Informacje o placówce

Gabinety

 • ORTOLAN Klinika Stomatologii Estetycznej

  Popularna 8/10 lok.3, Włochy

  02-473, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Kuźma

  Ortodonta, Stomatolog, dr

  • P
   Lokalizacja: ORTOLAN Klinika Stomatologii EstetycznejUsługa: aparaty stałe

   Zdecydowanie polecam. Jestem już po zdjęciu aparatu, całe leczenie zostało z góry zaplanowane i zrealizowane bez żadnych problemów. W trakcie każdej wizyty zostałem dokładnie poinformowany o tym co i dlaczego zostanie zrobione.
   Miałem duża wadę, jednak nie dla Pani Ani, jak sama mówi nie ma rzeczy nie możliwych, uspokoiła i przedstawiła plan leczenia. Przez to czułem się pewny, gdyż w dwóch innych przypadkach nie chciano mi powiedzieć, ile będzie trwało leczenie mojej wady.
   Sam efekt jest lepiej niż spodziewany. Zdecydowanie bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i czas.

  • A

   Dr Anna Kuźma jest najlepsza ortodontka jaka spotkałam na swoistej drodze życiowej.
   Wszystko dokładnie tłumaczy (a zawsze mam mnóstwo pytań)
   Dzięki jej uśmiechowi szybko i miło mijają wizyty.
   Serdecznie polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Beata Dronzikowska-Zając

  Ortodonta, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: ORTOLAN Klinika Stomatologii Estetycznej

   Właśnie zakończyła długa walka o normalne zęby mojego syna, która właśnie dzięki cudownej pani doktor zakończyła się pełnym sukcesem . Mój syn był bardzo skomplikowanym przypadkiem. Plątanina zębów stałych zatrzymanych w dziąsłach, zęby dodatkowe oraz przypadłość polegająca na tym że mleczaki zamiast wypadać ponownie cofały się w głąb dziąseł. Pani dr Beata, prowadziła nas krok po kroku koordynując cały proces leczenia. Okazała przy tym niewiarygodne zaangażowanie, zrozumienie i ogromną pomoc. Dzięki Pani doktor dziś mój syn może normalnie się śmiać i ma piękne proste zęby. Pani Doktor z całego serca gorąco Pani dziękuję za Pani podejście godne prawdziwego lekarza z powołania, ogromną życzliwość i fachowość. Pani ogromne zaangażowanie , dobra wola i chęć pomocy pacjentom jest bezcenna. Jeszcze raz dziękuję w imieniu własnym i mojego syna.

  • Leczyłam się u doktor Zając sama, teraz chodzę z synem. Pani doktor jest bardzo miła i profesjonalna. Pomogła mnie, a teraz pomaga mojemu synowi.Ma bardzo dobrze pracujące, fachowe asystentki. Polecam.


 • Michał Jonasz

  Stomatolog, Chirurg Szczękowy, dr n. med.

  • L
   Lokalizacja: Dental White - Centrum Stomatologii Zaawansowanej

   Pana doktora Jonasza, poza profesjonalizmem najwyższej klasy cechuje również wielka kultura. Usuwałam już dwa zęby w tym ósemkę i zanim zaczęłam się bać było już po wszystkim.

  • M
   Lokalizacja: Dental White - Centrum Stomatologii ZaawansowanejUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Zdecydowanie najlepszy profesjonalista!
   Pan Michał Jonasz ma świetne podejście do pacjenta. Dzięki jego opiece nad moim przypadkiem w końcu ruszyło moje leczenie ortodontyczne. Zostało one zawieszone ponieważ moje trzy ósemki były zatrzymane , a poprzedni chirurdzy (było ich trochę) nie podjęli się leczenia. Z ostatkami nadziei a nawet chwilowego zwątpienia, że uda mi się osiągnąć zamierzony cel znalazłam w internecie polecanego chirurga, którym był Pan Michał Jonasz.
   Po pierwszym i później kolejnych dłutowaniach ósemek byłam niesamowicie szczęśliwa, że moje "zmory" zostały usunięte. Po ich likwidacji nie czułam żadnego dyskomfortu.
   Polecam wszystkim ! :)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Justyna Mamaj

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, Protetyk, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dental Fraternity

   Trafiłam do Pani Doktor Justyny Mamaj z powodu chęci wymiany plomb. Z niezwykłą starannością, delikatnością, profesjonalizmem i uśmiechem Pani doktor Mamaj zrobiła mi powtórne leczenie kanałowe a następnie zrobiła przecudną plombę. Na kolejnych wizytach Doktor Justyna wymieniła mi plomby w dwóch kolejnych zębach. Na tę chwilę mam 3 ulubione, śliczne ząbki. Kolejne wizyty przede mną. Muszę przyznać, że jak żyję już całkiem długo na tym świecie to jeszcze nie spotkałam tak fantastycznego stomatologa. Serdecznie polecam Panią Doktor Mamaj. Ja jestem zachwycona.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dental Fraternity

   Pani dr.Mamaj jest pełnym empatii, bardzo dobrym stomatologiem.
   Wizyty w Jej gabinecie przebiegają w bardzo miłej, sympatycznej atmosferze. Pomimo tego, że pacjent poddawany jest trudnym zabiegom. Pani doktor dokładnie wyjaśnia i omawia etapy zabiegu. Ból zmniejszany jest do minimum. Uśmiech i niebywała życzliwość Pani doktor spowodowały, że wszystkie obawy i lęki przed wizytami u stomatologa (znane z przeszłości) minęły.
   Polecam świetnego lekarza stomatologa

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Zbigniew Radziejewski

  Stomatolog, Chirurg, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Podpisuję się pod poniższymi opiniami nt. Doktora Radziejewskiego. Jest lekarzem z powołania- odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Niezwykle empatyczny, profesjonalny i kompetentny. Wyrywał u mnie 4 ósemki podczas jednej wizyty!!! Jestem w szoku, że tak szybko, sprawnie i bezboleśnie!!! Po usunięciu zębów bardzo dobrze się czułam, nie miałam opuchlizny ani nie potrzebowałam tabletek przeciwbólowych!!! Dziękuję Panu Doktorowi za to wszystko :-)

  • Dr. Zbyszek jest mistrzem nad mistrzami! :) Nie znam drugiego takiego stomatologa który usunął by 3 ósemki(2 rosły w poziomie) w tak szybkim czasie, dosłownie z 10 minut, oczywiście bezboleśnie, a na drugi dzień nawet opuchlizny nie było :)
   Bardzo gorąco polecam

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Lidia Bombuszkar-Cichy

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: ORTOLAN Klinika Stomatologii EstetycznejUsługa: leczenie

   Przede wszystkim przecudowna kobieta!
   Zawsze uśmiechnięta, delikatna no i znieczulenia nigdy nie bolą!:)
   Pełen profesjonalizm, dbałość o pacjenta i jego komfort. Już po 1 wizycie wiedziałam, że Pani doktor ma wielkie serce do tego co robi, a ja jestem w najlepszych rękach.
   Dziękuje Pani doktor za to, że wizyty stomatologiczne stały się przyjemnością!Polecam! najbardziej tym, którzy boją się znieczuleń, Pani doktor robi je bezboleśnie:)


 • Filip Mikołajczyk

  Stomatolog, Chirurg Szczękowy, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Dentic Art Olga Marciniak Jan Marciniak

   Ekstrakcje, które same w sobie nie są przyjemnym zabiegiem, przebiegły bardzo szybko i bezboleśnie. Mając porównanie wykonywania ekstrakcji zęba też u innego stomatologa, zdecydowanie wybieram Pana Mikołajczyka! Wizyta była przeprowadzona w bardzo sympatycznej atmosferze, wszystkie zalecenia po zabiegu zostały dokładnie przekazane. Minusów brak :) Bardzo polecam :)

  • Lokalizacja: Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia ObrażeńUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Przez nagłe opuchnięcie spowodowane ropniem okołowierzchołkowym po usunięciu dolnej ósemki udałam się na dyżur do Szpitala Dzieciątka Jezus na oddział chirurgi szczękowej. Uzyskałam bezwłączną i odpowiednią pomo. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu