Informacje o placówce

Gabinety

Nadmorskie Centrum Medyczne

Majewskich 26

80-457, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Gorzko-Wilkowska

  Internista, Kardiolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści

   Miła atmosfera. Szybki termin, brak kolejki. Pani doktor dokładnie mnie wysłuchała i przeprowadziła wywiad zadając konkretne pytania. Zalecenia lekarza okazały się trafne i dziś czuję się lepiej. Laboratorium jest za ścianą więc od razu poszedłem na pobranie krwi.

  • R

   Bardzo sympatyczna pani doktor.Bardzo dociekliwa odnośnie diagnostyki młodych osób


 • Anita Agata Kowalik

  Internista,

  • K

   Świetny lekarz. Szkoda że juz nie pracuje w przychodni na Świętokrzyskiej. Wstępne diagnozy i zalecenia zawsze potwierdziły się po wizytach u specjalistów.


 • Marek Baczyński

  Internista, Reumatolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.Usługa: złe wyniki badań

   Jestem mile zaskoczona. Pamiętałam tego lekarza sprzed wielu lat i wtedy nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, miałam wrażenie że pacjenci męczą go i denerwują, jego porada była taka na odczepne. Mimo, że wtedy byłam w ciąży to nie przejął się moim stenem zupełnie, nie zlecił nawet podstawowych badań. Od mojego ginekologa od razu dostałam skierowanie do szpitala. Dr. Baczyńskiego zmieniłam szybko ( wtedy) na innego lekarza. Po latach znów trafiłam do pana dr. i cóż za zmiana! Bardzo miły, rozmowny, wytłumaczył co trzeba, dał skierowanie do poradni, przepisał co konieczne, sympatyczny, grzeczny, no super. W tej chwili mogę spokojnie polecić tego lekarza, chociaż po jednej wizycie moja ocena może nie jest miarodajna, jednak tego lekarza odebrałam bardzo na plus.

  • O
   Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

   Przesympatyczny lekarz. Bardzo zaangażowany w sprawy każdego pojedyńczego pacjenta.
   Pacjent to dla niego przede wszystkim człowiek, nie kolejny przypadek na liście. Czasem trzeba poczekać w kolejce, bo p. doktor do każdego podchodzi bardzo indywidualnie, nie niecierpliwi się, tylko spędza tyle czasu ile trzeba z danym pacjentem.
   Zawsze zleca potrzebne badania, nie bylo prośby której by odmówił.
   Do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
   Potrafi też uspokić co bywa bardzo ważne w tym zawodzie.

   Polecam tego lekarza!


 • Magdalena Raif

  Pediatra, Neurolog Dziecięcy,

  • J
   Lokalizacja: Nadmorskie Centrum Medyczne

   Szczegółowy wywiad, zainteresowanie. Miłe zaskoczenie. Wracają wspomnienia - urodziłam synów w szpitalu na Zaspie i zapamiętałam p. doktor jako niezwykle spokojną i kompetentną i tak jest nadal - dziękuję.

  • A
   Lokalizacja: Nadmorskie Centrum MedyczneUsługa: kontrola

   Bardzo polecam Panią dr. Szczegółowo ogląda dziecka mówi na jakim jest etapie rozwojowym, ocenia proporcje. Odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Ponadto bardzo dobre podejście do dzieci. Wizyta była opóźniona ale to ze względu na dokładność Pani dr. Uważam że to bardzo dobrze wydane pieniądze gdyż mój spokój jest bezcenny. Była to wizyta już z drugim dzieckiem.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu