Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych
Kozłowce 29, Kraków
NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych Inny

  Bardzo polecam Panią doktor ze względu na Jej profesjonalizm, empatię, ogromną wiedzę i zaangażowanie.

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Paweł Krzemiński kolonoskopia

  Dr Krzemiński jest lekarzem z powołania, niezwykle pomocnym i spolegliwym. Jego zaangażowanie sprawia, ze pacjent czuje się zaopiekowany i ma poczucie, ze powierzył swoje zdrowie właściwej osobie. Pacjenci dra Krzemińskiego nie pozostają dla niego anonimowi po opuszczeniu gabinetu, to lekarz na którego pomoc można liczyć nawet w czasie pandemii, gdy dostęp do świadczeń medycznych jest ograniczony.

  P
  Profil zweryfikowany
  NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych Inny

  Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem medycznym. Wnikliwa i konkretna. Lekarka, która myślę chce wyleczyć i potrafi wskazać drogę, jak to osiągnąć.

  B
  Profil zweryfikowany
  Anna Magdalena Politowicz Inny

  Empatia i zrozumienie dla pacjenta. Przyjazna atmosfera i fachowa pomoc. Skuteczne leczenie rozpisane na dłuższy czas. Polecam serdecznie.

  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Barbara Siedlik

  Bardzo polecam. Profesjonalna, miła i sympatyczna kobieta. Wyjaśnia chętnie wszystko pacjentowi, przeprowadza zabiegi możliwie komfortowo, do tego jest bardzo miła i rozumie że wizyty stomatologiczne nie są dla wielu osób przyjemne.

  M
  Profil zweryfikowany
  Marek Luftglass Kamienie nerkowe

  Na pierwszej wizycie z badań wykonanych 3 miesiące wcześniej Pan doktor stwierdził zapalenie pęcherza. Kazał wykupić receptę (150zl), która z resztą poszła w kosz. Uprzedziłam, że choruje na częstoskurcz, którego z resztą dostałam w czwartej dobie (atak 1,5h) po meczarniach typu nudności, zawroty glowy, ścisk w żołądku. Tak. Pan doktor zapewniał, że nic sie nie stanie. Miesiąc po ostawieniu borykam sie nadal z licznymi efektami ubocznymi ( grzybica jamy ustnej, wysypka ) co oczywiście wiąże się z wizytami u specjalistow, kolejnymi lekami i ogromnym bólem przy jedzeniu czegokolwiek. Po telefonie do przychodni, umówiłam sie na rozmowę z lekarzem o konkretnej godzinie - telefon przestał odpowiadać. Bardzo "dziękuję" Panu doktorowi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Profil zweryfikowany
  Bożena Woziwodzka konsultacje internistyczne

  Pani doktor jest bardzo nie miła osoba, kiedy pokazałem jej wyniki badań zaczęła krzyczeć na mnie jakiego to lekarza wybrałem i czemu prywatnie a tłumaczenie o długich terminach oczekiwania na NFZ tylko jeszcze bardziej zezłościły pani doktor.. Badania pacjenta brak, tylko to co opowiem. Nie jestem zadowolony z takiego sposobu traktowania pacjentów. Dałem szanse i przyszedłem na kolejna wizytę myśląc, ze moze pani doktor miała gorszy dzień, jednak po 3 wizytach i takim samym podejściu wiem, ze juz tam sie nie pojawię.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  I
  Profil zweryfikowany
  NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych kontrola

  Zdecydowanie nie polecam. Poszłam do okulisty w celu ogólnej kontroli, bo nie byłam od 7 lat u lekarza oraz niejako przy okazji wypisania recepty na nowe okulary. Wzrok mi się nie pogorszył, co potwierdziły moje odczucia i optometrysta badaniami dzień wcześniej. A u Pani doktor z -1,75 zrobiło mi się nagle -2,5. Nie przeprowadziła wywiadu,nie zbadała dna oka (pomimo jaskry w rodzinie), nie zauważyła astygmatyzmu. Cała wizyta trwała 10 minut i była kompletnie bez sensu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Paweł Krzemiński

  Wizyty u doktora Krzemińskiego zawsze odbywają się w miłej atmosferze i są bardzo profesjonalne. Doktor pomógł mi pozbyć się uciążliwych dolegliwości związanych z żołądkiem. Po serii wykonanych badań, postawił jasną diagnozę i wdrożył leczenie, które przyniosło mi ulgę. Szczerze polecam tego lekarza!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania