Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

NZOZ Mistaza to specjalistyczna palcówka medyczna znajdująca się w Dąbrowie Górniczej oferująca szerokie spektrum usług medycznych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem znanych światowych marek. Szczycimy się wykwalifikowaną kadrą lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieprzerwanie uczestniczą w licznych szkoleniach by w ten sposób wzbogacać swoją wiedzę na temat nie tylko tradycyjnych, ale i również nowoczesnych metod leczenia.
W naszym ośrodku spotkacie się Państwo z profesjonalną obsługą, zrozumieniem i wsparciem. Wiemy jak cenne jest ludzkie zdrowie i spokój ducha , dlatego dokładamy starań , aby terminy do naszych specjalistów były jak najkrótsze. Mamy nadzieję, że wizyta Państwa w naszej placówce będzie wyłącznie pozytywnym doświadczeniem.

NASZA HISTORIA
NZOZ Mistaza rozpoczął swoje działania w 2000 roku i od tamtego czasu nieprzerwanie służy naszym pacjentom . Początkowo oferowaliśmy podstawową opiekę zdrowotną, jednakże chcąc sprostać rosnącym potrzebom naszych Pacjentów wzbogaciliśmy naszą ofertę o szereg nowych specjalizacji m.in. z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. Nasi specjaliści pomagają chorym w rekonwalescencji by mogli jak najszybciej osiągnąć pełną sprawność ruchową ułatwiając im w ten sposób codzienne funkcjonowanie. Zespół naszego ośrodka dokłada wszelkich starań by Pacjent był usatysfakcjonowany z naszych usług i by , jeśli zajdzie taka konieczność , ponownie skorzystał z usług naszej placówki.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Ośrodek Medyczny Mistaza
Długa 34 A, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Ośrodek Medyczny Mistaza logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (47)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Mirosław Grzegorz Jaźwiec Inny

  Odradzam leczenie operacyjne u P.Doktora. Doktor Jażwiec miał mi tylko usunąć kaszaka z palca stopy. Zrobił to tak nieudolnie, że przy chodzeniu odczuwałam bardzo silny ból. Dwóch innych chirurgów nie zdecydowało się na poprawę po tym zabiegu. W tej chwili pozostało mi tylko leczenie w Poradni Leczenia Bólu i zażywanie tabletek przeciwbólowych do końca życia.

  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksander Stankowski konsultacja laryngologiczna

  Bardzo miły Pan doktor. Słucha pacjenta zadaje pytania docieka szuka przyczyny. Czy leczenie okaże się skuteczne to się okaże po wdrożonych lekach jednak naprawdę odebrałam te wizytę bardzo pozytywnie.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Bożena Lis konsultacja dermatologiczna

  Pani Doktor z zaangażowaniem pomogła wyleczyć poparzenie i pozbyć się blizn po nim (dzisiaj prawie nie ma śladu, a była to dosyć poważna rana). Wizyty zawsze odbywały się punktualnie, leki były dobrze dobierane - w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na jedną z maści Pani Doktor szybko zareagowała i zmieniła lek. Kontakt z lekarzem bardzo dobry - możliwość szybkiej wizyty przy nagłej sprawie. Jestem naprawdę zadowolona ze skutecznego leczenia ;)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Ludwina Machała konsultacja ortopedyczna

  Lekarz podchodzi do pacjenta indywidualnie . Wszystko wytłumaczone na wysokim poziomie . Naprawdę polecam z czystym sumieniem.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Bożena Lis konsultacja dermatologiczna

  Niestety nie mogę polecić pani dermatolog. Wizyta trwała może 3 minuty, kategorycznie zabroniono mi pokazać zdjęcia wysypki, która na czas wizyty zniknęła, także pani dermatolog nie wiedziała jak wygląda problem. Zaleciła jedynie zmienić płyn lub proszek do prania i przepisała maść, jednak wysypka w niedługim czasie powróciła. Brak jakiegokolwiek zaangażowania i indywidualnego podejścia do pacjenta.

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Dariusz Snopek konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pan Darek rehabilitował naszą córeczkę . To bardzo dobry fizjoterapeuta z dużą wiedzą, zaangażowaniem i empatycznym podejściem do małego pacjenta. Wizyty przebiegały w komfortowej, bezstresowej atmosferze i dały bardzo dobry efekt zdrowotny dla dziecka.Polecam gorąco Pana Darka jako specjalistę i dziękuję serdecznie za pomoc dla Kaji.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Dariusz Snopek konsultacja fizjoterapeutyczna

  Serdecznie polecam Pana Darka. Super podejście do małego pacjenta. Zna sie na tym co robi, efekty widać bardzo szybko. Polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Bożena Lis konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor wykazała szczegółową wiedzę na temat mojego schorzenia i udzieliła trafnej porady.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksander Stankowski konsultacja laryngologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowy wywiad, skrupulatne badanie.. Polecam gorąco.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Bożena Lis konsultacja dermatologiczna

  U pani dermatolog byłam z synkiem. Szybka diagnoza, skuteczne leczenie. Serdecznie dziękuję Pani doktor za pomoc.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania