Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia Instytutu Psychologii Zdrowia

(9 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia Instytutu Psychologii Zdrowia

Olbrachta 118a lok. 2, 12, 13

01-373 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Cylwik Inny

  Z całego serca polecam terapię u Pani Ani.
  Spotykamy się już dość długo i uważam ten czas za bardzo wartościowy i owocny, dużo zmieniło się na lepsze w moim życiu wewnętrznym a także zmienił się sposób w jaki patrzę na świat, udało mi się przepracować najtrudniejsze wspomnienia z dzieciństwa i odzyskać spokój wewnętrzny. Dzięki pracy z Panią Anią potrafię lepiej radzić sobie z codziennością i z moimi emocjami.
  Pani Ania ma w sobie dużo empatii, ciepła, poczucia humoru i dystansu do świata, jest bardzo wyrozumiała i uważna na potrzeby pacjenta, rozmowy przebiegają naturalnie i na luzie. Jeśli potrzebujesz pomocy wsparcia i zrozumienia na pewno się nie zawiedziesz, dziękuję Pani Aniu :)


  A
  Lekarz: mgr Magdalena Stolarek Inny

  Moja terapia u Pani Magdy trwała rok i bardzo mi pomogła. Myślę że było to możliwe m.in. dzięki dużemu zaangażowaniu i empatii pani Magdy. Terapia u pani Magdy to jedna z najbardziej wartościowych i pomocnych "rzeczy", jakie zdarzyły się w moim życiu.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Cylwik Inny

  Pani Ania to wyjątkowo rzetelna i empatyczna terapeutka, która potrafi stworzyć optymalne warunki do pracy. Po niemal rocznej terapii, momentami niełatwej, wiele obszarów mojego życia uległo pozytywnej zmianie. Zmienił się również mój sposób postrzegania siebie i rzeczywistości, co ma bezpośrednie przełożenie na moje samopoczucie i funkcjonowanie.
  Szczerze polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Cylwik Inny

  Efekty pracy z Panią Anią przychodzą do mnie już przez jakiś czas po zakończeniu terapii i czuję, że to nie koniec. Pomoc Pani Ani była niezastąpiona, bym spojrzała na siebie i swoje życie inaczej. Trafne pytania (czasem niewygodne) pozwoliły mi naprawdę zastanowić się i przewartościować niektóre sprawy. Żyje mi się teraz lepiej. Terapia u Pani Ani dała mi solidne podstawy do tego, by proces pracy nad sobą toczył się dalej. Polecam p. Anię, jeśli potrzebujecie terapeuty, który Was wysłucha i potrafi postawić się w Waszych butach.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Cylwik Inny

  Z Panią mgr spotkamy się już niemal 9 miesięcy. Przez ten czas Pani Anna dała się poznać jako dobry terapeuta,ale również przesympatyczna kobieta z wielkim poczuciem humoru, empatią i dystansem do świata. Spotkania z panią Anią bardzo mi pomagają. Uporałam się już z większością objawów nerwicowych, poznałam wiele sposobów na wyciszenie umysłu i jestem ogólnie spokojniejsza. Pani Ania wzmocniła moja poczucie wartości i dzięki niej wiem, że zasługuje w życiu na więcej, niż miałam do tej pory :) jestem Pani ogromnie wdzięczna. Otworzyła Pani przede mną kompletnie nieznane dotąd drzwi, które prowadzą do zdecydowanie lepszego samopoczucia :) polecam współpracę z Panią Anną, szczególnie nerwusom ;)


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Cylwik Terapia

  Polecam Panią Anne. Jest to osoba o dużej wrażliwości, cierpliwości i wyrozumiałości. Bardzo dobrze dokonuje analizy pacjenta. Dziękuję Pani Anno za poświęcony czas i wskazanie drogi do osiągnięcia założonych celów. Pozdrawiam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Cylwik

  Jest to osoba godna zaufanie, ciepła i sympatyczna, co pomaga się otworzyć i rozmawiać o problemach. Trafiłam do Pani Ani w trudnym momencie, pomimo że nie skończyłam terapii z powodu zmiany pracy, czuję się o wiele lepiej i potrafię normalnie funkcjonować. Dzięki terapii dużo spraw udało mi się uporządkować i zobaczyć w nowym świetle.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Cylwik

  Przede wszystkim chciałbym podziękować za bardzo fachową pomoc. Pani Ania jest profesjonalistką a każde Nasze spotkanie było dla mnie przełomowe. Przepracowaliśmy zarówno bieżące problemy jak i te z przeszłości - na wszystko znaleźliśmy czas. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić i bardzo dużo zmieniło to w moim życiu. Jeszcze raz bardzo dziękuje i mam nadzieje, że więcej osób będzie mogło skorzystać z Pani świetnej pomocy!


  D
  Lekarz: mgr Anna Cylwik psychoterapia

  Minął rok od zakończenia terapii u Pani - z perspektywy takiego czasu widzę, jak bardzo te wspólne spotkania mi pomagały w trudnym okresie mojego życia. Dostałam wsparcie, akceptację, zrozumienie, a przede wszystkim zdobyłam duży wgląd w samą siebie, swoje emocje i potrzeby, dzięki czemu po zakończeniu terapii mogłam stawiać czoła temu, co wcześniej było dla mnie nie do pokonania. Bardzo ciepło wspominam kontakt z Panią i relację, jaką udało nam się zbudować. Dziękuję za ten czas:)

  mgr Anna Cylwik

  Dziękuję za pamięć i miłe słowa. Życzę Pani wszystkiego najlepszego!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania