O nas

Klinika ODONTO to niezwykle nowoczesne i przyjazne miejsce, gdzie priorytetem jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości opieki stomatologicznej. Nasza filozofia opiera się na dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie każdego pacjenta, nie tylko podczas leczenia, ale także od pierwszego kontaktu z naszą placówką.

Nasz zespół lekarzy to wyjątkowi profesjonaliści, których główną misją jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki medycznej. Nasze wykształcenie i doświadczenie są naszym atutem, a ciągła nauka i doskonalenie się to nasza pasja. Dlatego też inwestujemy w nowoczesny sprzęt medyczny i regularnie uczestniczymy w szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii.

Kiedy odwiedzacie naszą klinikę, czujecie się jak w domu. Nasza atmosfera jest przyjazna i rodzinna, co sprawia, że nawet najmłodsi pacjenci czują się komfortowo. Nasz personel nie tylko dba o Wasze zdrowie, ale także o Waszą wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Staramy się zminimalizować stres związany z wizytą u dentysty poprzez indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz wsparcie psychologiczne.

Jesteśmy przekonani, że edukacja zdrowotna jest kluczowym elementem dbania o zdrowie jamy ustnej. Dlatego też angażujemy się w aktywną edukację pacjentów, abyście byli świadomi najlepszych praktyk higieny jamy ustnej i profilaktyki stomatologicznej.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i liczby pacjentów, którzy nam zaufali. Każdy uśmiech, który pomagamy stworzyć lub utrzymać, stanowi nasze największe osiągnięcie. Dołączcie do nas i dołączcie do grona zadowolonych pacjentów, którzy cieszą się pięknym i zdrowym uśmiechem dzięki Klinice ODONTO.

Z wyrazami szacunku,

Dawid Słomczewski
Constance de Bazelaire-Słomczewska
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Tomograf CBCT MyRay X9 Hyperion
 • Unity A-Dec 500 Premium
 • Znieczulenie komputerowe SOAN
 • Skaner wewnątrzustny MEDIT i500
 • Skaner wewnątrzustny PRIMESCAN CEREC DENSPLY
 • Frezarka CEREC MC XL DENSPLY
 • Lampa wybielająca PHILIPS
 • Piaskarka EMS
 • Laser K2 Hulaser
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Francuski

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (134)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Karolina Ruszkowska leczenie próchnicy

  Bardzo polecam. Pani dr jest bardzo dokładna i miła :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Kostrzewa wypełnienie kompozytowe

  Super podejście do pacjenta. Szybko i na temat ale w miłej atmosferze. Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dawid Słomczewski korony cyrkonowe

  Leczenie u Doktora Dawida z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Zgłaszając się na pierwszą wizytę zostałam otoczona empatycznym podejściem oraz jasnymi informacjami na temat propozycji leczenia oraz ich kosztów. Wykonane zostały badania na nowoczesnym sprzęcie - wszystko odbywa się w jednym miejscu. Doktor Dawid odpowiada z uśmiechem na wszystkie pytania, zawsze upewnia się czy nic nie boli ;) i czy pacjent jest usatysfakcjonowany z efektów. Klinika mieści się przy samym metrze Marymont. Dostępne są wszystkie możliwe formy płatności a także spłaty ratalne. Cieszę się, że trafiłam na tak uczciwą, kompetentną i serdeczną osobę jaką jest Doktor. Pozdrawiam!

  lek. dent. Dawid Słomczewski

  Serdecznie dziękuję za tak ciepłą i pełną uznania opinię dotyczącą wizyty u mnie w Klinice ODONTO. Cieszę się, że była Pani zadowolona z naszych usług i że czuje się Pani komfortowo polecając nas innym!

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dawid Słomczewski Konsultacja chirurgiczna

  Postanowiłam wystawić opinię, ponieważ na grupie na Facebooku na której jestem padło pytanie o lekarza, który byłby skuteczny w pomocy która boi się wizyt u stomatologa.

  Z usług dr Słomczewskiego korzystałam od kilku lat. Byłam bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Lekarz również zajmował się chirurgicznym usuwaniem moich ósemek. Po drugiej ekstrakcji pojawiły się powikłania. Poczułam się unieważnienia, ponieważ stwierdzono, że powikłania się zdarzają i wizyta na SOR nie była konieczna. Odmienną opinię mieli chirurdzy twarzowo - szczękowi którzy przyjęli mnie na oddział, ponieważ mój stan wymagał wykonania zabiegu i wdrożenia dożylnej antybiotykoterapii i sterydu. Zakładam, że sytuacja była stresująca dla obu stron, nie tylko dla mnie, więc może stąd ta reakcja.

  Pomimo incydentu związanego z zabiegiem chirurgicznym mogę wystawić 5 gwiazdek, ponieważ leczenie zachowawcze i inne wizyty odbywane przez kilka lat przebiegły na wysokim poziomie.

  lek. dent. Dawid Słomczewski

  Dziękuję serdecznie za Pani opinię i podzielenie się swoim doświadczeniem z wizytami u mnie w Klinice ODONTO. Bardzo doceniam, że zdecydowała się Pani podzielić swoją historią, aby pomóc innym osobom, które poszukują profesjonalnej pomocy stomatologicznej.
  Cieszę się, że cała historia zakończyła się pozytywnie, chociaż zdaję sobie sprawę, że było to stresujące.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Hałucha Stomatologia zachowawcza

  Serdecznie dziękuję Pani Doktor za empatię i troskliwe zajęcie się moim problemem.Dziękuję za cierpliwe wyjaśnienia i sprawnie (oraz bezboleśnie) przeprowadzone leczenie.Dziękuję za przemiły kontakt,uśmiech i optymizm - jakie to szczęście,że tacy lekarze są jeszcze na świecie:)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Constance de Bazelaire-Słomczewska aparaty stałe

  Leczyłem się u pani doktor przez 2 lata. Wizyty u doktor Słomczewskiej przebiegają sprawnie, przeprowadzane są profesjonalnie i z dużą dozą szacunku do pacjenta.

  Klinika ODONTO dysponuje wysokiej jakości technologią wykorzystywaną w procesie leczenia, w szczególności nowoczesnymi sprzętami do bezpośredniej ortodoncji, ale też do zdjęć, prześwietleń i skanów trójwymiarowych.

  ODONTO jest kliniką przyjazną dla pacjenta:
  - lokalizacja obok metra i przystanku tramwajowego,
  - recepcja dostępna za pierwszym telefonem,
  - smsowe i telefoniczne przypomnienia o wizytach,
  - płatność kartą i gotówką.

  Pani doktor dostosowuje środki do potrzeb wraz z przebiegiem kuracji. W moim przypadku leczenie zakończyło się wcześniej, a więc było tańsze, bez naciągania na niepotrzebne zabiegi.

  Doktor Słomczewska opiekuje się dużą grupą pacjentów, przez co trudniej umówić się do niej na pierwszą wizytę. Problem ten znika, gdy wizyty umawiane są z wyprzedzeniem w ramach pełnego, długoterminowego leczenia.

  H
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dawid Słomczewski implanty

  Wizyty u stomatologa Dawida Słomczewskiego związane z pełnym procesem wszczepienia implantów były na bardzo wysokim poziomie! Jego profesjonalizm, dbałość o szczegóły i troskliwa opieka sprawiły, że czułam się zaopiekowana na każdym etapie. Wyjaśnił wszystko dokładnie, co pozwoliło mi poczuć spokój przed zabiegiem. Sam proceder przebiegł bezproblemowo, był delikatny i precyzyjny. Po wszystkim otrzymałam jasne wytyczne i opiekę, która pomogła mi wrócić do zdrowia.
  Z czystym sumieniem polecam wizytę u pana Dawida Słomczewskiego każdemu, kto poszukuje profesjonalnego i troskliwego podejścia do leczenia stomatologicznego. Jego wiedza, precyzja oraz zaangażowanie sprawiają, że można mieć pełne zaufanie do tego, że jest się w dobrych rękach.

  lek. dent. Dawid Słomczewski

  Bardzo serdecznie dziękuję za Pańską uprzejmą opinię. Cieszę się, że miałem okazję współpracować z Panem i zająć się zdrowiem Pana jamy ustnej.
  Priorytetem w mojej pracy jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki oraz troskliwego podejścia do leczenia. Pana satysfakcja i dobre samopoczucie są dla mnie niezmiernie ważne, dlatego też opinię taką jak Pańska traktuję jako wielkie wyróżnienie!

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dawid Słomczewski Inny

  śmiało mogę polecić. Pełen profesjonalizm i przyjazne nastawienie

  lek. dent. Dawid Słomczewski

  Bardzo dziękuję za serdeczną opinię.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Hałucha Stomatologia zachowawcza

  Bardzo polecam Panią Doktor - pacjentem byłem poprzez klinikę ODONTO na Żoliborzu. Wszelkie wątpliwości były od razu wyjaśnione, a leczenie: bezbolesne, szybkie oraz również fachowe. Jest to jedna z niewielu uczciwych osób w swoim zawodzie

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Dawid Słomczewski Konsultacja stomatologiczna

  Już podczas konsultacji zostałam profesjonalnie poinformowan o wszystkich moich pytaniach.
  jestem zadowolony. Dziękuję.

  lek. dent. Dawid Słomczewski

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Hanki Czaki 2 lokal usługowy 9 - wejście od strony ul. Popiełuszki, 01-588 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania