Nasz Doktor - Jagiellońska 44

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Nasz Doktor - Jagiellońska 44

Jagiellońska 44

71-742 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Teresa Niezgoda

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • H
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   Pierwszy raz wystawiam komuś w internecie negatywną opinię ale taka "opieka zdrowotna" to skandal.
   Mam koronawirusa, jestem na kwarantannie. Po otrzymaniu informacji o pozytywnym wyniku, pracownik Sanepidu poinformował mnie, że muszę teraz być w kontakcie ze swoim lekarzem POZ, bo to on decyduje o długości mojej dalszej kwarantanny/izolacji. Zadzwoniłam do pani doktor i przy próbie zdobycie od niej jakiejkolwiek informacji na temat tego, co dalej? jak ma wyglądać nasz kontakt?...dowiedziałam się, że pani doktor: "nie ma aplikacji." Zapytałam, o jaką aplikację chodzi i co aplikacja ma tu do rzeczy? W odpowiedzi pani doktor trzykrotnie powtórzyła, że "nie ma aplikacji" i że ona zaraz kończy pracę. No gratuluję komunikacji z pacjentem!
   Zarejestrowałam się oficjalnie przez rejestrację na teleporadę w następnym tygodniu. Przy okazji dowiedziałam się, że to ja mam dzwonić do pani doktor. Trochę mnie to zdziwiło, bo to lekarz dzwoni w wybranym dniu i godzinie do pacjenta (sama pracuję w ochronie zdrowia i też dzwonię do swoich pacjentów), lekarz POZ sam dzwoni co 3 dni do mojej koleżanki, która jest w tej samej co ja sytuacji. No dobra - dzwonię. I tak sobie dzwoniłam przez ponad godzinę - telefon w gabinecie pani doktor był głuchy (nikt nie odbierał) albo zajęty. Nikt do mnie nie zadzwonił - ani lekarz, ani nikt z rejestracji. Moja teleporada się nie odbyła. Mieszkam sama, nigdzie nie mogę się ruszyć z domu i nie mam żadnej pomocy ze strony lekarza, na którym w takiej sytuacji spoczywa obowiązek kontaktu z pacjentem. Brak komunikacji i brak empatii.

  • C

   lekarz z powolania , bada pacjentow dokladnie i rzetelnie bardzo dobra forma leczenia polecam wszystkim moja pania doktor


Powiązane wyszukiwania