Informacje o placówce

Gabinety

ORTOLAN Klinika Stomatologii Estetycznej

Popularna 8/10 lok.3, Włochy

02-473, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Lidia Bombuszkar-Cichy

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: ORTOLAN Klinika Stomatologii EstetycznejUsługa: leczenie

   Przede wszystkim przecudowna kobieta!
   Zawsze uśmiechnięta, delikatna no i znieczulenia nigdy nie bolą!:)
   Pełen profesjonalizm, dbałość o pacjenta i jego komfort. Już po 1 wizycie wiedziałam, że Pani doktor ma wielkie serce do tego co robi, a ja jestem w najlepszych rękach.
   Dziękuje Pani doktor za to, że wizyty stomatologiczne stały się przyjemnością!Polecam! najbardziej tym, którzy boją się znieczuleń, Pani doktor robi je bezboleśnie:)


 • Anna Kuźma

  Ortodonta, Stomatolog, dr

  • P
   Lokalizacja: ORTOLAN Klinika Stomatologii EstetycznejUsługa: aparaty stałe

   Zdecydowanie polecam. Jestem już po zdjęciu aparatu, całe leczenie zostało z góry zaplanowane i zrealizowane bez żadnych problemów. W trakcie każdej wizyty zostałem dokładnie poinformowany o tym co i dlaczego zostanie zrobione.
   Miałem duża wadę, jednak nie dla Pani Ani, jak sama mówi nie ma rzeczy nie możliwych, uspokoiła i przedstawiła plan leczenia. Przez to czułem się pewny, gdyż w dwóch innych przypadkach nie chciano mi powiedzieć, ile będzie trwało leczenie mojej wady.
   Sam efekt jest lepiej niż spodziewany. Zdecydowanie bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i czas.

  • A

   Dr Anna Kuźma jest najlepsza ortodontka jaka spotkałam na swoistej drodze życiowej.
   Wszystko dokładnie tłumaczy (a zawsze mam mnóstwo pytań)
   Dzięki jej uśmiechowi szybko i miło mijają wizyty.
   Serdecznie polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Beata Dronzikowska-Zając

  Ortodonta, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: ORTOLAN Klinika Stomatologii Estetycznej

   Właśnie zakończyła długa walka o normalne zęby mojego syna, która właśnie dzięki cudownej pani doktor zakończyła się pełnym sukcesem . Mój syn był bardzo skomplikowanym przypadkiem. Plątanina zębów stałych zatrzymanych w dziąsłach, zęby dodatkowe oraz przypadłość polegająca na tym że mleczaki zamiast wypadać ponownie cofały się w głąb dziąseł. Pani dr Beata, prowadziła nas krok po kroku koordynując cały proces leczenia. Okazała przy tym niewiarygodne zaangażowanie, zrozumienie i ogromną pomoc. Dzięki Pani doktor dziś mój syn może normalnie się śmiać i ma piękne proste zęby. Pani Doktor z całego serca gorąco Pani dziękuję za Pani podejście godne prawdziwego lekarza z powołania, ogromną życzliwość i fachowość. Pani ogromne zaangażowanie , dobra wola i chęć pomocy pacjentom jest bezcenna. Jeszcze raz dziękuję w imieniu własnym i mojego syna.

  • Leczyłam się u doktor Zając sama, teraz chodzę z synem. Pani doktor jest bardzo miła i profesjonalna. Pomogła mnie, a teraz pomaga mojemu synowi.Ma bardzo dobrze pracujące, fachowe asystentki. Polecam.


 • Zbigniew Radziejewski

  Stomatolog, Chirurg, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Podpisuję się pod poniższymi opiniami nt. Doktora Radziejewskiego. Jest lekarzem z powołania- odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Niezwykle empatyczny, profesjonalny i kompetentny. Wyrywał u mnie 4 ósemki podczas jednej wizyty!!! Jestem w szoku, że tak szybko, sprawnie i bezboleśnie!!! Po usunięciu zębów bardzo dobrze się czułam, nie miałam opuchlizny ani nie potrzebowałam tabletek przeciwbólowych!!! Dziękuję Panu Doktorowi za to wszystko :-)

  • Dr. Zbyszek jest mistrzem nad mistrzami! :) Nie znam drugiego takiego stomatologa który usunął by 3 ósemki(2 rosły w poziomie) w tak szybkim czasie, dosłownie z 10 minut, oczywiście bezboleśnie, a na drugi dzień nawet opuchlizny nie było :)
   Bardzo gorąco polecam

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Filip Mikołajczyk

  Stomatolog, Chirurg Szczękowy, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek. dent.

  • B
   Lokalizacja: Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia ObrażeńUsługa: usuwanie zębów zatrzymanych

   Bardzo polecam Pana Doktora. Miałam bardzo problematyczne ósemki do usunięcia, których dwóch poprzednich stomatologów zakwalifikowało do usunięcia operacyjnego z ryzykiem porażenia nerwu. Pan Doktor poświecił dużo czasu i energii na znalezienie innego podejścia, tak, aby zabieg mógł odbyć sie ambulatoryjnie bez znieczulenia ogólnego, bez narażania nerwu. Niesamowite umiejętności i wprawa w usuwaniu nawet zatrzymanych zębów. Mimo ogromnego stresu całość leczenia w przyjemnej i sympatycznej atmosferze.
   Zdecydowanie polecam Pana Doktora jeśli chodzi o usuwanie zębów. Wprawa i profesjonalizm.

  • A
   Lokalizacja: Dentic Art Olga Marciniak Jan Marciniak

   Ekstrakcje, które same w sobie nie są przyjemnym zabiegiem, przebiegły bardzo szybko i bezboleśnie. Mając porównanie wykonywania ekstrakcji zęba też u innego stomatologa, zdecydowanie wybieram Pana Mikołajczyka! Wizyta była przeprowadzona w bardzo sympatycznej atmosferze, wszystkie zalecenia po zabiegu zostały dokładnie przekazane. Minusów brak :) Bardzo polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Michał Jonasz

  Stomatolog, Chirurg Szczękowy, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: ORTOLAN Klinika Stomatologii Estetycznej

   Duża wiedza i doświadczenie idą u pana Michała w parze ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Wszystko omówione, ustalone i jasne, wiemy na co wyrażamy zgodę i jakie są scenariusze alternatywne w razie komplikacji. Zabieg uzupełnienia kości i wszczepienia implantów był prawie przyjemnością - zespół emanował pozytywną energią i poczuciem humoru. To było miłe doświadczenie ????

  • L
   Lokalizacja: Dental White - Centrum Stomatologii Zaawansowanej

   Pana doktora Jonasza, poza profesjonalizmem najwyższej klasy cechuje również wielka kultura. Usuwałam już dwa zęby w tym ósemkę i zanim zaczęłam się bać było już po wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Katarzyna Zych

  Stomatolog,

  • K

   Lekarz godny polecenia! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Doktor pracuje z pasją, widać że praca sprawia jej przyjemność i jest przy tym bardzo miłą i sympatyczną osobą :)

  • K
   Lokalizacja: ORTOLAN Klinika Stomatologii Estetycznej

   Bardzo dobra Pani stomatolog. Dokładna, skrupulatna, fajnie tłumaczy zabieg i jakie są opcje. No i miła osoba.


 • Justyna Mamaj

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, Protetyk, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dental FraternityUsługa: kompleksowe prowadzenie dwójki dzieci i ich matki

   Profesjonalna, szybka, delikatna, z nowoczesnym podejściem. Świetna dla dzieci i niezwykle empatyczna dla dorosłych. Polecam, a wiem co piszę, bo niejeden ząb w naszej rodzinie wyleczyła!

  • Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dental Fraternity

   Pani Doktor Justyna jest świetnym fachowcem, a przy okazji bardzo delikatna przy tym jak wykonuje swoją pracę. Polecam serdecznie :)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu