Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

nMedica

Polskiego Czerwonego Krzyża 26

33-100 , Tarnów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Nachel Inny

  Lekarz, który dba o każdego pacjenta, cierpliwy, empatyczny, zawsze jest dostępny nawet w trudnych sytuacjach stara się pomóc, rzetelna wiedza i indywidualne podejście. Traktuje pacjentów z szacunkiem. Trafne diagnozy i dobór leków. Polecam każdemu tego lekarza.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Boduła badanie usg

  Rzetelnie i dokładnie badanie. Pacjent wycisza się, widząc kompetencje i zaangażowanie lekarza. Poszanowanie komfortu pacjenta -parawan, możliwość solidnego wytarcia się z żelu.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Primowicz - Niczyporuk testy alergiczne

  Bardzo miła i pomocna Pani Doktor. Świetna specjalistka polecam. Odrazu wykonuje badania i testy. Wyrozumiala.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Boduła

  Dr n. med. Andrzej Baduła to uroczy i empatyczny lekarz o ogromnej kulturze osobistej i od razu wzbudzający zaufanie. Z ogromnym doświadczeniem, bada pacjenta sumiennie i dokładnie. Doradzi najlepsze rozwiązanie i skieruje na dalsze konsultacje, bo mówi, że są mądrzejsi od Niego. Jest bardzo przyjaznym i życzliwym człowiekiem. Cieszę się bardzo, że trafiłam w Jego ręce. Wdzięczność tak trudno ubrać w słowa… dziękuję! Tak po prostu… myślę, że takie proste - dziękuję - zawiera wszystko co chcę wyrazić.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Boduła problemy z żylakami kończyn

  Wspaniały i kompetentny lekarz.Wspanialy człowiek ,który autentycznie chce pomóc na wszelkie sposoby .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Florek

  Cudowny kontakt z małym dzieckiem.Syn ma 8 lat i uwielbia Panią doktor.Prowadzi go od 3 lat i syn nie chce chodzić do innego lekarza.Na 100 chorób 95 trafnych diagnozy.Polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Nachel

  Zdecydowanie polecam. Fachowa obsługa. Dr. Nachel to fantastyczny człowiek, na którym można polegać. Przepisałam do niego męża a i nasza malutka córeczka jest zapisana do nMedici do pediatry.


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Nachel

  Kultura osobista, wiedza, cierpliwość, takt, dyspozycyjność oraz urok osobisty. Personel bardzo grzeczny, przyjazny, świetnie zaopatrzona apteka z służącymi radą farmaceutkami - po przejściach w innych tarnowskich przychodniach aż nie mogłam uwierzyć, że to prawda, myślałam to pewnie tylko tak na początku a potem wszystko wróci do ponurej rzeczywistości innych przychodni - A JEDNAK NIE.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Szwiec-Obal

  Lekarz z powołania :) super kobieta, odpowiedni podejście do pacjenta, wyjaśnia wszystko, interesuje sie pacjentem, widać że zawód to jej pasja! Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Nachel

  Rewelacyjny lekarz z bardzo dużym poczuciem humoru ! Leczy skutecznie niekoniecznie antybiotykami. Super atmosfera i świetna przychodnia. Polecam każdemu !


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania