Informacje o placówce

Gabinety

Nadmorskie Centrum Medyczne

Majewskich 26

80-457 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Raif Inny

  Pani Doktor szczegółowo zbadała naszą córcię, wytłumaczyła nad czym trzeba pracować, polecając przy tym masę ćwiczeń dla jej lepszego rozwoju. Rozwiała też nasze wątpliwości oraz odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania. Wykazała się przy tym dużą empatią oraz super podejściem do dzieciątka. Polecam gorąco!


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Durzyńska-Doruch

  Córka przyszła z objawami infekcji, bóle mięśni, głowy złe samopoczucie, kaszel. Lekarz ją obsłuchała i stwierdziła że na płucach nic nie ma. Nie dostaliśmy zaleceń ani lekarstw, córka do tej pory leży w łóżku osłabiona i fatalnie się czuje idziemy dzisiaj prywatnie , mało sympatyczna pani, nie polecamy


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Raif

  Szczegółowy wywiad, zainteresowanie. Miłe zaskoczenie. Wracają wspomnienia - urodziłam synów w szpitalu na Zaspie i zapamiętałam p. doktor jako niezwykle spokojną i kompetentną i tak jest nadal - dziękuję.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Raif kontrola

  Bardzo polecam Panią dr. Szczegółowo ogląda dziecka mówi na jakim jest etapie rozwojowym, ocenia proporcje. Odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Ponadto bardzo dobre podejście do dzieci. Wizyta była opóźniona ale to ze względu na dokładność Pani dr. Uważam że to bardzo dobrze wydane pieniądze gdyż mój spokój jest bezcenny. Była to wizyta już z drugim dzieckiem.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Raif Inny

  Jestem świeżo po wizycie z moim siedmiotygodniowym synkiem i jestem zachwycona profesjonalizmem Pani doktor, jej wiedzą i podejściem do małego pacjenta. Pani doktor jest bardzo ciepłą, a jednocześnie rzeczową osobą, wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, pokazała kilka ćwiczeń, które mogę wykonywać z dzieckiem by wspierać jego rozwój. Oby więcej takich lekarzy, z całego serca polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania