O nas

Klinika ORTOLAN to nowoczesne miejsce, które oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną i dbałość o zdrowie jamy ustnej pacjentów. Zespół ORTOLAN zapewnia wysoką jakość usług stomatologicznych, korzystając z najnowszych materiałów, bezpiecznych technik zabiegowych oraz rzetelnej wiedzy.
Pracownicy Kliniki ORTOLAN są zaangażowani w nieustanne podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w kursach zarówno w kraju, jak i za granicą, co umożliwia im oferowanie pacjentom różnorodnych i najbardziej aktualnych metod leczenia oraz dobieranie optymalnych terapii dla każdego przypadku.
Klinika ORTOLAN stosuje wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody leczenia, ale jednocześnie jest otwarta na nowości w dziedzinie stomatologii. Wśród atutów tego miejsca znajdują się najnowsze sposoby leczenia ortodontycznego, podejście holistyczne oraz zaawansowane zabiegi implantologiczne. Ponadto, klinika oferuje szeroki zakres usług, w tym stomatologię zachowawczą, protetykę, chirurgię stomatologiczną, periodontologię oraz higienę jamy ustnej.
ORTOLAN dysponuje również najnowocześniejszym sprzętem do rentgenodiagnostyki oraz posiada własne laboratorium protetyczne, co umożliwia kompleksową opiekę i szybkie wykonanie wszelkich niezbędnych procedur. Przywiązując wagę nie tylko do zdrowia, ale również do estetyki, Klinika ORTOLAN pomaga pacjentom osiągnąć piękny uśmiech, który mogą z dumą obdarować swoich bliskich.
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (51)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Zych Inny

  Pani Doktor jest zdecydowanie godnym polecenia stomatologiem, który łączy w sobie profesjonalizm i pasję do swojego zawodu. Jej troska o komfort i dobre samopoczucie każdego, kto przekracza próg jej gabinetu, sprawia, że wizyty są mniej stresujące, nawet dla tych, którzy zazwyczaj obawiają się dentysty.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Zych Inny

  Pani Doktor to najlepszy stomatolog, jakiego kiedykolwiek poznałam. Bardzo profesjonalna, zdecydowana w diagnozie i działaniu, jednocześnie delikatna i empatyczna. Leczy moje zęby ale przed wszystkim - wyleczyla moją truamę z dzieciństwa dotyczącą dentystów. Cudowna, ciepla osoba! Tylko Pani Doktor Kasia!

  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Zych Inny

  W największym skrócie – gorąco polecam! Leczymy się u pani doktor całą rodziną


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Zych Inny

  Cierpliwa i dokładna, tłumaczy to co robi i pokazuje konsekwencje. Choć "bez gwarancji" to stara się reanimować zęby, aby jak najdłużej pozostały własne. Na szczęście zęby "bez gwarancji" nadal po 5 czy 8 lata służą mi dalej. Gorąco polecam


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Zych Inny

  Doktor Katarzyna jest wspaniałym lekarzem, posiadającym ogromną wiedzę, empatię i jest przemiła. Wizyta przebiegła bezboleśnie, w bardzo miłej atmosferze i ze świetnym efektem. Polecam!


  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Zych Inny

  Jestem zachwycona wizytą u Pani doktor. Jest bardzo skrupulatna i dokładna. Szczegółowo omawia plan leczenia dzięki czemu nie ma zaskoczenia. Bardzo polecam!


  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Zych Inny

  Przez 30lat wizyta u dentysty wiązała się u mnie z traumą. Trafiłem do dr Zych z polecenia i nie żałuję. Pani Doktor ma złote ręce i uratowała moja szóstkę. Polecam.


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Zych Inny

  Pani doktor ratowała moje zniszczone zęby po leczeniu ortodontycznym w innym gabinecie. Od samego początku zyskała moje serce. Profesjonalna, konkretna, szukająca optymalnego rozwiązania, uśmiechnięta i co dla mnie ważne wykazująca się ogromną cierpliwością do „trudnego”, wystraszonego pacjenta. Pani doktor Kasia przywróciła mi wiarę w lekarzy. Zdecydowanie polecam!!!!!


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Zych Inny

  Pani Doktor Katarzyna to profesjonalistka. Ma niesamowitą wiedzę a przy tym jest przemiłą osobą, która uważnie słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Wizyty u Pani Doktor przebiegają bezboleśnie, Pani Katarzyna jest delikatna i bardzo dokładna.
  Wizyta u Pani Katarzyny to przyjemność i pewność że jest się w dobrych rękach. Szczerze polecam Panią Doktor Katarzynę Zych!


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Zych Inny

  Pani Katarzyna Zych jest profesjonalnym i wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie stomatologii, a dzięki dokładności i staranności minimalizuje ból podczas leczenia. Dokładnie tłumaczy na czym polega problem, a sam wizyta przebiega w miłej atmosferze. Ogromną zaletą jest estetyka oraz ład i porządek przy stanowisku pracy. Ponadto pani doktor podchodzi do każdego klienta bardzo indywidualnie i kompleksowo, co odzwierciedla się w efektach i przepięknym uśmiechu.

  Reasumująac, z ręką na sercu polecam panią Katarzynę, jako świetnego specjalistę oraz przesympatyczną kobiete.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania