ORTODONCJA Kabaty

(13 opinii)

"ORTODONCJA Kabaty" to nowoczesna klinika ortodontyczna. Położona jest tuż przy stacji metra Kabaty, co daje możliwość łatwego dojazdu z każdego zakątka Warszawy. Niedalekie sąsiedztwo Lasu Kabackieg... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

ORTODONCJA Kabaty

Wąwozowa 20/007

02-796 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

"ORTODONCJA Kabaty" to nowoczesna klinika ortodontyczna. Położona jest tuż przy stacji metra Kabaty, co daje możliwość łatwego dojazdu z każdego zakątka Warszawy. Niedalekie sąsiedztwo Lasu Kabackiego dodaje okolicy uroku i zachęca do połączenia wizyty w naszym gabinecie ze spacerem lub przejażdżką rowerową po lesie.


Oferujemy pełen zakres możliwości leczenia ortodontycznego i stomatologicznego. Leczenie wczesne aparatami zdejmowanymi , leczenie aparatami stałymi metalowymi, estetycznymi, samoligaturującymi Damon, Invisalign oraz zupełnie niewidoczne leczenie aparatami lingwalnymi.


Nasi pracownicy to grupa młodych, ambitnych osób, którzy sprawiają, że leczenie ortodontyczno-stomatologiczne to miła przygoda dla naszych pacjentów.


Posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie niezbędne badania wykonujemy na miejscu. Do diagnostyki rtg używamy nowoczesnego aparatu z ograniczoną dawką promieniowania. Posiadamy studio fotograficzne do systematycznego dokumentowania przebiegu leczenia.

Zabiegi

 • ortodoncja, leczenie wad zgryzu, stomatologia, chirurgia stomatologiczna, implanty i protetyka
 • aparaty na zęby, higienizacja, korony i mosty, leczenie pod mikroskopem, protetyka

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja ortodontyczna

  Bardzo miła i sympatyczna atmosfera. Bezstresowo dla dziecka. Pani Doktor w jasny sposób wyjaśnia sposoby leczenia. Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Drobkiewicz usuwanie kamienia i piaskowanie

  Wspaniała atmosfera, bezbolesne i bardzo dokładne czyszczenie z wieloma przydatnymi uwagami dotyczącymi higieny jamy ustnej. Zdecydowanie najlepsza wizyta jaka miałam do tej pory. Polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Drobkiewicz

  Bardzo profesjonalna usługa. Delikatnie. Kompletna, rzetelna i merytoryczna nauka 'jak czyścić zęby.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl konsultacja ortodontyczna

  Bardzo dobra specjalistka. Wszystko jasno wytłumaczone oraz zobrazowane. Pełen profesjonalizm, polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja ortodontyczna

  Profesjonalne przygotowanie pod aparat ortodontyczny, zalecenia dot. dalszego leczenia. Również poznałem wiele szczegółów jak lepiej dbać o stan jamy ustnej i uzębienia.
  Polecam

  Pojawiło się kilka drobnych przeszkód w samym gabinecie przez niedomówienia, które badania należy dalej wykonać.
  Gabinet RTG nastawiony na osoby o wzroście poniżej 180cm, powoduje to problemy z ustawieniem się do zdjęć u osób wysokich.

  lek. dent. Agnieszka Wronka (Borzęcka)

  Dziękuję za wizytę i komentarz Panie Pawle i oczywiście zapraszamy ponownie. Razem z zespołem lekarzy staramy się zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę.
  Jeśli chodzi o sprzęt RTG jest on dostosowany zarówno dla dzieci jak i pacjentów o wzroście ponad 200 cm. Domyślam się, że chodziło o lustro do fotografii portretowych, które jest zawieszone na wysokość pacjenta siedzącego. Dopilnuję by zostało to poprawione.


  E
  Użytkownik zweryfikowany

  Udałam się do pani doktor w sprawie przeniesienia swojego leczenia ortodontycznego, ponieważ przeniosłam się pół Polski dalej. Niestety była to najgorsza wizyta na jakiej byłam.
  1. Doktor stwierdziła, że należy mi kilka zamków nakleić na nowo, aby skończyć moje leczenie. Doktor nie widziała innej opcji leczenia. Postawiła za warunek przeklejenie zamków i zarobienie na mnie tysięcy albo wrócić do swojego ortodonty, skąd pochodzę.
  2. Zostałam poinformowana telefonicznie w rejestracji, że koszt konsultacji zarówno pierwszej jak i kolejnych wynosi 100 zł. W gabinecie zaś doktor wyceniła każdą wizytę na kwotę 260 zł + do tego koszty związane z zamkami i innymi czynnościami. Na stronie internetowej koszt wizyty 150 zł a z aparatem estetycznym jaki mam 255 zł i brak informacji o dodatkowych kosztach - niespójność na każdym kroku, brak profesjonalizmu. Oczywiście doktor wyceniła mnie na 150 zł, rejestratorka po moim oburzeniu zmieniła kwotę na 100 zł.
  3. Przez całą wizytę miałam wrażenie, że doktor nie jest zadowolona z mojej wizyty, kilkakrotnie odsyłała mnie do mojego ortodonty. Gdybym nie potrzebowała zmienić gabinetu nie udawałabym się gdzie indziej. Moim zdaniem tak nie zachowuje się profesjonalista, któremu zależy na zdrowiu pacjenta.
  Reasumując czuję się rozczarowana wizytą jako konsument, jako pacjent i nikomu nie polecam tego gabinetu, bynajmniej w takiej sytuacji jak moja. Wydane na marne 100 zł, które chciałabym odzyskać.

  lek. dent. Agnieszka Wronka (Borzęcka)

  Dziękujemy za wizytę w naszym gabinecie.
  Przeniesienie leczenia ortodontycznego aparatem stałym wiąże się z dużą odpowiedzialnością, gdyż to lekarz przejmujący leczenie będzie odpowiedzialny za jego efekt. Zazwyczaj lekarze zalecają demontaż i ponowny montaż całego aparatu i nie jest to podyktowane chęcią zysku a osiągnięciem możliwie jak najlepszego efektu leczenia. Ze względu na Pani trudną sytuację, podczas wizyty konsultacyjnej zaproponowałam Pani zmianę pozycji tylko niektórych zamków w celu poprawy ustawienia zębów wymagających tego i możliwie szybkiego zakończenia leczenia, bez konieczności całkowitego demontażu aparatu. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem dla pacjenta, również ze względów finansowych jest dokończenie leczenia u lekarza, który układał plan leczenia i montował cały aparat.
  Konsultacja ortodontyczna jest w cenie 150 zł. Cennik mamy podany zarówno na portalu znany lekarz jak i na stronie internetowej. 100 zł wynosi konsultacja chirurgiczna lub wizyta kontrolna z aparatem zdejmowanym. Pani posiada aparat estetyczny samoligaturujący. Jest to najdroższy typ aparatu dlatego wizyta kontrolna została wyceniona na 260zł.
  Oczywiście wszyscy pacjenci są u nas mile widziani. Jeśli się Pani zastanowi na temat leczenia zapraszamy ponownie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl konsultacja ortodontyczna

  To była jedna z milszych wizyt ortodontycznych. Pani doktor jaki i cała załoga bardzo ciepło mnie przywitała i rozwiązała mój problem. Pani doktor od razu zajęła się problemem i zdziałała cuda. Polecam wszystkim którzy maja zarówno małe jak i duże wady zgryzu.


  K
  Użytkownik zweryfikowany

  Z całego serca polecam panią doktor jak i cały zespół. Pełen profesjonalizm, pasja i dokładność. Został mi przedstawiony cały plan leczenia, a odlewy, pantomogram i higienizację zrobiono mi na miejscu. Bardzo łatwo jest się umówić na wizytę, nie robią żadnego problemu. Cieszę się, że trafiłam na takiego ortodontę jak pani dr Wronka, jestem w trakcie leczenia ortodontycznego i jestem bardzo zadowolona z wizyt!


  U
  Użytkownik zweryfikowany

  Bardzo miła Pani doktor z super podejściem do dzieci. Wizyta była tylko konsultacją u 2,5 latki, ale Pani doktor dokładnie obejrzała ząbki i wszystko nam wytłumaczyła. Córka mimo, że wcześniej płakała i nie chciała wejść do gabinetu po wizycie nie chciała wyjść z przychodni????


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl konsultacja ortodontyczna

  Bardzo miła atmosfera. Podczas konsultacji ortodontycznej dowiedziałam się wszystkiego co dla mnie ważne, rozwiałam wszelkie wątpliwości.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania