Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35
Krauthofera 35/5, Poznań
Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (31)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Agnieszka Gulczyńska konsultacja psychoterapeutyczna

  Zostałem wysłuchany, Pani Agnieszka słuchała z zainteresowaniem, dopytywała w kwestiach wartych doprecyzowania. Udzieliła mi informacji w jakim miejscu jestem i jak powinna przebiegać moja droga leczenia. Umówiłem się na kolejną wizytę.

  M
  Profil zweryfikowany
  Agnieszka Gulczyńska konsultacja psychoterapeutyczna

  U pani Agnieszki byłam niestety tylko raz, bo okazało się, że ze względu na fakt iż uczęszcza do niej osoba mi bliska, nie będę mogła podjąć u pani terapii. Żałuję, bo już na pierwszej sesji miałam wrażenie, że pani Agnieszka zadaje dobre pytania…

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Julia Paszkiewicz psychoterapia indywidualna

  Serdecznie polecam Panią Julię. Trochę stresowałam się wizytą, ale Pani Julia zadbała o przyjazną atmosferę. Od początku była niesamowicie empatyczna i zaangażowana w rozmowę, czułam się komfortowo mogąc spokojnie porozmawiać o swoich problemach. Polecam każdemu, kto szuka psychologa, który faktycznie interesuje się pacjentem i stara się jak najlepiej pomóc. :) Obecnie jestem po kilku spotkaniach i uważam, że dokonałam dobrego wyboru.

  A
  Profil zweryfikowany
  Agnieszka Gulczyńska psychoterapia indywidualna

  Moja pierwsza wizyta u Pani Agnieszki odbyła się kilka tygodni temu i choć kompletnie nie wierzyłam w to, że ktoś może mi pomóc stało się zupełnie odwrotnie. Od pierwszego spotkania poczułam, że mogę się otworzyć i zostanę wysłuchana. Następnie Pani Agnieszka szczegółowo wyjaśniła mi co będzie się działo dalej, jak będziemy krok po kroku pracować nad moimi problemami. Polecam Panią Agnieszkę i polecam zawalczyć o siebie (nawet jeśli uważamy, że nie da nam się pomóc :) ).

  D
  Profil zweryfikowany
  Agnieszka Gulczyńska konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Agnieszka jest bardzo pretensjonalną i ofensywną osobą. Widziałyśmy się 2 razy i niestety na żadnym ze spotkań nie poczułam ani krzty empatii i chęci zrozumienia tylko ocenianie.

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Agnieszka Gulczyńska psychoterapia indywidualna

  Szczerze polecam Panią Agnieszkę.
  Ponad rok regularnych cotygodniowych wizyt, dzięki którym poradziłam sobie z przejściem przez rozwód. Poznalam również swoje słabe strony, nad którymi chce pracować.
  Były bardzo różne momenty w trakcie trwania terapii ale zawsze mogłam liczyć na wysłuchanie, poczucie bezpieczeństwa, pomoc, konkretną opinie.
  Było to moje pierwsze doświadczenie z terapia i polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  Agnieszka Gulczyńska konsultacja psychoterapeutyczna

  Przyszłam na wizyte w celu uzyskania pomocy i podjęcia się terapii. Widząc wolny termin na aplikacji umówiłam się z myślą ze terapeuta ma czas na pacjenta. Okazało się, ze po wstępnej konsultacji dostałam informacje, że mogę mieć terapie za miesiąc o konkretnej godzinie, która mi nie pasowała. Wobec tego wydałam 150 zł, aby dowiedzieć się, że nie ma terminów na dalsze leczenie i mam zgłosić się do kogoś innego. Uważam, że jak ktoś ma pełen grafik powinien się zastanowić czy jest sens przyjmować dalej pacjentów.

  Agnieszka Gulczyńska

  Szanowna Pani
  Przykro mi, że nie mogłam zaproponować Pani konsultacji w dogodnych dla Pani godzinach i nie udało nam się "zgrać" naszych grafików. Na pierwszym spotkaniu zawsze informuję o tym, że konsultacje możemy przeprowadzić w różnych terminach, jednak na samą terapię potrzebujemy już stałych godzin w konkretnym dniu lub dniach. I wtedy przedstawiam, jakie mam w danej chwili możliwości. Nigdy nie umawiam się na konsultacje, nie mając do zaproponowania wolnych terminów na terapię. Uważam, że byłoby to po prostu nieuczciwe. Tak się nie stało również w tym przypadku. Przekazałam Pani informacje o kilku dostępnych terminach, jednak żaden z nich Pani nie pasował. Zaznaczyłam, kiedy mogę dysponować wolnym terminem w porach dogodnych dla Pani. Przekazałam Pani również dokładne na miary do specjalistów u których byłyby wolne godziny na terapię. Obawiam się, że nic więcej nie mogłam w tej sytuacji zrobić. Mam nadzieję, że będzie miała Pani więcej szczęścia u innego specjalisty.

  A
  Profil zweryfikowany
  Agnieszka Gulczyńska psychoterapia indywidualna

  Terapię u Pani Agnieszki rozpoczęłam 3 lata temu. Kiedy zaczynałyśmy byłam osobą bardzo nieufną wobec świata i ludzi, węszącą wszędzie podstęp, z wiecznym pytaniem "dlaczego mnie to spotyka, dlaczego inni mi to robią?". Dzięki pracy z Panią Agnieszką te pytania nie pojawiają się we mnie już tak często. Zaczęłam dopuszczać do siebie myśli, że nie zawsze wszyscy są do mnie nastawieni negatywnie.
  Do rozpoczęcia terapii pchnęło mnie niezrozumienie emocji, które mi towarzyszą i zbyt częsta ucieczka w jedną z nich - złość, wyrażaną nierzadko w sposób, który przynosił mi zawsze wyrzuty sumienia i jeszcze większe pretensje do siebie. Pani Agnieszka nie tylko pomogła mi w rozpoznawaniu i nazywaniu emocji, ale także pokazała, że złość nie jest czymś co można wymazać gumką myszką, że należy jej się przyjrzeć, zaakceptować, że ją noszę w sobie i nauczyć wyrażać w sposób, który nie będzie niósł za sobą wyrzutów sumienia. Dzięki naszym cotygodniowym spotkaniom uczyłam się (i cały czas uczę :) ) odpuszczać sobie, akceptować swoją zwyczajność. Za każdym razem ze strony Pani Agnieszki czułam ogromne wsparcie i zaangażowanie w moją terapię. To, że dziś potrafię odróżnić litość od współczucia, wzruszenie od smutku i lęk od strachu oraz fakt, że nie wstydzę się tego, że te i inne emocje są we mnie - to duża zasługa Pani Agnieszki i prowadzonej przez nią terapii. Widząc zmiany jakie zaszły i zachodzą we mnie cały czas mogę z czystym sumieniem polecić Panią Agnieszkę. To wyjątkowy terapeuta i człowiek.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Aleksandra Łyczywek Konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam. Pani Aleksandra jest rzetelna i sympatyczna psychoterapeutka. Doradzi, wytłumaczy oraz odeśle do innych specjalistów, jeśli będzie taka potrzeba. Bardzo się cieszę ze do Pani trafiłem :)

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Małgorzata Kozak konsultacja psychoterapeutyczna

  Długo szukałam miejsca i osoby, która mi pomoże i będzie miała odpowiednie podejście. Jestem ogromnie wdzieczna, że trafiłam na tak profesjonalną specjalistkę. Dziękuję.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania