Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Lider usług medycznych w zakresie opieki ambulatoryjnej na terenie Opolszczyzny. To ponad 20 lat doświadczeń, rozwoju, poznawania potrzeb naszych pacjentów, wytyczania kierunków i metod dalszego działania. Z całą pewnością osiągnęliśmy sukces.

Dzisiaj nasze duże Przychodnie znajdują się w: Prudniku, Opolu, Nysie, Paczkowie, Otmuchowie, w Kamieńcu Ząbkowickim oraz jesteśmy mocno związani z Olesnem. Posiadamy również mniejsze ośrodki w Chróścinie Opolskiej, Dytmarowie i Racławicach Śląskich.Optima dzisiaj, to nie ta Optima z początku roku 2000. Teraz, w Prudniku, mamy nowoczesny, odremontowany budynek, który wyposażony jest we wszystkie wymagane urządzenia służące pacjentom, zapewniające im komfort i wysoką jakość usług.Oprócz rozbudowania i poprawy infrastruktury Przychodni w Prudniku przy ul. Nyskiej, w 2010 roku uruchomiona została wielospecjalistyczna Przychodnia w Opolu (ul. Dambonia 171), która teraz jest połączona z POZ Ośrodkiem Zdrowia w Chróścinie i dużą Poradnią Kardiologiczną w Opolu przy ul. Kośnego 8.

W 2019 roku przenieśliśmy POZ i nocną opiekę w Nysie do budynku w samym centrum miasta – ul. Bracka 1, gdzie oprócz POZ jest już szereg różnych specjalistów, m.in. laryngolog, urolog, kardiolog, rehabilitacja i inni.Stworzyliśmy nasze przychodnie na miarę XXI wieku, zbudowaliśmy zespół pracowników, którzy z pewnością wyróżniają się zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem w podejściu do naszych Pacjentów.

Optima z łaciny oznacza dążenie do optimum, czegoś najlepszego. Zgodnie z tą zasadą od samego początku kładziemy ogromny nacisk na jakość świadczonych przez nas usług medycznych.

Od 2005 roku Optima realizuje świadczenia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej -najpierw w powiatach prudnickim i nyskim, a od 2010r. w Opolu.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Elektrokardiograf
 • Ultrasonograf
Zobacz więcej

Adres

Optima Medycyna w Opolu
Dambonia 171, 45-861 Opole
Optima Medycyna w Opolu logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (193)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Fim konsultacja ginekologiczna

  Na TK, które było wykonywane z innego powodu wyszły niepokojące zmiany ginekologiczne i zalecono mi dalszą diagnostykę i leczenie u swojego ginekologa. Umówiłam się na wizytę i usłyszałam od lekarza,że nie wie co to jest i żebym przyszła za pół roku. Poszłam do innego lekarza i po pół roku to jestem już po zabiegu.

  G
  Profil zweryfikowany
  Agata Lucyna Jachym-Zamojska Inny

  Pani doktor jest znakomitym reumatologiem, z ogromnym sercem podchodzącym do pacjenta. Tu nie ma żadnego zbywania czy bagatelizowania problemu za to jest rozsądek i profesjonalizm. Polecam szczerze :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Anna Truch Konsultacja endokrynologiczna

  Przemiła Pani Doktor. Szczegółowo wyjaśnia, posiada ogromną wiedzę, jestem bardzo zadowolona :) Polecam !!

  W
  Profil zweryfikowany
  Bogumiła Wasylenki Konsultacja chirurgiczna

  Podczas dzisiejszej wizyty która się nie odbyła bo wyszedłem z gabinetu Pani doktor wydarła się na mnie że niby waliłem w drzwi w poczekalni. Zapytała czy jest Pan normalny waląc tak w drzwi. Chciałem wytłumaczyć że to inna pacjentka ale Pani Doktor skreśliła mnie już bez wyjaśnienia. Bardzo nie przyjemny ton i teksty.....Pokaże Pan tego palca czy będzie stał jak słup soli
  ...masakra nie polecam zero poczucia taktu i kultury osobistej Wstyd Pani Doktor!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Ryszard Pakuło konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor prowadził moją ciążę i z czystym sumieniem polecam. Lekarz jest bardzo dokładny i wykonuje wszystkie potrzebne badania. Dzięki czujności Pana doktora urodziłam zdrową córeczkę.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Ryszard Pakuło USG ciężarnej

  Dramat. Jakbym mogła oceniałbym na zero. Żadnego zainteresowania, zero pytań o przyjmowane leki. 8tc a lekarz okazał zero empatii, tragedia. Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Konopka-Błaszczyk konsultacja dermatologiczna

  Byłam dzisiaj na wizycie u Pani dermatolog. Zero konkretów, śmianie się z pacjenta i brak wymogu jakichkolwiek badań- ZENADA. Wyszlam z płaczem… zero wyrozumiałości

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Konopka-Błaszczyk konsultacja dermatologiczna

  Pani dermatolog miała bardzo nonszalanckie podejście, 0 podejścia do klienta.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Fim konsultacja ginekologiczna

  Najgorszy ginekolog, u którego byłam.
  Osoba całkowicie pozbawiony empatii.
  Bardzo niedelikatny podczas badania, podpierający głowę przy każdym pytaniu, twierdzący, że owulacja ZAWSZE jest naprzemiennie - raz z jednego potem z drugiego jajnika. Niestety w moim przypadku nie było na to reguły i bywało różnie. Chcąc zweryfikować rozbieżności, polecił mi szukać dalej odpowiedniego dla mnie ginekologa. Tak też się stało.
  Dziewczyny, omijajcie tego człowieka szerokim łukiem.
  Serdecznie nie polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Ryszard Pakuło konsultacja ginekologiczna

  Niestety nie byłam zadowolona z wizyty u tego lekarza. Nie zrobił dokładnego wywiadu na temat przebytych chorób i ciąż, nie zlecił badań laboratoryjnych i nie wytłumaczył dokładnie co się dzieje podczas badania USG. Co prawda przypisał lek, ale na pytanie jak długo mam go brać i kiedy mam pójść na dodatkowe badania do szpitala, odpowiedział "nie wiem". Podsumowując, jestem zdezorientowana i zmartwiona, zostawiona sama sobie. Nie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania