Niewada Clinic - Implantologia i Stomatologia Estetyczna

Niewada Clinic - Implantologia i Stomatologia Estetyczna

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Profesjonalna Klinika Stomatologii Bioestetycznej W Warszawie
Prywatne Centrum Leczenia Paradontozy

Niewada Clinic to nowoczesne technologie, materiały i wiedza ekspertów specjalizujących się w implantologii, leczeniu stawów skroniowo-żuchwowych, paradontozy i bruksizmu, a także w ortodoncji i fizjoterapii stomatologicznej.

Zastosowanie najlepszych materiałów i najnowszych zdobyczy medycyny, oraz ciągłe doskonalenie zawodowe lekarzy, jest dla nas kluczem do promiennego uśmiechu i komfortu naszych Pacjentów.

Opieka i bezpieczeństwo

Zapewniamy profesjonalną opiekę, indywidualne podejście do każdego pacjenta, wsłuchanie się w jego potrzeby i zastosowanie najdogoniejszych rozwiązań, zgodnych z oczekiwaniami.

Oszczędność opracowania zęba należy do głównych zasad nowoczesnej terapii. W tym celu wykorzystujemy lupy, mikroskop, kamerę z 200-krotnym powiększeniem oraz inne urządzenia pozwalające uzyskać maksymalną dokładność i oszczędzić jak najwięcej zdrowych tkanek zęba. Planujemy leczenie zapewniające najmniejszą ingerencję przy uzyskaniu maksimum efektów.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Niewada Clinic - Implantologia i Stomatologia Estetyczna
Aleja Wilanowska 5 lok. uż. 2, 02-765 Warszawa
Niewada Clinic - Implantologia i Stomatologia Estetyczna logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  mgr Daria Krawiec Rehabilitacja stawów skroniowo-żuchwowych

  Polecam Panią Darię - posiada szeroką wiedzę w zakresie różnych dolegliwości i potrafi wdrożyć tą wiedzę w skuteczne działania. Dodatkowo fizjoterapia odbywała się w bardzo przyjemnej atmosferze.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Niewada Inny

  Najlepszy ekspert - na problem z zębami tylko do niego. Nie obiecuje implantów w 3 dni. Ale jak już zrobi, to solidne, na stałe, z naturalnym efektem. Można powiedzieć, że światowej klasy specjalista - warto zaufać.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Niewada Inny

  Wielkie odkrycie na Wilanowie. Są dentyści i jest dr Niewada; ze swoją niesamowitą wiedzą, tłumaczeniem i działaniem które przynosi najlepsze efekty. Wcześniej słyszałem i czytałem a jak sprawdziłem to okazało się że miałem doskonałe przeczucie; najlepszy lekarz.

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Ganowicz Inny

  Jestem zachwycona!!! Szyna działa, ulga ogromną, staw w o wiele lepszym stanie. Przesympatyczny dr! Dziękuję z całego serca i bardzo polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Konrad Chłystowski

  Jedyny stomatolog, do którego chodzę z uśmiechem. Profesjonalista jakich rzadko można teraz spotkać. Konkretny, rzeczowy a przy okazji ludzki i bardzo sympatyczny lekarz. Polecam każdemu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania