Działalność przychodni koncentruje się na podstawowej opiece zdrowotnej. Zatrudniamy lekarzy internistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym, ze specjalizacją z medycyny rodzinnej oraz pediatrów. P... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.

Broniewskiego 3a

33-300 , Nowy Sącz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Działalność przychodni koncentruje się na podstawowej opiece zdrowotnej. Zatrudniamy lekarzy internistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym, ze specjalizacją z medycyny rodzinnej oraz pediatrów. Pełnią oni rolę lekarza pierwszego kontaktu dla ponad 23 tysięcy zadeklarowanych do nas pacjentów.
Dodatkowo świadczymy usługi komercyjne w zakresie kardiologii i pulmonologii dziecięcej, dermatologii, laryngologii, diabetologii, urologii, medycyny sportowej, psychologii, logopedii. Pracujemy w rozbudowanej i nowocześnie urządzonej przychodni, przyjaznej dla pacjentów niepełnosprawnych, wyposażonej w windę, z dużym monitorowanym parkingiem i dobrą lokalizacją (przystanek autobusowy obok przychodni).
http://www.antidotum.org.pl/index.html

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Gardoń

  Kardiolog Dziecięcy, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ProfeomedUsługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca + EKG

   Bardzo sympatyczny i wyrozumiały lekarz, super podejście do dzieci. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Macieja.

  • J
   Lokalizacja: ProfeomedUsługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

   Lekarz bardzo konkretny, zanim zbada pacjenta przeprowadzi bardzo wnikliwy wywiad. Nie spieszy się jest dokładny. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Służy pomocą i wskazówkami. W ciągłym kontakcie podczas wizyty z pacjentem (dziecko).

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Anna Michałowska

  Pediatra,

  • M

   Bardzo dobry specjalista, ze świetnym podejściem do dzieci - miła i uśmiechnięta, życzliwa dla pacjentów. Lekarz z powołania - zawsze pomoże moim dzieciom.


 • Wacław Henryk Szczypuła

  Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.

   Jak dla mnie najlepszy lekarz jaki może być. Naprawdę jest lekarzem z powołania, prowadzi dwójkę moich dzieci, nie stosuje antybiotyków na każde zawołanie tylko w ostateczności. Zawsze pyta jakie metody"domowe" stosowałam przed przyjściem do Niego...bardzo sobie cenię zdanie i doświadczenie dr Szczypuły. Oby było jak najwięcej takich lekarzy...

  • A

   Bardzo życzliwy ,uprzejmy, dobry i serdeczny człowiek,nie odmawia przyjęcia,Super Lekarz..Antybiotyki w ostateczności.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Iwona Maria Berszakiewicz-Kowal

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • G
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.

   Bardzo dobry lekarz, dokładny, nie wyciąga pochopnie wniosków, stara się a przy tym pani doktor bardzo miła i sympatyczna, polecam


 • Bogusław Latacz

  Biegły Sądowy, lek.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.Usługa: Wizyta kontrolna

   Nie jestem zadowolony z wizyty. U tego lekarza czulem sie zle. byl niemily w tonie. Arogancko odpowiadal na moje pytanie i patrzyl na zegarek caly czas. Poprosilem o przedluzenie skierowania na zabiegi rehabilitacyjne, stwierdzil jednoznacznie ze nie ma na to czasu i otworzył mi drzwi gabinetu.wizyta trwala 1 minute.


 • Grażyna Anna Kazana-Węglowska

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • T
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.Usługa: Inny

   Pani doktor profesjonalistka jakich mało i na dodatek w przychodni gdzie można się zapisać na NFZ. Ilość pacjentów i kolejki do Pani doktor mówią same za siebie ale warto czekać na wizytę bo udzielana pomoc, diagnoza, rzyczliwosc jest na wysokim poziomie. Ja mam tą satysfakcję że jest to mój Lekarz rodzinny i całej mojej rodziny i pisana opinia jest potwierdzona profesjonalizmem ze strony Pani doktor na przestrzeni lat i członków rodziny. Więc z czystym sumieniem polecam Panią doktor choć nie powinienem tego robić tylko dlatego że będą jeszcze większe kolejki aby zamówić wizytę