Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

MKaMED

Bolesława Prusa 14/2, Jeżyce

60-819, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dagmara Adamczewska-Kociałkowska

  Neurolog, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MKaMEDUsługa: konsultacje neurologiczne- wizyta pierwszorazowa

   po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona, kontakt z pacjentem dobry, pani dociekliwa i szczegółowa, dziekuje za wizytę :)

  • M
   Lokalizacja: MKaMEDUsługa: konsultacje neurologiczne- wizyta pierwszorazowa

   Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.Widać ze angażuje się w swoją prace co pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta.Polecam w 100%

  Zobacz wszystkie opinie (57) o tym lekarzu


 • Patrycja Butrymowicz

  Kardiolog, Internista, dr

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MKaMEDUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Bardzo konkretna , rzeczowa rozmowa.Pani doktor potrafi wysłuchać.Bardzo dobrze dobrane lekarstwa. Trafna diagnoza

  • D
   Lokalizacja: MKaMEDUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Pani doktor jest wyjątkowo kontaktowa, dopytuje się pyta, jest bardzo zainteresowana pacjentem i problemem z który przyszedł do niej
   Po za tym bardzo duży spokój ducha w czasie wizyty, wizyta prowadzona w takiej atmosferze żeby pacjent nie czuł stresu

   Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Anna Rosińska-Więckowicz

  Dermatolog, Alergolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MKaMEDUsługa: konsultacja alergologiczna

   Pani doktor jest przede wszystkim bardzo sympatyczna, co od razu uprzyjemnia wizytę. Jest też pierwszym lekarzem, który zbadał mnie, a nie przyjrzał sie z daleka w 5 sekund i wystawił diagnozę.
   Pani doktor w prosty i jasny sposób wyjaśnia wszystko. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: MKaMEDUsługa: konsultacja alergologiczna

   Pani Doktor wysłuchała szczegółowego opisu moich objawów, dokładnie i bez pośpiechu wyjaśniła dostępne opcje leczenia i przepisała leki, co do których chwilowo nie mogę się wypowiedzieć ponieważ przyjąłem dopiero pierwszą dawkę.

  Zobacz wszystkie opinie (521) o tym lekarzu


 • Renata Szoszkiewcz

  Onkolog, Internista,

  • Pani DR Szoszkiewicz wydaje się być bardziej zainteresowana robieniem kariery naukowej niż leczeniem ludzi; oczywiście naukowców też potrzebujemy, ale jeżeli to jest powołaniem Pani doktor to łatwiej oddać się pracy naukowca w zamkniętym laboratorium badając np. muszki owocówki. Skandaliczny stosunek do pacjenta, który jest jednym z wielu i któremu się poświęca 2 minuty w przelocie gdzieś tam na korytarzu (że nie wspomnę, że na te 2 minuty trzeba czekać kilka godzin). Niestety Pani doktor zdarza się popełniać rażące błędy (nie boje się użyć tu sformułowania "brak kompetencji"), które mogą kosztować zdrowie a nawet życie pacjenta. Osobiście będę omijać Panią Szoszkiewicz szerokim łukiem, a wszystkim którzy czytają te wpisy odradzam leczenie w WCO u Pani R.Szoszkiewicz.

  • U

   Od dwóch lat mamy szczęście być pod opieką dr Szoszkiewicz.Od pierwszej wizyty w WCO Pani Doktor wykazała nieprzeciętne zaangażowanie i profesjonalizm w leczeniu mojej córki, a właściwie ratowaniu Jej życia.Czekając na wizytę, obseruje się pacjentów, którzy często "łapią na rozmowę" lekarza w zatłoczonym korytarzu.Lekarze biegają od pokoju do pokoju, od przychodni na oddział.Taka sytuacja z pewnością jest nieludzka - dla obu stron, nie mówiąc już o niechcianych "świadkach".Tak samo postępowałyśmy spanikowane wstępną diagnozą.Teraz wiemy,że cierpiwie czekając na wyniki lub Panią Doktor, wejdziemy do pokoju i będzie rozmowa.Otrzymamy odpowiedź na każde pytanie!Mówi konkretnie, "nie owija w bawełnę", potrafi zminimalizować obawy i lęki.Prawdopodobnie leczenie będzie trwało bardzo długo ale wiem,że zawsze możemy liczyć na pomoc.W pełni ufamy dr Szoszkiewicz.DZIĘKUJEMY!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maciej Kaźmierczak

  Hematolog, dr hab. n. med.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontrolne w ramach NFZ

   Bardo fachowo traktuje pacjenta, trafnie zdiagnozował, skutecznie mnie leczy, "wyczuwało się" zdecydowanie i empatię podczas wizyt. Wysoka etyka zawodowa - dodatkowy bezinteresowny kontakt telefoniczny między wizytami. Prawie ideał lekarza !!!


Powiązane wyszukiwania