Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu

Krakowska 44,

45-075 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr OLCZAK Inny

  Badanie gastrologiczne w znieczuleniu, wykonane prywatnie u dr Olczaka, koszt sumaryczny ponad tysiąc zł. Po badaniu będąc na wpółprzytomnym, od pielęgniarki dostałem teczkę z wynikiem i do domu. Żadnego słowa czy jest dobrze, czy źle, czy powinienem się udać do specjalisty, czy podjąć leczenie. Lekarz był już niedostępny. Drzwi zamknięte. Żeby się dowiedzieć co mi dolega musze ponownie umówić się na wizytę za 200zł.Trudno to zrozumieć ale czuje się bezradny, opis jest fachowy i wymaga przełożenia na przystępny język. Moim zdaniem skandal.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz MAURER Inny

  Cudowny człowiek ! Bardzo spokojny ciepły w kontakcie z schorowanym człowiekiem... Niespotykana empatia no brak słów co do tego lekarza. Moja teściowa wychodząc z gabinety miała łzy wzruszenia na twarzy. Polecam wszystkim z całego serca Bardzo wysoki poziom kultury, wiedzy i bezpieczeństwa. To cudowne że są jeszcze tacy lekarze Dodam iż wizyta odbyła się na NFZ

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Kołecki ból biodra

  Lekarz ignoruje wszystkie pytania i informacje o stanie zdrowia które przekazuje mu pacjent. Stosunek i zachowanie wobec starszej osoby nie jest na miejscu i nie przystoi osobie z wyższym wykształceniem m.in. krzyk, wymachiwanie rękami. Pretensje o wszystko: o brak RTG, niedowierzanie względem wcześniejszych operacji, niechęć względem podjętej wcześniej fizjoterapii, diagnoza na podstawie zdjęcia RTG - operacja, która jak twierdzi nie przyniesie efektów....Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Kołecki Podejrzenie zerwania mięśnia

  Nie polecam .Lekarz chciał operować prawa stopę na podstawie zdjęcia lewej (po udaniu się do innego lekarza operacja nie była konieczna gdyż mięsień był nieuszkodzony ...brak odpowiedzi na kontakt telefoniczny ..

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz MAURER operacja biodra i dalsze leczenie

  wspaniały lekarz z bardzo ogromną wiedzą ,uczynny bardzo ludzki a przede wszystkim potrafi być wspaniałym człowiekiem wszystko wytłumaczy ma czas dla pacjenta dla mnie wielki autorytet

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz MAURER łokieć golfisty

  Fachowy lekarz, wysoka kultura w kontakcie z pacjentem, pomocny i profesjonalnie przeprowadza wywiad z pacjentem. Zadaje pytania, słucha odpowiedzi. Polecam.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta GÓRALEWICZ diagnostyka niepłodności

  Wspaniała kobieta, wysłucha, pożartuje i co najważniejsze pomoże! Staramy się o potomka i mam nadzieję, że się uda. Pani doktor bardzo dziękuję za opiekę i mam nadzieje, że wreszcie doczekamy się dzidziusia :)

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Jakimów

  Wizyta na NFZ.
  Minusy wizyty:
  1) wyczuwalny pośpiech - wklepywanie danych, brak kontaktu wzrokowego, brak pytania choćby o samopoczucie w ciąży
  2) wynik cytologii - okazuje się, że jest infekcja. Pytam czy mogę dowiedzieć się czegoś więcej ( bo lekarz rzucił samo hasło), ale odpowiedź brzmi " No infekcja, co tu więcej mówić, trzeba brać tabletki, wypiszę receptę". Uważam, że powinno się wytłumaczyć pacjentce tą kwestię i uspokoić ją.
  3) Pytam o kwestię pracy i zwolnienia lekarskiego. Nie dając mi nawet rozwinąć tematu lekarz mówi, że ZUS ZLA wystawiane jest tylko w przypadku zagrożenia ciąży. Odpowiadam, że warunki mojej pracy mogą źle wpływać na ciążę, a poza tym meczą mnie dolegliwosci ciażowe. Pyta mnie: Ma Pani zagrożoną ciążę? Odpowiadam, że nie, ale że ze względu na chociażby silnie stresującą pracę mogę mieć. Kiwa głową i mówi, że nie wystawia L4 TYLKO dlatego, że ktoś się źle czuje....Przy tym brak życzliwości, zrozumienia

  Plusy wizyty:
  Brak

  Podsumowanie: Wizyta wywołała u mnie tylko niepotrzebny stres

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr OLCZAK kolonoskopia

  Kolonoskopia przeprowadzona rewelacyjnie. Bezboleśnie, bardzo delikatnie i z wyczuciem, a jelita były ciężkie do przejścia. Bez znieczulenia. Polecam. Po opowiadaniach znajomych, którzy mają traumę po kolonoskopii wiem, że to zasługa lekarza, że nie cierpiałam.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz MAURER operacja palucha koślawego

  Bardzo dobry lekarz, konkretny i rzeczowy. Umie rozmawiać z pacjentami a swoja pracę wykonuje na jak najwyższym poziomie. Jesli szukacie najlepszego ortopedy to z całego serca moge Wam polecić dr Grzegorza Maurer. Pozdrawiam, Marta Ł.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania