O nas

Ochota na uśmiech to miejsce stworzone z pasji do dawania zdrowego i pięknego uśmiechu naszym pacjentom. Oferujemy opiekę na najwyższym poziomie, w pełnym zakresie usług stomatologicznych. Posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół medyczny, a zabiegi wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu rekomendowanych marek. W naszym gabinecie przyjmujemy pacjentów bez względu na wiek. Do każdego podchodzimy indywidualnie i holistycznie proponując najlepsze rozwiązania w oparciu o nowoczesne metody leczenia. Przyjazne gabinety i wnętrza oraz rodzinna atmosfera zapewniają dobre samopoczucie w trakcie leczenia, a wizyty kontrolne są czystą przyjemnością.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (19)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mikołaj Kisiel Inny

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Pan Doktor wszystko dokładnie tłumaczy w sposób zrozumiały dla każdego. Wizyta przebiegła sprawnie i w miłej, profesjonalnej atmosferze. Pan Doktor przygotował kompleksowy plan leczenia, który następnie po mojej akceptacji wdrożyliśmy go w życie, krok po kroku. W końcu jestem zadowolona ze swojego uśmiechu!
  Świetne podejście do pacjenta!

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mikołaj Kisiel Inny

  Pilnie szukałem dentystę z powodu bólu zęba. Doktor zaproponował mi termin tego samego dnia. Ból minął! Teraz czeka mnie dalszy ciąg leczenia, ale już wiem, że dobrze trafiłem. Pełne zadowolenie z wizyty. Indywidualne podejście do pacjenta. Polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mikołaj Kisiel Inny

  Długo szukałem dentysty w Warszawie i znalazłem!!! Pan dr skupia się na pacjencie, szczegółowo opisuje każdy przypadek, wprost mówi co się dzieje, jak będzie wyglądać przebieg leczenia i jaki szacunkowy koszt. Konsultacja jest bardzo profesjonalna i rzetelna. Odbudowa zęba wygląda jakbym nigdy tam nie miał ubytku! Cudo!!


  T
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mikołaj Kisiel Inny

  Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Pan Mikołaj dokładnie i zwięźle przedstawił sytuacje i proponowane rozwiązanie.
  Leczenie kanałowe wykonane sprawnie i bezboleśnie. Od tamtej pory spokój.
  Jestem bardzo zadowolony i na pewno skorzystam w przyszłości.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mikołaj Kisiel Inny

  Wzorowe podejście do pacjenta - dokładne i szczegółowe wyjaśnienia, precyzyjność, profesjonalizm oraz skuteczność. Jako osoba, która źle znosi wizyty u stomatologa, mogę zdecydowanie powiedzieć, ze była to moja najlepsza wizyta. Dzięki podejściu pana doktora czułem się bardzo komfortowo. Pozbyłem się kompleksu - licówki wyglądają super naturalnie! Bardzo polecam!


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mikołaj Kisiel Inny

  Doktor rozwiązał problem z ktorym borykałem przez długie lata. Zaproponował leczenie dzięki, któremu nie muszę odwiedzać, co pół roku dentysty na poprawki i kolejne kanałowe leczenie. Dodatkowo zanim rozpoczęlismy współpracę dokladnie wytlumaczyl mi plan leczenia i jego koszty. W gabinecie zawsze panowała miła atmosfera dzięki przyjemnej muzyce w tle!

  lek. dent. Mikołaj Kisiel

  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy!


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mikołaj Kisiel Inny

  Lekarz niesamowicie otwarty i kontaktowy. Posiada szeroką wiedzę w swojej dziedzinie, którą chętnie i jasno przekazuje pacjentowi. Z polecenia koleżanki poszłam do p. Kisiela by zrobić licówki i chociaż zabrzmi to dziwnie - po raz pierwszy mogę zaliczyć wizytę u dentysty do tych miłych. Polecam bardzo.

  lek. dent. Mikołaj Kisiel

  Dziękuję za pozytywną opinię mojej pracy!


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mikołaj Kisiel Inny

  Super lekarz. Wnikliwie wysłuchał moich potrzeb i obaw. Krok po kroku wytłumaczył mi cały przebieg leczenia. Cudowne podejście do pacjenta zwłaszcza takiego z traumatycznymi wspomnieniami z poprzednich leczeń. Wszystkie wizyty u doktora przebiegły w miłej atmosferze, która eliminowała wszystkie moje strachy. Teraz mam cudownie odbudowane zęby z dbałością o każdy szczegół i lekarza którego mogę polecić wszystkim.

  lek. dent. Mikołaj Kisiel

  Dziękuję bardzo!


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mikołaj Kisiel Inny

  Pan Doktor bardzo rzeczowy, doskonale i w przystępny sposób objaśnia plan i procedury leczenia. Umawiałam się z doktorem na wizyty dwugodzinne, przed pierwsza wizytą wydawało mi się, że wizyta będzie długa i męcząca, ale szybko okazało się, że nie jest to męczące a pozwala sprawnie i szybko zakończyć leczenie. Doktor bardzo miły, empatyczny i kompetentny a leczenie skuteczne! Bardzo serdecznie polecam i dziękuje Panu Doktorowi!

  lek. dent. Mikołaj Kisiel

  Dziękuję!


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mateusz Prokopiuk Konsultacja stomatologiczna

  Byłam na konsultacji. Na samej wizycie można się poczuć niczym 30 lat temu w podstawówce, będąc "ruganym" przez nauczyciela za brak odpowiedzi :) Z grubsza nakreśliłam problem z jakim przyszłam, w sposób, w jaki umiałam, tzn. na pewno nie był to język medyczny, bo i nie jest to moja branża, aczkolwiek wydaje mi się, że specjalista powinien wychwycić, o co chodzi interesantowi, który specjalistą w danej branży nie jest. Chciałam skonsultować, czy da się jednego zęba, który jest do wyrwania, zrobić na implancie, żeby był "niezależny" punkt, zamiast mosta, który mi gdzieś wcześniej proponowano. Po pokazaniu mi prezentacji z przykładami wizualizacji Pan Prokopiuk zaczął na mnie naciskać, że mam powiedzieć, jak sobie w ogóle wyobrażam efekt końcowy. Nie wyobrażałam sobie wcześniej. Po to niby poszłam do specjalisty, żeby to specjalista ogarnął temat i zaproponował rozwiązanie. Na co usłyszałam rzucone ironicznym tonem, że, jak ja nie wiem, jak to ma finalnie wyglądać to on też nie wie... Osobowościowo obustronnie ewidentnie nie przypadliśmy sobie z panem Mateuszem do gustu, ale nie przekreślałam jeszcze współpracy. Nie trzeba się w końcu lubić, żeby ogarnąć jakiegoś biznesa, a niby mają tam lekarzy różnych specjalizacji w razie czego. Natomiast ostatecznie odpuściłam temat, bo niby niezbędna wg dentysty była mi ich "wizualizacja", na którą się czeka miesiąc i która kosztuje 2500 pln, a polega tylko na pokazaniu orientacyjnego finalnego efektu i założeniu na chwilę wydrukowanego projektu zębów. Nie jest to z mojej strony kwestia braku środków i szukania oszczędności. Skoro "pogardziłam" mostem i szukałam możliwości ogarnięcia tematu na implantach to piniundze raczej mam. Niemniej jednak w moim przypadku uważam tego typu "inwestycję", żeby tylko zobaczyć, jak mogę wyglądać, za zbędny wydatek. Nie jestem jakąś celebrytką, ani młodą osobą, a moim problemem był stan zapalny w jednym z zębów (zakwalifikowanym do wyrwania), z którym chciałam coś zrobić. Co więcej, w przypadku jakiejś modyfikacji planu leczenia, np. chęć rezygnacji z leczenia ortodontycznego z powodu braku efektów, potrzebna by była, jak mniemam, kolejna wizualizacja... :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Pruszkowska 6B, 02-118 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania