Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

MKaMED

Bolesława Prusa 14/2, Jeżyce

60-819, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Patrycja Butrymowicz

  Kardiolog, Internista, dr

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MKaMEDUsługa: ECHO serca

   Trafiłam do gabinetu z a badanie echo serca.Pani doktor miła, dokładna , rzetelna . Polecam.Zwróciła uwagę na inny problem zdrowotny wymagający dalszej diagnostyki.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MKaMEDUsługa: konsultacja kardiologiczna, ECHO serca, EKG

   Pani Doktor bardzo profesjonalna. Badania wykonane kompleksowo. Dodatkowo co bardzo ważne Pani Doktor wytwarza atmosferę pełną zrozumienia dla pacjenta. Miło, a jednocześnie rzeczowo.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Dagmara Adamczewska-Kociałkowska

  Neurolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: neoMedica Centrum Medyczne

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty.
   Bardzo miła i rzeczowa pani doktor.
   Otrzymałem konkretne zalecenia i leki .
   Polecam

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna MedikorUsługa: konsultacja neurologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo miła, rzeczowa, kompetentna, poświęciła nam bardzo dużo czasu, wysłuchała uważnie, zdiagnozowała problem i doradziła. Napewno będę korzystać zusług pani doktor. Szczerze polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Anna Rosińska-Więckowicz

  Dermatolog, Alergolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: MKaMED

   Bardzo konkretna diagnoza, objawy na policzku zaczęły ustępować już po dwóch dniach stosowania przepisanej maści, przemiła osoba dla rodziców i dzieciaka

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MKaMED

   Bardzo polecam Panią doktor, miło konkretnie. Został zebrany bardzo szczegółowy wywiad, dostałam wyczerpującą odpowiedź na każde moje pytanie. Profesjonalne podejście do dzieci. Przede wszystkim problem nie został zbagatelizowany jak u innego lekarza. Na pierwszą wizytę jestem bardzo zadowolona. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (369) o tym lekarzu


 • Renata Szoszkiewcz

  Onkolog, Internista,

  • Pani DR Szoszkiewicz wydaje się być bardziej zainteresowana robieniem kariery naukowej niż leczeniem ludzi; oczywiście naukowców też potrzebujemy, ale jeżeli to jest powołaniem Pani doktor to łatwiej oddać się pracy naukowca w zamkniętym laboratorium badając np. muszki owocówki. Skandaliczny stosunek do pacjenta, który jest jednym z wielu i któremu się poświęca 2 minuty w przelocie gdzieś tam na korytarzu (że nie wspomnę, że na te 2 minuty trzeba czekać kilka godzin). Niestety Pani doktor zdarza się popełniać rażące błędy (nie boje się użyć tu sformułowania "brak kompetencji"), które mogą kosztować zdrowie a nawet życie pacjenta. Osobiście będę omijać Panią Szoszkiewicz szerokim łukiem, a wszystkim którzy czytają te wpisy odradzam leczenie w WCO u Pani R.Szoszkiewicz.

  • U

   Od dwóch lat mamy szczęście być pod opieką dr Szoszkiewicz.Od pierwszej wizyty w WCO Pani Doktor wykazała nieprzeciętne zaangażowanie i profesjonalizm w leczeniu mojej córki, a właściwie ratowaniu Jej życia.Czekając na wizytę, obseruje się pacjentów, którzy często "łapią na rozmowę" lekarza w zatłoczonym korytarzu.Lekarze biegają od pokoju do pokoju, od przychodni na oddział.Taka sytuacja z pewnością jest nieludzka - dla obu stron, nie mówiąc już o niechcianych "świadkach".Tak samo postępowałyśmy spanikowane wstępną diagnozą.Teraz wiemy,że cierpiwie czekając na wyniki lub Panią Doktor, wejdziemy do pokoju i będzie rozmowa.Otrzymamy odpowiedź na każde pytanie!Mówi konkretnie, "nie owija w bawełnę", potrafi zminimalizować obawy i lęki.Prawdopodobnie leczenie będzie trwało bardzo długo ale wiem,że zawsze możemy liczyć na pomoc.W pełni ufamy dr Szoszkiewicz.DZIĘKUJEMY!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maciej Kaźmierczak

  Hematolog, dr hab. n. med.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontrolne w ramach NFZ

   Bardo fachowo traktuje pacjenta, trafnie zdiagnozował, skutecznie mnie leczy, "wyczuwało się" zdecydowanie i empatię podczas wizyt. Wysoka etyka zawodowa - dodatkowy bezinteresowny kontakt telefoniczny między wizytami. Prawie ideał lekarza !!!