Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Optimal Med

Zakopiańska 166, Podgórze

30-434, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Teresa Witkoś

  Kardiolog, lek.

  • P

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Nie spotkałam dotąd tak dobrego i dokładnego kardiologa, który poświeca wiele czasu na pacjenta. Więcej takich lekarzy, a nie minuta, wyniki i recepta i do widzenia. Reszta lekarzy powinna brać przykład z Pani Doktor!


 • Małgorzata Zejc-Bajsarowicz

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Wzw. B

   Bardzo miła, sympatyczna Pani Doktor. Od 6 lat jestem stałym pacjentem po wzw b. Żadnych zastrzeżeń nie mam i w pełni polecam P. Małgorzatę.

  • P

   Pani Doktor nawiązuje bardzo dobry kontakt z pacjentem, dokładnie wysłucha i zbada. Odnosi się bardzo życzliwie a przy tym jest konkretnym lekarzem! Polecam =) jedyna moja uwaga do portalu gdzie dane nie są aktualne, gdyż Pani doktor przyjmuje na Zakopiańskiej w Optimal-Medzie.


 • Beata Chmura

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem pacjentką dr Chmury od 5 lat, mam bardzo dobre zdanie, z czystym sumieniem mogę polecić ją innym kobietom. Zleca badania, bada, dopytuje. Jest bardzo konkretna, bezpośrednia i to być może niektórym pacjentkom się nie podoba. Nigdy nie było problemu z przepisaniem tabletek, wytłumaczeniem.
   W moim przypadku okazała się świetną specjalistką, zwróciła uwagę na objawy, których inni lekarze nie widzieli, zleciła badania, później sama zleciła powtórzenie - dla pewności. Kiedy wyniki okazały się niepokojące z gabinetu powiadomiono mnie telefonicznie i mimo, że miałam wizytę umówioną za dwa miesiące, dr Chmura przyjęła mnie bez zwłoki, wytłumaczyła co się dzieje, co robić, przepisała skierowania i pokierowała dalej. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Obolała pierś, zmiana kształtu piersi

   Nie polecam nikomu! Poszłam na wizytę z mocno obolałą piersią i zmienionym kształtem. Dostałam antybiotyk przeciwbakteryjny, należy dodać że w ulotce nie ma żadnej wzmianki która miałaby się odnieść do mojego stanu ! Ciężko stwierdzić na jakiej podstawie został wypisany antybiotyk. Na pytanie o USG usłyszałam że nie ma takiej potrzeby teraz. Lekow nie wykupiłam.Nie czekając dłużej umówiłam się na wizytę prywatną u innego lekarza na której zrobiono mi USG, okazało się że mam litego guza i konieczna jest biopsja.
   Nie polecam nikomu tej lekarki!!

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu