Informacje o placówce

Gabinety

Ortodent

Rejtana 9

35-326 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sylwia Bytnar-Bińkiewic

  Stomatolog,

  • S

   Niesamowita Pani Doktor! Jest delikatna, a to w tej dziedzinie bardzo ważne - nie ma szarpania na fotelu, jeżeli jakiekolwiek z narzędzi dentystycznych powoduje dyskomfort pacjenta, eliminuje je na rzecz innego, bądź też używa materiałów, które poprawiają samopoczucie leczonego, a materiałów w postaci gazików, wacików czy też chusteczek nie oszczędza, tak jak niestety robi to wielu dentystów. Zawsze zmienia rękawiczki i myje ręce. Uważnie słucha każdego pacjenta i dostosowuje się do jego potrzeb. Nie rozwierca "potencjalnych dziur" celem dodatkowego zarobku, jak robią to niektórzy stomatolodzy... Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile wymaga jego przypadek - nie da się założyć plomby w 20 minut, jeżeli dentysta to potrafi, chyba nie jest dobrym lekarzem, przekonałam się już o tym kilka razy. Jest sympatyczna, ma bardzo miły wyraz twarzy i ciepły głos. Zawsze pracuje z asystentką stomatologiczną "na cztery ręce". "Połatała" jednego z moich zębów, który został spisany na straty w renomowanej rzeszowskiej klinice stomatologicznej przez znanego stomatologa, który to stomatolog za konieczne uznał leczenie kanałowe, za cenę (bagatela) 750 zł! Pani doktor udało się tego leczenia uniknąć, a cena była ponad 6 razy niższa...


 • Aleksandra Kopczyk

  Stomatolog, lek. dent.

  • A

   Spisała się znakomicie pani Ola. Kosztowało mie to majątek ale czego nierobi się dla pięknego uśmiechu.
   POLECAM !!! JESTEM STAŁĄ PACJENTKĄ PANI OLI.

  • G

   Ola jest njalepsza!
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ayham Mohsin

  Ortodonta, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: OrtodentUsługa: aparaty stałe

   Pan doktor jest bardzo miły, ale nie poświęca pacjentom dłużej niż dosłownie 3 minuty. Do gabinetu wchodzi tak naprawdę w połowie wizyty, popatrzy, coś tam powie, uśmiechnie się i wychodzi. Notorycznie się spóźnia - przynajmniej 15 min... Im dłużej tam przychodzę, tym bardziej czuje się zniechęcona. Wiecznie wszystko jest winą pacjenta, przełożenie wizyty w przypadkach losowych graniczy z cudem. Serdecznie nie polecam. Jestem już na końcowym etapie leczenia, ale nie wybrałabym ponownie tego lekarza.

  • M

   Leczę się w gabinecie Ortodent już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Dr Ayham jest świetnym specjalistą i ortodontą z powołania , a asystentki , króre z nim pracują to jak jego prawa ręka . Zawsze pomocne , pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta . Panie z recepcji bardzo miłe . Jedynym minusem jest to , że podczas wizyt u pana Doktora , "przyglądają" się lekarze , którzy niestety nie robią tego dyskretnie i jest to dla mnie bardzo krępujące .

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania