Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Ośrodek Diagnostyki Medycznej
Starowiejska 47, 81-363 Gdynia
Ośrodek Diagnostyki Medycznej logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (45)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Chmyłko Inny

  Dr Chmyłko, to bardzo profesjonalny lekarz. Badanie przebiegło bezboleśnie. Lekarz poświęcił czas na wyjaśnienie i omawianie mojego problemu zdrowotnego. Czułam się w pełni zaopiekowana. Lekarz z powołaniem. Polecam

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Szymon Czarkowski konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor przekonał mnie argumentami i zdecydowałam się na operację urologinekologiczną, ponieważ przez 20 lat byłam nieświadoma problemu z jakim się borykałam, rozmowa z Panem Doktorem uświadomiła mi, że profilaktyka urologiczna u kobiet to jest jak do tej pory temat, o którym nikt nie mówi, ale Pan Doktor się w tym specjalizuje i warto skonsultować z nim swój problem, bardzo polecam Doktora Szymona Czarkowskiego

  lek. Szymon Czarkowski

  Dziękuję bardzo za miłe słowa

  P
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Diagnostyki Medycznej Inny

  Bardzo przyjazny lekarz, szczegółowo wysłuchał problemu, zlecił wszystkie niezbędne badania i odpowiedział na wszelkie wątpliwości. Polecam.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Puzio konsultacja kardiologiczna

  Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy właśnie do Pani Doktor Ewy Puzio.Cudowna kobieta. Lekarz z powołania. Wyjaśniła wszystko synowi- Mnie uspokoiła. Pełen profesjonalizm i życzliwość. Jeszcze x serdecznie Pani dziękujemy.

  lek. Ewa Puzio

  Dziękuję, cieszę się, że mogłam pomóc.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Chmyłko Zwykła wizyta

  Trafiłam do Pana Doktora, kiedy zaszłam w ciążę. Lepszego lekarza do prowadzenia ciąży nie mogłam wybrać. Wizyty przebiegały w sympatycznej atmosferze i bez stresu. Pan Doktor zawsze uśmiechnięty i służący pomocą. Szczegółowy wywiad i badanie, dzięki którym czułam się naprawdę zaopiekowana. Poświęcał tyle czasu, ile trzeba było - bez żadnej presji odliczania czasu z zegarkiem w ręku. Prawdziwy lekarz z powołania i wspaniały człowiek. Z całego serca polecam wszystkim niezdecydowanym.

  K
  Profil zweryfikowany
  Ewa Zarazińska Inny

  Zdecydowanie nie polecam, strata czasu i wizyty (posiadam wykupiony pakiet PZU). Cała wizyta trwała zaledwie 3-5 minut. Pani doktor przy zapytaniu przeze mnie jak mogę wykryć, czy mam alergię na nabiał powiedziała że nie wierzy w badania (XD). Nie wykonała żadnego badania gdy pokazałam jej niepokojące mnie plamy na ciele, zerknęła na nie przez 5 sekund i uznała, że to wystarczy - nic konkretnego się nie dowiedziałam. Zapytano mnie jakich produktów używam do mycia ciała i gdy odpowiedziałam, że znanej polskiej firmy to Pani powiedziała coś w stylu, że "biorąc pod uwagę pani finanse polecę NAJTAŃSZY produkt na rynku", sugerując, że nie stać mnie na nic droższego. Bardzo nieempatyczna i niezaangażowana lekarz, chyba moje najgorsze dotychczas doświadczenie u jakiekolwiek specjalisty.

  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Małgorzata Lemka Konsultacja neurologiczna

  Przesympatyczna Pani Doktor. Była to pierwsza wizyta córki u Pani doktor, na wszystkie pytania uzyskałyśmy wyczerpujące odpowiedzi. Pani doktor wytłumaczyła nam co jeszcze powinnyśmy zrobić, jakie powinny być kolejne kroki leczenia. Miła, rzeczowa, empatyczna Pani doktor. Szczerze polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Urszula Borkowska Inny

  Serdecznie nie polecam. Doktor na teleporwdzie nie da dojść do słowa, jest bardzo opryskliwą kobieta. Niesympatyczna, pretensjonalna. Miałam mieć wizytę stacjonarną, ale dzień przed poinformowano mnie że będzie teleporada. Doktor zadzwoniła z pretensjami do mnie że umówiono mnie na teleporade w trakcie jej choroby, że ona w ogole nie powinna mnie przyjąć. Pomimo tego co mówiłam, oznajmiła że nie ma tego na piśmie i nie będzie się opierać na moich słowach i że nie jedyne stanie mi pomóc. NIE POLECAM

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Urszula Borkowska Inny

  Wizytę u Pani Doktor odbyłam w ODM na Starowiejskiej w Gdyni. Przez cały czas Pani Doktor wykazywała się ogromną uprzejmością i kulturą. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i zaznajomiła się z całą przedstawioną przeze mnie dokumentacją. Cierpliwie wytłumaczyła mi wszystkie szczegóły i pochyliła się nad każdym zgłaszanym przeze mnie problemem oraz wszelkimi uwagami. Dodatkowo udzieliła mi wielu porad i wskazówek, czego nie otrzymałam od poprzednich lekarzy. Dodam, że wizyta trwała dłużej niż czas wyznaczony przez przychodnię, a przez cały jej czas nie wyczułam żadnego zniecierpliwienia czy pospieszania. Bardzo dziękuję za poradę i polecam Panią Doktor innym pacjentom.

  M
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Diagnostyki Medycznej Inny

  Pani doktor jest bardzo doświadczonym lekarzem z obszerną wiedzą. Kompleksowo i rzetelnie podchodzi do problemów, uważnie słucha, bardzo zrozumiale tłumaczy, potrafiła mi pomóc w kwestiach, w którch inni lekarze zbywali. Bardzo serdecznie polecam :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania