Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej Marimed

(41 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej Marimed

Anny Jagiellonki 25

65-155 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

  • O

   Dr Rosińska jest moim ginekologiem z wyboru od 20 lat. Trafiłam do Dr kiedy zaszłam w pierwszą ciążę i tak już zostałam. Oprócz tego, że prowadziła moje dwie ciąże, to regularnie przez ten czas dba o moje zdrowie. U Niej badanie jest po prostu przyjemnością. Jest estetycznie, miło i co najważniejsze fachowo i bezboleśnie. Mam często problemy i nigdy nie zawiodłam się na Pani Dr. Jeżeli trzeba to kieruje na badania. Gabinet ma dobrze i estetycznie wyposażony. Zawsze dobrze czuję się u Pani dr. Od trzech lat chodzi też na wizyty do Niej moja 19-letnia córka i też jest zadowolona z podejścia i sposobu badania Pani Dr. Na szczęście wizyty nie należą do najdroższych, biorąc pod uwagę ceny jakie obowiązują w Zielonej Górze. Mimo to i tak ze względów finansowych (częste wizyty) sporadycznie korzystam z wizyt u ginekologów na NZF i nie trafiłam jeszcze na ginekologa, z którego byłabym tak samo zadowolona jak z Dr Rosińskiej. Polecam :) Oleta

  • A

   Konkretna, rzeczowa lekarka. Pierwszy kontakt miałam z nią w jej gabinecie. Po jednej wizycie zleciła badania i na ich podstawie zdiagnozowała w czym tkwi problem z zajściem w ciąże. Po miesiącu od przyjmowania leków wreszcie się udało. Tak się złożyło że całą ciąże chodziłam do innego lekarza, ale na Panią doktor trafiłam jeszcze w szpitalu. Jeden z nielicznych lekarzy, których poznałam w czasie 2 tygodni pobytu na patologii ciąży, który miał ludzkie podejście do pacjentek i nie zbywał ich frazesami.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Maria Zapotoczna

  Lekarz Rodzinny, Pediatra, Internista,

  • Lokalizacja: NZOZ MARIMEDUsługa: konsultacje internistyczne

   Panią Doktor poznałem we wrześniu 2010 roku w NZOZ Marimed.
   To jest lekarka o dobrym sercu. Zawsze wypisze mi cewniki Nelaton rozmiar 12, odpowiednie leki na moje dolegliwości oraz skierowania do specjalistów. Pani doktor jest tak szlachetna, że uświadomiła mi, że mam przewlekłą bakterurię w moczu, a gdy miałem bolesny krwiomocz to mnie przyjęła i wypisała skierowanie do szpitala na urologię do Nowej Soli.Pani doktor na moje życzenie przepisuje mi odpowiednie antybiotyki wskazane przez posiew moczu i skierowania na badania.

  • Z

   co do pani doktor - naprawdę dobry lekarz, minus za punktualność, natomiast personel tzw. " medyczny" woła o pomstę od nieba!!!!, kobieta w rejestracji zachowuje się jakby siedziała tam za kare , jest bardzo opryskliwa. Trzeba wiele cierpliwości aby uzyskać tą informacje o która pytamy.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania