Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu

Krakowska 44,

45-075, Opole, opolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Jaworska-Górna

  Reumatolog, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, Internista, dr n. med.

  • R

   Lekarz z powołania traktujący zdrowie pacjenta bardzo poważnie. Mój dziewięcioletni kontakt z Panią reumatolog świadczy najlepiej o jej profesjonaliźmie, a miałem w przebiegu mojej choroby kontakt z wieloma reumatologami. W tej sytuacji uważam,że wybrałem najlepiej.

  • G

   Bardzo dobry lekarz, widać,że zależy pani doktor na zdrowiu pacjenta, potrafi szczegółowo wykonać badania i nie zbywa pacjenta w kilka minut. Polecam


 • Renata Jasonek-Zaryczańska

  Diabetolog,

  • A

   Wspaniały lekarz (mówi o wszystkich dostępnych metodach leczenia i dobiera terapię do możliwości i wieku pacjenta),lekarz - człowiek, przyjaciel!!!! Nigdy nie spotkałam tak oddanego lekarza! Ktoś napisał, że Pani Doktor jest jak Anioł - a Ona jedna może robić za całe ich zastępy.

  • K

   Świetny lekarz, potrafi słuchać pacjenta, jest cierpliwa i wyrozumiała.Mam chorego brata na cukrzycę- wreszcie dotarliśmy do lekarza z powołania!!! Prawdziwy lekarz z powołania, godny zaufania!!! Zainteresowana pacjentem, mądra lekarka. Wspaniale, że mogliśmy ją spotkać na swojej trudnej życiowej drodze .

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Beata Kowalska

  Endokrynolog, Internista,

  • Witam. Zostałam potraktowana z troską i profesjonalnie. I to nie raz. Bardzo bardzo miła osoba. Robiła wszystko by pomóc (badania, konsultacje innych specjalności itp.).

  • R

   JESZCZE NIGDY NIE SPOTKALEM TAK SYMPATYCZNEGO LEKARZA JAKIM JEST PANI KOWALSKA,PELEN PROFESJONALIZM,KOBIETA TAK MILA,ZE TRUDNO TO OPISAC

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Sławomir Dziubacki

  Psychiatra, lek.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Nerwica

   Bardzo dobry lekarz. Świetne podejście do pacjenta. Pan doktor słucha uważnie i wyciąga wnioski. Sposób leczenia ustala zawsze indywidualnie ale konsultując decyzję z pacjentem. Szczerze polecam. Jest to jeden z najlepszych lekarzy w tej dziedzinie.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   Jeśli napiszę, że jestem rozczarowana, to będzie to delikatnie powiedziane. Umówiłam męża na wizytę do Doktora po przeczytaniu pochlebnych opinii na Jego temat. Chcieliśmy uzyskać dostęp do dobrego specjalisty zajmującego się psychoterapią najlepiej bez farmakoterapii. Niestety. Wizyta trwała 15 ( słowem piętnaście!) minut i skończyła się przepisaniem recepty. Bez szczegółowego wywiadu, bez zrozumienia problemu. Mąż wyraził chęć pracy dalej, jednak nie usłyszał czy i kiedy powinien pojawić się ponownie. Oczywiście nie bierzemy takiej możliwości pod uwagę. Wizyta kosztowała 120zł. Szczerze nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Iwona Karcz-Socha

  Kardiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Gabinet KardiologicznyUsługa: Diagnoza kardiologiczna przy dużej różnicy parametrów ciśnienia

   Polecam. Bardzo dobra Pani Doktor z ogromną wiedzą. Trafnie postawiła diagnozę wady zastawki i poprowadziła dalszą diagnostykę serca. Pani doktor Przekierowała mnie następnie do wyspecjalizowanej Polskiej kliniki serca w Bielsku Białej.

  • A

   Jestem w ciąży, po zatorze i miałam pilne skierowanie do kardiologa. Czekałam godzinę na panią doktor zapytać, czy mnie dziś przyjmie, powiedziała, że absolutnie nie, bo ma komplet pacjentów, a pilne skierowania są do 30 dni. I niemiła zamknęła mi drzwi przed nosem! kto jej takich głupot nagadał, że pilne jest na 30 dni?? Jeśli pani doktor nie rozumie znaczenia prostych słów to może nie jest lekarzem z powołania? Bo prywatnie pewnie przyjęłaby mnie z otwartymi rękami. nie polecam, nie miłą, ostra i opryskliwa.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jolanta GÓRALEWICZ

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w OpoluUsługa: diagnostyka niepłodności

   Wspaniała kobieta, wysłucha, pożartuje i co najważniejsze pomoże! Staramy się o potomka i mam nadzieję, że się uda. Pani doktor bardzo dziękuję za opiekę i mam nadzieje, że wreszcie doczekamy się dzidziusia :)

  • P

   Wspaniała kobieta! Lekarka z ludzkim podejściem do pacjentki. Pełna zrozumienia. Żałuję że nie trafiłam na Panią doktor wcześniej.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Dariusz Jakimów

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: PRYWATNA PRAKTYKA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA I USG

   Zdecydowanie polecam.Badanie wykonanie delikatnie. Nie musiałam się krępować.Podczas badania USG Pan Doktor dokładnie omawiał co widać na obrazie wykonywanego USG. Po badaniu odpowiedział na wszystkie moje pytania. Bardzo profesjonalnie i rzeczowo.

  • P
   Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu

   Wizyta na NFZ.
   Minusy wizyty:
   1) wyczuwalny pośpiech - wklepywanie danych, brak kontaktu wzrokowego, brak pytania choćby o samopoczucie w ciąży
   2) wynik cytologii - okazuje się, że jest infekcja. Pytam czy mogę dowiedzieć się czegoś więcej ( bo lekarz rzucił samo hasło), ale odpowiedź brzmi " No infekcja, co tu więcej mówić, trzeba brać tabletki, wypiszę receptę". Uważam, że powinno się wytłumaczyć pacjentce tą kwestię i uspokoić ją.
   3) Pytam o kwestię pracy i zwolnienia lekarskiego. Nie dając mi nawet rozwinąć tematu lekarz mówi, że ZUS ZLA wystawiane jest tylko w przypadku zagrożenia ciąży. Odpowiadam, że warunki mojej pracy mogą źle wpływać na ciążę, a poza tym meczą mnie dolegliwosci ciażowe. Pyta mnie: Ma Pani zagrożoną ciążę? Odpowiadam, że nie, ale że ze względu na chociażby silnie stresującą pracę mogę mieć. Kiwa głową i mówi, że nie wystawia L4 TYLKO dlatego, że ktoś się źle czuje....Przy tym brak życzliwości, zrozumienia

   Plusy wizyty:
   Brak

   Podsumowanie: Wizyta wywołała u mnie tylko niepotrzebny stres

  Zobacz wszystkie opinie (68) o tym lekarzu


 • Grzegorz MAURER

  Ortopeda, lek.

  • I
   Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w OpoluUsługa: operacja biodra i dalsze leczenie

   wspaniały lekarz z bardzo ogromną wiedzą ,uczynny bardzo ludzki a przede wszystkim potrafi być wspaniałym człowiekiem wszystko wytłumaczy ma czas dla pacjenta dla mnie wielki autorytet

  • Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w OpoluUsługa: łokieć golfisty

   Fachowy lekarz, wysoka kultura w kontakcie z pacjentem, pomocny i profesjonalnie przeprowadza wywiad z pacjentem. Zadaje pytania, słucha odpowiedzi. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Edward CHORĄŻKA

  Chirurg, dr n. med.

  • A

   Bardzo kompetentny lekarz. Podczas wizyty wszystko tłumaczył, chętnie odpowiadał na pytania. W mojej ocenie najlepszy specjalista od problemów żylnych.


 • Piotr OLCZAK

  Gastrolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kolonoskopia

   Polecam Pana doktora , wizyta przebiegła w miłej atmosferze , wszystko dokładnie Pan doktor mi wytłumaczył . Pełen profesjonalizm . Przekazał mnie w ręce innego lekarza , nie bał się przyznać , ze w Opolu w mojej sprawie więcej się nie zdziała .

  • K
   Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w OpoluUsługa: kolonoskopia

   Kolonoskopia przeprowadzona rewelacyjnie. Bezboleśnie, bardzo delikatnie i z wyczuciem, a jelita były ciężkie do przejścia. Bez znieczulenia. Polecam. Po opowiadaniach znajomych, którzy mają traumę po kolonoskopii wiem, że to zasługa lekarza, że nie cierpiałam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu