Informacje o placówce

Gabinety

Nadmorskie Centrum Medyczne

Majewskich 26

80-457 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Gorzko-Wilkowska

  Internista, Kardiolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści

   Miła atmosfera. Szybki termin, brak kolejki. Pani doktor dokładnie mnie wysłuchała i przeprowadziła wywiad zadając konkretne pytania. Zalecenia lekarza okazały się trafne i dziś czuję się lepiej. Laboratorium jest za ścianą więc od razu poszedłem na pobranie krwi.

  • R

   Bardzo sympatyczna pani doktor.Bardzo dociekliwa odnośnie diagnostyki młodych osób


 • Anita Agata Kowalik

  Internista,

  • K

   Świetny lekarz. Szkoda że juz nie pracuje w przychodni na Świętokrzyskiej. Wstępne diagnozy i zalecenia zawsze potwierdziły się po wizytach u specjalistów.


 • Magdalena Raif

  Pediatra, Neurolog Dziecięcy,

  • J
   Lokalizacja: Nadmorskie Centrum Medyczne

   Szczegółowy wywiad, zainteresowanie. Miłe zaskoczenie. Wracają wspomnienia - urodziłam synów w szpitalu na Zaspie i zapamiętałam p. doktor jako niezwykle spokojną i kompetentną i tak jest nadal - dziękuję.

  • A
   Lokalizacja: Nadmorskie Centrum MedyczneUsługa: kontrola

   Bardzo polecam Panią dr. Szczegółowo ogląda dziecka mówi na jakim jest etapie rozwojowym, ocenia proporcje. Odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Ponadto bardzo dobre podejście do dzieci. Wizyta była opóźniona ale to ze względu na dokładność Pani dr. Uważam że to bardzo dobrze wydane pieniądze gdyż mój spokój jest bezcenny. Była to wizyta już z drugim dzieckiem.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Grażyna Durzyńska-Doruch

  Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • T
   Lokalizacja: Nadmorskie Centrum Medyczne

   Córka przyszła z objawami infekcji, bóle mięśni, głowy złe samopoczucie, kaszel. Lekarz ją obsłuchała i stwierdziła że na płucach nic nie ma. Nie dostaliśmy zaleceń ani lekarstw, córka do tej pory leży w łóżku osłabiona i fatalnie się czuje idziemy dzisiaj prywatnie , mało sympatyczna pani, nie polecamy


 • Małgorzata Elghaba

  Ginekolog, Położna/Położny,

  • P
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Inny

   Nie, nie, nie! Nieprzyjemna, niemiła, niedelikatna Pani doktor. Prowadziłam ciążę u tej Pani, ale zrezygnowałam. Na wszystkie pytania odpowiadała, jednak nie kryjąc swojego znudzenia i niezadowolenia. Usg podsumowywała zdaniem 'Narazie wszystko dobrze', niczego więcej nie komentując. Wiedziałam tylko, że narazie wszystko dobrze… jakbym czekała aż w końcu będzie coś źle. Bałam się pytać o szczegóły.
   Po ostatniej wizycie-nerwówce i niedelikatnym badaniu usg, wylądowałam z krwawieniem w szpitalu.

   Doktor odstawiła mi leki na podtrzymanie ciąży, wiedząc, że na badaniach prenatalnych wykryto u mnie krwiaka (dr go nie znalazła).

   Doktor odmówiła przyjęcia mnie (podczas przyjmowania innych pacjentek w ciąży) twierdząc że nie ma czasu, gdy miałam plamienie w ciąży. Kazała mi przyjść jakieś 10 h później, pod koniec przyjmowania pacjentek 'nie w ciąży' - przyszłam, ale po dwóch dniach również byłam w szpitalu.

   Doktor nie zaleciła właściwej suplementacji niezbędnej dla kobiet w ciąży w II trymestrze, a na moje pytanie (już w trakcie II trymestru) podała dwa suplementy (miałam wybrać, który kupię). Jak się później okazało, suplementy różniły się składem. Sama musiałam znaleźć, co powinna przyjmować kobieta w ciąży i dobrać odpowiedni suplement.

   Absolutnie odradzam. Myślę, że można 'prywatnie' znaleźć lepszego lekarza nie czekając przy tym kilku godzin w kolejce.

  • N
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Polecam Panią dr. Bardzo dokładna i precyzyjna. Bardzo miła i przyjemna. Jajlepiej wydane pieniadze w życiu. Polecam w 100%

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Marek Baczyński

  Internista, Reumatolog, lek.

  • L
   Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.Usługa: Inny

   Miałam nieprzyjemność korzystania z "pomocy" tego lekarza. Zarejestrowana byłam na telekonsultację na godzinę 12.00, lekarz do godziny 12.30 do mnie nie zadzwonił więc skontaktowałam się z rejestracją ponownie i około godziny 13.00 zadzwonił do mnie lekarz. Właściwie nie był zainteresowany moim stanem zdrowia, bardziej interesowało go natomiast gdzie wcześniej chodziłam do lekarza, dlaczego deklarację wyboru lekarza POZ składałam w dniu wizyty. (faktycznie tak było, wcześniej nie potrzebowałam opieki lekarskiej w Gdańsku, bo mieszkałam gdzie indziej, tam miałam złożoną deklaracje i też tam się leczyłam). Na telekonsultację zdecydowałam się z powodu pandemii oraz miałam ciężką biegunkę i oddalenie się toalety na czas wizyty wydawało mi się nie możliwe. Dostałam receptę na lek bez recepty, którym leczyłam się już od dnia poprzedniego (bez skutku, dlatego zdecydowałam się na telewizytę) oraz doktor stwierdził że nie potrzebne mi zwolnienie z pracy - pracuję w szpitalu. Po tej konsultacji musiałam szukać kolejnego lekarza, który tym razem mi pomoże a nie zlekceważy.

  • J
   Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.Usługa: złe wyniki badań

   Jestem mile zaskoczona. Pamiętałam tego lekarza sprzed wielu lat i wtedy nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, miałam wrażenie że pacjenci męczą go i denerwują, jego porada była taka na odczepne. Mimo, że wtedy byłam w ciąży to nie przejął się moim stenem zupełnie, nie zlecił nawet podstawowych badań. Od mojego ginekologa od razu dostałam skierowanie do szpitala. Dr. Baczyńskiego zmieniłam szybko ( wtedy) na innego lekarza. Po latach znów trafiłam do pana dr. i cóż za zmiana! Bardzo miły, rozmowny, wytłumaczył co trzeba, dał skierowanie do poradni, przepisał co konieczne, sympatyczny, grzeczny, no super. W tej chwili mogę spokojnie polecić tego lekarza, chociaż po jednej wizycie moja ocena może nie jest miarodajna, jednak tego lekarza odebrałam bardzo na plus.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania