkowe

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe i dogłębne wytłumaczenie wszystkich zagadnień

  lek. Tomasz Grądzki

  Dziękuję za opinię - dobrze być w pełni zrozumianym przez pacjenta :-)

  Pozdrawiam :)

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Marek Kańkowski osteopatia

  Pan Marek rozwiązał problem ze stawem skokowym po poważnej kontuzji, z którym borykałam się 1,5 roku. Jedna wizyta (zalecenie wkładek ortopedycznych) i minęło 80% dolegliwości. Tak prosta rzecz, a nie wpadło na to 2 ortopedów i 3 fizjoterapeutów (były już wzmianki o operacji). Najlepszy fizjoterapeuta w Warszawie.

  mgr Marek Kańkowski

  Pani Wiktorio, bardzo dziękuję z miłe słowa !! :) Cieszę się, że udało się pomóc.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Grądzki Hydrodekompresja zespołu cieśni nadgarstka

  Doktor Grądzki to zdecydowanie bardzo dobry specjalista. Miałam zabieg hydrodekompresji prawej dłoni, który przebiegał bez komplikacji, a teraz po miesiącu od niego moja ręka jest całkowicie sprawna, bez jakichkolwiek dolegliwości. Myślę , że warunkiem powodzenia leczenia jest jak naszybsze zgłoszenie się do lekarza, dzięki czemu rekonwalescencja jest szybka.. Pan doktor jest bardzo uprzejmy, konkretny i profesjonalny. Słucha pacjenta i zaleca najbardziej trafne leczenie. Szczerze polecam Pana Doktora. Joanna Śmietanowska

  lek. Tomasz Grądzki

  Pani Joanno,

  serdecznie dziękuję za tak obszerną opinię z dokładnym opisem.

  Życzę dużo zdrowia.

  Pozdrawiam :-)

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Marek Kańkowski osteopatia

  Miałem nieznośne bóle pleców (odcinki dolny i górny), które uniemożliwiały mi normalne spanie. Po wielu poleceniach od znajomych udało mi się trafić do Pana Marka, który okazał się prawdziwym mistrzem w swojej dziedzinie. Jego podejście, które łączyło osteopatię i zabiegi fizjo, idealnie mi pomogły.

  Pan Marek natychmiast zidentyfikował źródło mojego bólu i rozbił blokady, które mnie dręczyły. Po pierwszej wizycie odczułem natychmiastową ulgę i po raz pierwszy od tygodnia mogłem normalnie spać.

  Niezwykle ważne jest to, że Marek jest nie tylko profesjonalistą, ale także niezwykle otwartym i przyjaznym lekarzem. Jego zdolność do tłumaczenia procesu leczenia oraz cierpliwość w odpowiedzi na pytania pacjenta są godne podziwu.

  Gorąco polecam Marka każdemu, kto zmaga się z bólami pleców. To lekarz, który naprawdę zmienia życie swoich pacjentów.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Grądzki Blokady nadtwardówkowe

  Polecam dr Tomasza w 100%
  Oddany lekarz dla ktorego zdrowie pacjenta sa na pierwszym miejscu
  Dokladny, cierpliwy, wyrozumiały
  Mialam zastrzyk nadwardówkowy .
  Jezeli ktos zmaga sie z silnym bolem to lekarz Grądzki znajdzie na bank rozwiazanie.
  Pozdrawiam serdecznie
  Aneta

  lek. Tomasz Grądzki

  Pani Aneto, serdecznie dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię.

  Pozdrawiam serdecznie :-)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Marek Kańkowski Terapia manualna

  Przyszłam do Marka z niepokojącymi dolegliwościami w obrębie ręki, które trwały od kilku tygodni i przybierały na sile na tyle, że nie mogłam się nawet swobodnie położyć. Pierwsza wizyta wystarczyła, żeby je znacząco zredukować. Do tego Marek zajął się też moim kręgosłupem, dzięki czemu ustąpiły dolegliwości, z którymi chodziłam parę lat i myślałam, że tak już zostanie. Teraz pojawiam się u niego co 3-4 tygodnie, dla podtrzymania efektów terapii. Bardzo polecam: to prawdziwy specjalista, kompetentny, kontaktowy i uczciwy.

  mgr Marek Kańkowski

  Baaaardzo dziękuje za polecenie Pani Martyno :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Grądzki Blokady nadtwardówkowe

  Bardzo dobry Lekarz godny polecenia dostałam zaszczyk twardówkowy w dwa punkty jak by ktoś się zastanawiał czy sobie zrobić u Doktora to polecam Wiedza na bardzo dużym poziomie wszystko profesjonalne

  lek. Tomasz Grądzki

  Pani Agnieszko - cieszę się, że mogłem pomóc w Pani dolegliwościach.
  Dziękuję za pozytywną opinię :-)

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Grądzki Hydrodekompresja zespołu cieśni nadgarstka

  Bardzo polecam konsultacje u pana doktora. Po dwóch dniach od wizyty już miałam zabieg hydrodekompresji cieśni nadgarstka. Pan doktor zaopiekował się mną bardzo profesjonalnie. Otrzymałam dokładne informacje na temat zabiegu. Ręka szybko się zagoiła, jest bardzo sprawna,a o wcześniejszych dolegliwościach szybko zapomniałam. Powinnam zdecydować się na zabieg dużo wcześniej. Panie Doktorze, bardzo dziękuję za powrót do normalnego życia.

  lek. Tomasz Grądzki

  Pani Doroto,
  serdecznie dziękuję za opinię.
  Najważniejsze, że efekt zabiegu bezoperacyjnego leczenia zespołu cieśni nadgarstka był bardzo pomyślny.
  Pozdrawiam serdecznie :-)

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Grądzki konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor skrupulatnie i rzeczowo zajął się tematem moich dolegliwości. Do tej pory miałam dwie wizyty i każda z nich przeprowadzona była w sposób profesjonalny. Pan doktor za każdym razem szczegółowo i rzetelnie zebrał wywiad i wdrożył leczenie, które przyniosło najlepszy z możliwych efekt. W końcu mogę bez bólu siadać na kości ogonowej.
  A ostry stan biodra z którym przyszłam i ból który towarzyszył przy stawianiu i poruszaniu nogi nie był problemem w diagnostyce.
  Wizyty przebiegały w miłej i życzliwej dla pacjenta atmosferze - co dla osoby z silnym i uporczywym bólem jest niezwykle ważne.
  Napewno każdy Kto skorzysta z diagnostyki i leczenia tego lekarza nie będzie żałował.

  lek. Tomasz Grądzki

  Pani Joanno,

  serdecznie dziękuję za tak obfitą opinię. Dobrze, że się udało pomóc na dolegliwości kości ogonowej i stawu biodrowego.

  Pozdrawiam serdecznie :-)

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Grądzki konsultacja ortopedyczna + USG

  Po raz kolejny Pan doktor szybko i skutecznie " naprawił " moje kolana! Iniekcje z odpowiednio dobranego produktu pozwoliły mi cieszyć się z wyjazdu na narty i zapewniły komfort w codziennym funkcjonowaniu! Gorąco polecam doktoraTomasza Grądzkiego!

  lek. Tomasz Grądzki

  Pani Grażyno, serdecznie dziękuję za opinię.

  Najważniejsze, że zimowe szaleństwo się udało.

  Pozdrawiam,
  Tomasz Grądzki

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania